Vikings نمایندگان وزن جوانب مثبت و منفی از رای گیری برای بازیکنان جدید قرارداد کار با NFL

در راه خود را به میامی قبل از بازیکنان NFL انجمن جلسه وجود دارد هفته گذشته Vikings پایان دفاعی Stephen Weatherly شنیده از بازیکنان در سراسر لیگ حرفه ای طیف از کسانی که در rookie معاملات به جانبازان در مراحل بعد از حرفه خود.

زمانی که Weatherly در نهایت تصمیم به رای دادن به نفع این NFL پیشنهاد برای 11 سال توافق دسته جمعی هر چند این بازیکن او فکر بیشتر شد یک بعدی که می خواهم راه رفتن راه خود را از یک هفتم-انتخاب دور از طریق تمرین تیم ملی و به سازگار نقش در تیم خود دفاع.

“از سفر شخصی من چگونه من در اینجا هر بخشی از سفر من شده اند نهفته مثبت” گفت: Weatherly, the Vikings دوم جایگزین بازیکن نماینده در NFLPA پشت کرک عموزاده و آدم Thielen. “من می خواهم که بدست بیشتری برای حقوق پایه بیشتر برای عملکرد بر اساس پرداخت. من می خواهم که بدست فرصت بیشتری برای لمس این زمینه همه برای 17 بازی. پسر بعدی که می آید از طریق جای پای خود را در هر بخشی از سفر خود را مثبت تر نهفته از من بود.”

Weatherly گفت که او انتظار می رود این قرارداد به تصویب بیش از 60 رای, حاشیه آن را در روز شنبه به دلیل بسیاری از بازیکنان در پایان پایین تر از لیگ مقیاس پرداخت خواهد بهره مندی از چنین چیزهایی به عنوان $100,000 حداقل حقوق و دستمزد را افزایش می دهد گسترش gameday فهرست اسامی و عمل جوخه های و باشگاه’ قابلیت ارسال بازیکنان از فعال فهرستی به تمرین تیم ملی دو بار بدون افشای آنها را به چشم پوشی.

در نهایت 1,019 بازیکنان مورد تایید معامله outweighing این 959 که رای هیچ بیش از نگرانی در مورد اینکه آیا صاحبان به اندازه کافی در ازای 17 به طور منظم فصل بازی به عنوان به زودی به عنوان 2021 و حرکت به سمت صاحبان مایل به اضافه کردن دو حذفی تیم شروع این فصل است. Weatherly شنیده از کسانی که رای دادند برای ثبات اقتصادی پس از یک هفته از coronavirus اخبار کاهش یافته و بازار سهام به بیش از 2000 نقطه است. توسط یک حاشیه باریک, بازیکنان تصمیم به معامله در مقابل آنها بهتر از خود مذاکره چشم انداز در آینده است.

“اگر شما قرار بود به پرتاب 17 بازی در آن وجود دارد — که هیچ بازیکن می خواست رای آری یا نه — آنها چه هستند حاضر به تن?” Weatherly گفت. “مردم که رای” نه ” به فکر آنها نیست را به اندازه کافی امتیازاتی که درست است. هر کس موافق با آن است. اما سپس آنها را به نقطه که در آن آنها قادر به دلجویی فقط به اندازه کافی از ما به وضوح با حاشیه باریک.”

25 ساله که شد در شروع لیگ سال نیز در میان بازیکنان با شانس تجاری در حال حاضر که لیگ 11 سال بیشتر از تضمین صلح کار. NFL خود را تا سال 2020 حقوق و دستمزد کلاه در $198.2 میلیون در روز یکشنبه برای امید بستن به تعداد کمتر از پیش بینی اولیه از $201 میلیون اما با CBA در محل تیم نمی خواهد که به کار تحت “30 درصد قانون” که می توانست مانع آنها از backloading قرارداد را در سال های آینده که در آن کلاه انتظار می رود که بالاتر به دلیل جدید تلویزیون می پردازد.

این معامله جدید می دهد Vikings عرض بیشتر با چگونه آنها می خواهم ساختار یک قرارداد جدید برای عموزاده که قرارداد منقضی می شود پس از سال 2020 است. وایکینگ ها نشان داده اند علاقه ای به تکمیل یک معامله قبل از شروع لیگ سال زمانی که یک قرارداد است که باعث کاهش کارفرمایی را 31 میلیون دلار کلاه با شماره 2020 به نفع آنها بیشتر است.

به خصوص پس از تیتان به رایان Tannehill یک معامله در روز یکشنبه که گرفتهای عموزاده’ قرارداد با متوسط 29 میلیون در سال وایکینگ ها را به یک قرارداد جدید به ارزش کارفرمایی را در حالی که; به طور کامل تضمین قرارداد او امضا از دو سال پیش کار خود را در سال 2019 را خریداری عموزاده اهرم در مذاکرات است. حتی اگر آن عوامل پیچیده مسیر به یک معامله جدید قبل رایگان آژانس آغاز می شود چهارشنبه وایکینگ ها را انعطاف پذیری بیشتر با آنها چگونه در نهایت ساختار پسوند برای بازیکنان مانند عموزاده و یا در حال اجرا پشت Dalvin طبخ.

آنها پاک بیش از 19 میلیون دلار در کلاه اتاق در روز جمعه زمانی که آنها منتشر cornerback خاویر رودز بینی مقابله با Linval یوسف و پایان دیوید مورگان هر چند Vikings رویکرد شروع رایگان-عامل مذاکره پنجره با نهم-حداقل در دسترس کلاه فضایی در لیگ. هنوز CBA جدید به معنی آنها و تیم دیگر باید فضای بیشتری برای دستکاری کلاه دلار چگونه آنها را مشاهده کنید مناسب — “است که مانند یک سوپر خودخواه چیزی که برای من به عنوان یک عامل آزاد; آن را فوق العاده, شخصی,” Weatherly گفت.

“[30 درصد حکومت] است و دیگر در اثر, به طوری که کمک می کند تا به من,” او گفت:. “همچنین کمک می کند تا تیم به انجام مانور در صورتی که نیاز بیشتر کلاه فضای که اجازه می دهد تا آنها را به بیرون رفتن و گرفتن بیشتر معاملات پرداخت بازیکنان خوب که بازنشانی بازار برای من. [سیاتل تصویب حمله کننده Jadeveon] Clowney بالاتر می رود; من بیشتر پول که همه چیز است.”

بالاتر حقوق و دستمزد کف و بالقوه برای کسب درآمد بیشتر از طریق تلویزیون جدید معاملات در سال آینده — در نهایت به اندازه کافی برای اکثر بازیکنان به جدول نگرانی های خود را در مورد اضافه کردن یک 17th بازی. Weatherly گفت: بسیاری از بازیکنان در NFLPA جلسات در میامی صاحبان فکر باید انجام شود بیشتر تاکید بر بازیکن ایمنی و اضافه کرد که این موضوع نیاز به باقی می ماند در خط مقدم از بازیکنان نگرانی رفتن به جلو.

اما در زمانی که اقتصاد ایالات متحده به نظر می رسد سفت کردن Weatherly و دیگران در پایان پایین تر از لیگ حقوق و دستمزد طیف را انتخاب کرد برای به دست گرفتن فرصت در پرداخت دست انداز. که می تواند تصمیم خرید وایکینگ ها انعطاف پذیری آنها نیاز به ساخت خود را در سال 2020 فهرست و شناور کمی بیشتر به تامین مالی از سوی بازیکنان که مشاغل ممکن است نسبتا کوتاه است.

“این کریسمس; این یک مذاکره” Weatherly گفت. “مردم در اینجا مبارزه است. این که قرار بود برای بیش از یک سال است. من امیدوارم که هر کس طول می کشد که به در نظر گرفتن چرا که بسیاری از مردم فکر می کنم این مردان بودند که در این اتاق مبارزه علیه صاحبان نبودند تلاش خود را سخت به دریافت آنچه آنها می خواستند. آنها بودند. اما این مذاکرات در پایان روز وجود دارد دادن و گرفتن است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>