Vinetree پارسیان, اعلام راه اندازی پاداش بازی مبتنی بر پلت فرم Ludena پروتکل

سئول, کره جنوبی, مارس 20, 2020 /PRNewswire/ — Vinetree شرکت سازندگان از کره جنوبی بالا, بازی, رسانه های اجتماعی, برنامه GameTalkTalk است رسما اعلام کرد که راه اندازی جدید خود را blockchain پروژه ‘Ludena پروتکل.’ Ludena پروتکل است gamified پلت فرم اجتماعی برای علاقهمندان به بازی در سراسر جهان. این پروژه هدف این است که برای ایجاد یک جامع gaming-محور پلت فرم با جنبه های از جمله: پاداش مبتنی بر رسانه های اجتماعی DApp, خواستگاری, P2P, پلت فرم بازی ها و هزینه کمتر دیجیتال مورد ارز.

Ludena پروتکل اولین پلت فرم GameTalkTalk شده است پاداش پارسه برای خود را به بازی های مورد علاقه بازی Minecraft و Clash رویال برای بیش از 7 سال است. کاربران دریافت دارایی های دیجیتال و یا “ستاره” برای تکمیل در بازی ماموریت های و/یا دانلود بازی های جدید. این ستاره یک بار انباشته شده می تواند مورد استفاده قرار گیرد به خرید کارت هدیه از فروشگاه های استارباکس, برگر کینگ و یا از فروشگاه Google Play. این فرصت تنها در دسترس ساخته شده برای علاقهمندان به بازی در بازار کره در Q2 از سال 2020 GameTalkTalk در دسترس خواهد بود به بازیکنان از سراسر جهان است. پس از انتشار جهانی نسخه GameTalkTalk این پاداش دیجیتال دارایی تبدیل خواهد شد از ستاره به LDN, یک نشانه است که می تواند مورد استفاده قرار گیرد در Ludena پروتکل اکوسیستم.

برنامه الگوریتم چک کاربر بازی های موبایل اطلاعات مانند پول صرف شده در هر یک از دانلود بازی و چگونه اغلب کاربر پخش هر یک از بازی. این داده های جمع آوری شده و مورد استفاده قرار گیرد برای مطابقت با شرکت های بازی برای بازیکنان خواهد بود که بیشتر تمایل به صرف زمان و پول خود را در ژانرهای بازی. در طول سال GameTalkTalk انباشته شده بیش از 200 مشهور جهان ناشر بازی مشتریان است و تا حد زیادی کمک کرد این شرکت های غلبه بر چالش های بازاریابی از امروز به طور موثر هدف قرار دادن دلار های بازاریابی خود را.

این تیم قصد دارد به اهرم خود را تجربه گسترده داخلی با نرم افزار تلفن همراه موفقیت و توزیع دفتر فن آوری برای رسیدن به مخاطبان بین المللی و گسترش پلت فرم با بازی های مختلف عمودی. “از چشم انداز جهانی, تعدادی از بازی ها با استفاده از blockchain و cryptocurrency است که افزایش در نرخ جذاب” گفت: Ludena پروتکل مدیر عامل شرکت جاشوا کیماز تصمیم خود را به ترکیب فن آوری های جدید برای او در حال حاضر موفق نرم افزار از بیش از 3 میلیون کاربر.

مدیر عامل شرکت در ادامه گفت: “یک تعریف واحد برای Ludena پروتکل است: پلت فرم است که به اهمیت و مشوق برای علاقهمندان به بازی در سراسر جهان.” بسیاری از مردم در سراسر جهان را تنها از خواب در گرفتن پرداخت برای بازی. با گیم پلی در تمام زمان بالا با توجه به جهانی محدودیت های تحمیل شده توسط Coronavirus Covid19, Ludena پروتکل موقع ورود به نهایت پاداش جهان را در جامعه بازی.

برای اطلاعات بیشتر مراجعه کنید www.ludenaprotocol.io/eng/ یا پیوستن به Ludena پروتکل را تلگرام گروه برای اقامت تا تاریخ در: https://t.me/ludenaprotocol.

منبع Vinetree پارسیان

لینک های مرتبط

http://www.ludenaprotocol.io/eng/

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im