وایکینگ ها در حال معامله چالاک گیرنده Stefon Diggs — نویسنده “مینیاپولیس معجزه” — به Buffalo Bills.

در بازگشت وایکینگ ها را به یک دور اول انتخاب کنید در سال 2020 (22nd کلی) همراه با یک پنجم طفیلی و ششم-طفیلی و یک چهارم-دور در انتخاب 2021. وایکینگ ها را به یک هفتم طفیلی در سال 2020 به صورتحساب همراه با Diggs.

یک NFL منبع تایید جزئیات تجارت.

Diggs’ touchdown گرفتن در پایان یک بازی حذفی مقابل نیواورلئان پس از 2017 فصل لقب گرفت “مینیاپولیس معجزه است.” Diggs گرفتار 61-حیاط touchdown عبور از مورد Keenum نهایی بازی وایکینگ ” 29-24 پیروزی در ایالات متحده بانک ورزشگاه. این تنها بازی حذفی در NFL تاریخ به پایان رسید که در آخرین بازی از قوانین و مقررات.

اما Diggs و کرک عموزاده وایکینگ ها کارفرمایی دو فصل گذشته تا به حال بالا و پایین رابطه با وجود Diggs ابتلا به 165 عبور می کند در آن زمان است.

زمانی که عموزاده کردم دو سال تمدید قرارداد در دوشنبه Diggs پرسیده فتنه در مورد آینده اش در مینه سوتا است. ساعت پس از عموزاده’ معامله اعلام شد, Diggs mused در: “این زمان برای یک آغاز جدید” و هنگامی که یک فن با اشاره به تاریخچه خود را از مرموز رسانه های اجتماعی نوشته های او پاسخ داد: “Nah this ain’t یکی از آنها بار قهرمان. چیزی اتفاق خواهد افتاد.”

صورتحساب کارفرمایی جاش آلن (@JoshAllenQB) در توئیتر خود نوشت: “بله حفاری ؟” و Diggs (@stefondiggs) توییتی “اجازه دهید آن را دریافت.”

یک پنجم-انتخاب دور از مریلند در سال 2015 Diggs چهارم بود در NFL فصل گذشته با متوسط 17.9 متری در گرفتن.

26 سال گرفتار 365 عبور در پنج فصل شامل 102 در سال 2018 است. او تا به حال 63 جلب برای یک حرفه ای-بالا 1,130 متری در فصل گذشته.

Diggs امضا شده است از طریق 2023 و دلار خود را به 10.9 میلیون حقوق و دستمزد پایه می شود به طور کامل تضمین شده این هفته است.

وایکینگ ها را جذب 9 میلیون دلار از پول مرده در یک Diggs تجارت اما دیگر روشن $4.9 میلیون نفر در کلاه فضایی.

وایکینگ ها در حال حاضر 25 به طور کلی انتخاب در دور اول برای مارس پیش نویس است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de