در Jan. 13 در حالی که وایکینگ ها بودند کمتر از 48 ساعت حذف شده از فصل خود را پایان بخشی حذفی از دست دادن به 49ers و هنوز هفته دور از اوج عذر فصل مربی مایک زیمر به آنچه ممکن است بیشتر گفتن ارزیابی از چگونگی این تیم offseason که قرار بود برای رفتن.

“در پایان روز آن را به پایان می رسد که یک مرد جوان به بازی” زیمر گفت. “بیشتر است که ما به عنوان مربیان می تواند کمک به توسعه این بچه ها جوان سریعتر است که ما می تواند کمک به توسعه آنها بهتر است برای آنها.

“شما همیشه می خواهم برای دیدن بچه ها موفقیت این که آیا آن یک پسر جوان است که شما رشد کرده و او تبدیل به یک عامل آزاد و می رود به موفقیت با برخی از تیم های دیگر و یا آن را از یک مرد که در اینجا است که شما به کمک توسعه برای تبدیل شدن به یک بازیکن خوب در اینجا. همه آن چیزهایی که برای ما مهم هستند.”

یک اتشی هفته اول رایگان آژانس به نور آورده چیزهایی زیمر بود اشاره در آن: Linval یوسف امضا شده با شارژر روز پس از وایکینگ ها منتشر شده او است. Trae Waynes و Mackensie الکساندر — رایگان عامل گوشه وایکینگ ها تصمیم به اجازه ضربه زدن به بازار باز — جدید معاملات از سینسیناتی. و روز جمعه پایان دفاعی Everson Griffen ارسال شده خداحافظی پیام به طرفداران وایکینگها در Instagram پس از این تیم و آن طولانی ترین-بازیکن شاغل متقابلا تصمیم گرفت به بخشی از راه.

با جوزف استفان Weatherly, Waynes الکساندر و اندرو Sendejo در حال حاضر در فهرست اسامی مختلف و خاویر رودز و Griffen هنوز هم در بازار آزاد دفاع که لذت بردم قابل توجه تداوم بیشتری داشته غذای جدید تر شاید هر فصل پس از مایک زیمر اولین بار در سال 2014. و وایکینگ ها ” موفقیت در سال 2020 می تواند لولا خود را و مربیان توانایی برای توسعه بازیکنان به سرعت.

انعطاف پذیری محدود

وایکینگ ها تبدیل شده 8 میلیون دلار از دانیل شکارچی حقوق و دستمزد پایه به امضای پاداش و ایجاد یکی دیگر از 6 میلیون دلار در کلاه اتاق با آن حرکت می کند. وایکینگ ها باید استاندارد زبان در خود بازیکن قرارداد است که اجازه می دهد آنها را به این حرکت تنها با یک ایمیل و یا تماس تلفنی به بازیکن و یا نماینده او و آنها می تواند روشن تر از اتاق یا کار کردن طولانی مدت مقابله با آنتونی هریس (که با دریافت یک حق رای دادن برچسب به ارزش $11.441 میلیون دلار در این هفته) و یا تجارت ایمنی.

فراتر از آن است که هر چند وایکینگ ها را باید عاقلانه با بقیه رایگان خود عامل حرکت آنها کمتر از 14 میلیون دلار در کلاه فضایی که از شنبه بعد از ظهر با ارزش مقابله با Rashod هیل یک سال قرارداد هنوز ناشناخته است.
وایکینگ ها — که انجام کوچکترین مقدار از پول مرده در هر دو 2018 و 2019 لیگ سال گذشته به بیش کلاه — آیا در حال حاضر مجموعه ای برای حمل $20.42 میلیون از آن در سال 2020 است. که در حال حاضر پنجم-بیشتر در NFL و این بدان معنی است که تیم را فهرست خواهد شد که احساس های مختلف در سال 2020 تقریبا از ضرورت است.

مینه سوتا اضافه سابق کلاغ بینی مقابله با مایکل پیرس به جای یوسف این هفته, و آنها می تواند پر کردن برخی از دهانه ها در دفاع با بزرگتر نقش برای بازیکنان مانند Ifeadi Odenigbo (که تا به حال هفت کیسه در 368 snaps در سال گذشته). اما یک دفاع که افتخار فوق العاده ای نهادی دانش خواهد شد که یک تعداد همکاران به خصوص در cornerback.

مایک هیوز در حال بازگشت از یک مهره در گردن او هر چند این تیم ابراز خوش بینی در مورد سوم-سال cornerback را بازیابی. سوم-سال بازیکن Holton تپه و دوم-سال مرد کریس بوید می تواند به انجام بیشتر در سال 2020 و وایکینگ ها — که با استفاده از چهار اول و یا دور دوم میدارد در گوشه و کنار از سال 2013 — می تواند با استفاده از یکی از اولیه خود بر میدارد و در یک گوشه این سال است.

“آنها هنوز هم یک راه دور کمی” زیمر گفت: در ترکیب جوان خود گوشه. “اما یکی از چیزهایی که من فکر می کنم به خصوص کسانی که [سه] بچه ها, Hughes و تپه و Boyd آنها توانایی آن را انجام دهد. مانند در طول این فصل من به آنها انتساب است که من می خواستم آنها را به انجام هر روز و آنها آن را انجام داد. که به من می گوید که آنها می خواهند به آن را انجام دهد. من فکر می کنم که نیمی از نبرد است.”

کلید پیش نویس جلوتر

تجارت Stefon Diggs به صورتحساب مشبک وایکینگ ها دو میدارد در سال جاری پیش نویس از جمله بوفالو اولین طفیلی و سال گذشته رایگان آژانس ضرر و زیان به وایکینگ ها سه جبرانی میدارد. تمام گفته مینه سوتا 12 انتخاب در سال 2020 پیش نویس از جمله پنج در اولین 105 میدارد (دو سرآمد دوم-طفیلی و دو سوم سرآمد).

در جرم وایکینگ ها خواهد شد نیاز به یک جدید راست گارد پس از انتشار جاش کلاین در تلاش برای صرفه جویی در فضا کلاه. آنها می تواند درخواست دوم-سال گارد درو سمیه را در یک نقش و یا نگاه به سمت چپ حرکت می کند مقابله با رایلی Reiff به گارد اگر آنها قادر به پیدا کردن یک چپ مقابله با در یک پیش نویس که فکر می کردم به چند آنهایی که خوب (مانند لویی را Mekhi Becton گرجستان اندرو توماس و آیووا تریستان Wirfs) در نزدیکی بالای هیئت مدیره. آنها همچنین نیاز به یک گیرنده — آیا که سال دوم مرد Bisi جانسون و یا یک تازه کار از گیرنده پیش نویس — به ظهور در کنار آدم Thielen.

لیست باز کردن لکه های ایجاد بار سنگین برای وایکینگها’ 2020 پیش نویس کلاس, در علاوه بر این به هر آنچه معقول وانت تیم می تواند قبل از شروع فصل.

“تا آنجا که ما می خواهم به نگه داشتن همه من می دانم این است که همیشه رفتن به مورد” مدیر کل ریک Spielman گفت: در ترکیب. “من نمی دانم با قوی مربیگری کارکنان است که ما تحت مربی زیمر و حتی برخی از کارکنان مربیگری تغییراتی که او در این سال است که ما بسیاری از بچه های جوان در خط لوله زمانی که فرصت های خود را می آیند تا آنها قادر به مرحله و ما همین حالا با یک ضرب و شتم.”

چگونه درست Spielman ارزیابی ثابت می شود می تواند در نهایت به داستان وایکینگ ها فصل.

 

بن alexander scott پوشش وایکینگ ها برای استار تریبیون. E-mail: ben.goessling@startribune.com. توییتر: @GoesslingStrib.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im