وایکینگ ها nab LSU گیرنده جاستین جفرسون با 22nd, انتخاب

با اول خود را در دو دور اول انتخاب در پیش نویس NFL در پنج شنبه شب وایکینگ ها استفاده می شود بزرگترین جایزه آنها به دست آورد در Stefon Diggs تجارت به انتخاب خود را جایگزین.

آنها انتخاب شده LSU گیرنده جاستین جفرسون با 22 کلی انتخاب کنید اضافه کردن یک گیرنده بسیاری از انتظار می رود رفته در زمان وایکینگ ها بودند در ساعت است. 6-پا-1 گیرنده می تواند خط در تعدادی از نقاط مختلف در مینه سوتا و به کرک عموزاده یکی دیگر از سلاح در سال 2020 است.

Jefferson تا به حال 111 جلب برای قهرمانان ملی بستن برای FBS منجر شود. او 1,540 متری و 18 touchdowns.

هم تیمی خود را کارفرمایی جو نقب زدن بود شماره 1 به طور کلی انتخاب به سینسیناتی.

پیش نویس انجام شده با تیم مدیران در خانه های خود در سراسر کشور و کمیساریای راجر Goodell اعلام میدارد از زیرزمین خانه خود را در نیویورک رفت و بدون تجارت در 12 میدارد قبل از Buccaneers نقل مکان کرد تا در یک نقطه به شماره 13 به طور کلی انتخاب و تریستان Wirfs. آیووا محصول چهارم شد مقابله با منتخب در 13 میدارد با وایکینگ ها نه بر میدارد و دور از بالقوه انتخاب lineman در شماره 22 به طور کلی. USC است Austin جکسون پنجم lineman گرفته شده توسط دلفین ها در شماره 18.

دوم 10 بر میدارد از پیش نویس نیز شاهد یک اجرا در گیرنده به عنوان آلاباما هنری Ruggs سوم و جری Jeudy رفت و قبل از اوکلاهما را CeeDee بره. و پس از پلنگ در زمان فلوریدا cornerback C. J. Henderson نهم به طور کلی شاهین انتخاب Clemson cornerback A. J. ترل 16 به طور کلی مصرف یک بازیکن دیگر را از هیئت مدیره است که ممکن است یک جا در مینه سوتا بود او به طول انجامید تا 22 کلی انتخاب کنید.

با توجه به NFL منبع این تیم صحبت کرده بود با این اظهارات در مورد حرکت از شماره 22 به 19 انتخاب کنید اما لاس وگاس درخواست شد برای وایکینگها’ دوم-طفیلی (No. 58 کلی) برای تکمیل معامله.

شیرها تنها NFC شمالی تیم را به یک انتخاب در 20 اولین انتخاب, انتخاب ایالتی اوهایو cornerback جف Okudah سوم به طور کلی.

وایکینگ ها نیز تا به حال 25 انتخاب در دور اول که انتخاب نشده بود ساخته شده است که این نسخه از استار تریبون رفت و به را فشار دهید.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de