یکی از ستوان سرهنگ الکساندر Vindman سابق افسر فرمانده گفت: کسب و کار خودی که رئیس جمهور تهمت را اخراج سابق شورای امنیت ملی عضو هیات بود “طراحی شده برای تحقیر” اما افزود که Vindman بود که کسی او را “اعتماد با زندگی من است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن و پس از رد Vindman در جمعه توییتی روز بعد:

“او بسیار سرکش گزارش مطالب من کامل’ تماس های نادرست & داده شد وحشتناک گزارش خود را برتر از او گزارش شده که علنا اعلام کرد که Vindman به حال مشکلات با قضاوت پیوستن به زنجیره ای از فرمان و نشت اطلاعات است.”

اما بازنشسته ارتش Brig. ژنرال پیتر Zwack گفت: کسب و کار خودی او می خواست به “صحیح رکورد.” او سپس فرمان-مسلح ، Vindman از سال 2012 تا 2014.

“ما مشغول به کار در یک فشار اجاق گاز محیط زیست در مسکو که در آن شما باید به اعتماد همه” Zwack گفت: این سایت. “شما فقط باید به یکدیگر اعتماد وجود ندارد در میان است.”

“من اعتماد الکس با زندگی من,” او گفت:. “آن را به معنای واقعی کلمه مهم است — ما در شرایط سخت عملیاتی محیط زیست به عنوان attachés به نمایندگی از ایالات متحده آمریکا به روس ها. ما واقعا تا به حال به قابل اعتماد است. ما تا به حال به طور دقیق. ما تا به حال به دیپلمات. و الکس خوب بود در همه آن.”

Zwack گفت که او در سفر با Vindman “به روسیه” چندین بار و Vindman بود “همیشه هوشمند و جالب و خوب بود قضاوت . . . من او را مورد اعتماد به طور کامل.”

Vindman را شهادت در برابر تهمت در خانه استیضاح جلسات خود را فردی گری غیر تعجب آور و آن را تا به حال حتی گزارش شده بود و قریب الوقوع روز قبل از آن اتفاق افتاده است. اما به طور معمول یک فرد نیست و همراهی خود را با تعلق خود را به عنوان Vindman شد.

Zwack گفت: کسب و کار خودی حرکت به احتمال زیاد شد “طراحی شده برای تحقیر” و “برای ارسال یک پیام.” شورای امنیت ملی به احتمال زیاد یک “سمی محیط را برای او” به دلیل شهادت او, او گفت:.

Vindman را, برادر دوقلوی یوگنی که او نیز یک ارتش سرهنگ اخراج شد به عنوان اخلاق وکیل در شورای امنیت ملی در روز جمعه حتی اگر او به نظر می رسد که متصل به این مورد.

برادران هر دو انتظار می رود منتقل معتبر تکالیف نیویورک تایمز گزارش کرده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im