وایکینگ ها rookies صورت منحصر به فرد با چالش های مجازی minicamp

وایکینگها’ تاریخی زیادی 15-مرد پیش نویس کلاس و 12 undrafted رایگان عوامل این تیم امضا چهره نادر چالش — چگونه از راه دور شرکت در مهم minicamp تازه کار.

آنلاین مربیگری آغاز می شود به صورت جدی از مارس 8-10 زمانی که وایکینگ ها کارکنان را با تازه واردان در یک نام تجاری راه جدید است.

در حالی که این تیم در دو دور اول میدارد — LSU گیرنده جاستین جفرسون و TCU cornerback جف Gladney — ممکن است مجهز به بلافاصله کمک, که ممکن است این مورد برای بسیاری از 27 بازیکن اضافه شده برای کمک به بازنگری در سال گذشته حذفی فهرست. هر تیم NFL در حال از دست دادن زمان تمرین با امکانات بسته به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس و فهرست اسامی با بیشتر rookies می تواند مورد استفاده قرار گیرد.

“من نمی دانم هنگامی که ما در حال رفتن به قادر به دیدن این rookies و یا هنگامی که ما می توانید آنها را در این زمینه” Vikings مدیر کل ریک Spielman گفت. “من نمی دانم با زمان و انرژی مربیان قرار داده و به این کار به عنوان به خوبی به عنوان پیشاهنگان آنها قادر خواهید بود برای شروع به سر حداقل عملا در یادگیری راهکار و چیزهایی مانند آن.

“مربی [مایک زیمر] در حال حاضر از طریق فکر چگونه ما در حال رفتن به این روش زمانی که ما بازیکنان در ساختمان — چگونه ما در حال رفتن به باید به این بچه آماده به خط.”

جانبازان بوده است در وایکینگها’ اتاق های چت آنلاین از دوشنبه که تیم NFL با بازگشت سر مربیان مجازی شروع برنامه. مربیان می توانند با ورود ساعت بیشتر با rookies در مارس 8-10 minicamp از جانبازان جلسات که محدود به دو نفر-ساعت دوره های آنلاین و کلاس درس و تمرین آموزش.

زیمر نگه داشته و یک ساختار مشابه با جرم دفاع و تیم های ویژه و جلسات تیم.

“او حتی به آنها ناهار را در میان” Spielman گفت.

جایگزین شیوه های بهار زمانی که rookies اغلب تکرار بیش شناخته شده جانبازان آسان نخواهد بود. بازیکنان کهنه این مقایسه به سال 2011 تحریم اما rookies می توانید حداقل تماس با مربیان این بهار بر خلاف طول کار مذاکرات است. بیشتر تیرگی چشم انداز است NFL تصریح شده است که هیچ تیم می تواند بازگشت به امکانات آن مگر اینکه همه تیم ها می تواند بازگشت. در این میان تیم می تواند بنا به گزارش ارائه بازیکن با لازم تجهیزات تمرین تا 1500 $به دنبال مجازی تمرینات.

Gladney پیش نویس 31st, به طور کلی, چهره های رفیع انتظارات از شروع مخالف cornerback مایک هیوز. او گفت که او قصد دارد به کاردان به دنبال مشاوره از کهنه کار تیمی علاوه بر سرپرستی او از کادر مربیگری.

“این رفتن به یک کمی متفاوت” Gladney گفت. “احتمالا رسیدن به چند دامپزشکان. دریافت ورودی خود را در چند چیز و سعی کنید به تکیه بر آنها و گرفتن برخی از دانش خود را پس از آن می تواند متفاوت باشد نه اینکه در یک اتاق با هم. شاید زوم خواستار تلاش برای به دست آوردن تا آنجا که من می توانید قبل از آن شروع می شود. تمرینات و همه چیز را رسیدگی کنند.”

مانند بسیاری از rookies های پنجم دور گیرنده K. J. Osborn متکی به یک مرکز آموزش — IMG آکادمی در میامی — قبل از عمومی ورزشگاه بسته شده است. در حال حاضر Osborn گفت: “من یک جعبه آب من با استفاده از به عنوان وزنه.”

ششم-دور ایمنی جاش Metellus گفت: او تبدیل به barbells در گاراژ خود را و یک فیلد بعدی را به خانه خود.

هفتمین دور کارفرمایی Nate استنلی ممکن است نیاز به دانستن این راهکار بهتر از هر rookie. استنلی شنیده از هماهنگ کننده گری Kubiak به عنوان اوایل به عنوان چند روز قبل از پیش نویس و مربیان به او گفتم Hawkeyes جرم شباهت به Kubiak سیستم است که می تواند کمک به انتقال.

استنلی خواهد شد که رقابت با شان Mannion و جیک براونینگ برای یک کار پشتیبان گیری گفت: او می توان به “غواصی” به راهکار در حالی که در انتظار شانس خود را برای دیدار با مربیان در فرد است.

“آن به شمار برخی از چالش ها” استنلی گفت. “اما با زوم و با تمام تکنولوژی ما در حال حاضر آن را بسیار بسیار دوست دارم که در همان اتاق با کسی. آن می تواند دشوار باشد.”

NFL گزارش تعیین شده 20 آوریل-مارس 15 به عنوان یک “دوره مجازی” برای تیم به انجام آنلاین درس و تمرین با بازیکنان و اما در سمت چپ باز امکان coronavirus محدودیت ادامه دارد. با تمام offseason برنامه هنوز نیاز به انجام ژوئن 26, آن را ممکن است rookies ممکن است محدود به آموزش آنلاین تا زمانی که اردوگاه های آموزشی.

“این همان است که مربیان بودن با آنها و گرفتن دست خود را بر روی آنها وجود دارد و کار با آنها در این زمینه” Spielman گفت. “اما ما به انجام آنچه که ما نیاز به انجام دریافت کنید از یک کلاس درس نبوده است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de