وایکینگ ها از دست رفته در ترنت ویلیامز ممکن است منافع در دراز مدت

 

وایکینگ ها بودند مورد ضرب و شتم توسط 49ers برای دومین بار در سه ماه.

اولین شکست — یک 27-10 حذفی پانچ در بینی بود و دردناک ، دوم از دست دادن — که بیشتر توپ زدن های اولیه در ایران برای Redskins چپ مقابله با ترنت ویلیامز — باید یک برکت و رحمت است که شروع زودتر از شما فکر می کنم.

به همین دلیل Vikings مدیر کل ریک Spielman مهم نیست که شکست دوم از 49ers.

Spielman نمی خواهد به جزئیات مذاکرات با Redskins یا قرارداد مذاکرات با ویلیامز, عامل, وینس تیلور. اما او تایید نقطه زمانی که وایکینگ ها از دست داده علاقه ای به مبارزه برای ویلیامز.

“من می دانستم که هنگامی که ما شروع به دیدن که عزرا کلیولند بود به سقوط به ما [در دور دوم] ما [رفتن به] یک جوان با استعداد مقابله با توهین آمیز است که ما در حال رفتن به تحت قرارداد برای چهار سال آینده,” او گفت:.

تا به حال وایکینگ ها به دست آورد ویلیامز آنها را به ارث برده اند مشکل $12.5 میلیون کلاه ضربه و حقوق و دستمزد خواسته است که تنها می تواند ثابت توسط overpaying پیری مقابله با فراتر از خود را در دراز مدت ارزش است. خوب نیست برای یک تیم است که مبلغ 12.3 میلیون زیر کلاه و علاقه مند به بازگشت به رایگان آژانس به پایان تقویت فهرست خود را.

وایکینگ ها نیز نمی توانست پیش نویس کلیولند — و 1 میلیون دلار کلاه شکل است. کلیولند آغاز شده 40 بازی در سمت چپ برای مقابله با Boise State.

و در نهایت اگر وایکینگ ها تا به حال به دست آورد ویلیامز آنها را منتشر کنونی چپ مقابله با رایلی Reiff. که پاک $8.8 میلیون نفر در حقوق و دستمزد اما هزینه این تیم $4.4 میلیون دلار پول مرده و هنوز هم بازیکن سرویس.

با Reiff و کلیولند در این فهرست به جای ویلیامز وایکینگ ها باید گزینه های بیشتر به چیز راست به جلو در سال 2020 است. Reiff را می توان نقل مکان کرد به سمت چپ گارد که در آن او خواهد بود بهبود بیش از مبارزه پت Elflein. و یا او می تواند به عنوان Spielman قرار داده و آن را “پایین نگه داشتن فورت” در مقابله با چپ تا کلیولند آماده است. و اگر کلیولند آماده نیست و برای مقابله با چپ او موقعیت انعطاف پذیری برای پیوستن به چه Spielman به نام “رقابت آزاد” در گارد.

کلیولند نیز 21 است. ویلیامز تبدیل خواهد شد 32 قبل از این فصل و نشسته تمام فصل گذشته در زشت تف آغاز شد که با او متهم ردسکینز ناکافی درمان های پزشکی مربوط به یک رشد سرطانی در پوست سر.

ویلیامز همچنین از دست رفته سه بازی در سال 2018 است. و 12 بیشتر بیش از سه نرم افزار کاسه فصل (2015-17) به عنوان کرک عموزاده’ blindside محافظ.

قبل از دور چهارم آغاز شد شنبه, the 49ers برخورد یک پنجم دور انتخاب کنید (156th) در این سال و یک سوم طفیلی سال آینده برای ویلیامز. معامله شده را برای حاکم NFC قهرمانان به دلیل چپ حل شد خود را تنها سوراخ را پر کنید زمانی که جو Staley گفت: San Francisco او گذاشت.

با توجه به NFL شبکه ویلیامز گفت: در طول مذاکرات با وایکینگ ها که او را نمی خواهید به بازی در مینه سوتا است. ویلیامز و تیلور صادر سریع رد.

ویلیامز گفت: “نه این درست نیست.” تیلور با صدور بیانیه ای گفت: “شده است وجود دارد نادرست گزارش که ترنت و من اعتراض به معاملات خاص.”

به ضرب و شتم 49ers’ پیشنهاد وایکینگ ها را مجبور به تسویه حساب تا یکی از دو سوم سرآمد است که آنها مایل به انجام است.

آنها در یک cornerback با اولین کسانی که بر میدارد. او دوم گوشه ای انتخاب شده توسط یک تیم که خود را از دست داده است ،

دوم آن میدارد معامله شد به نیواورلئان برای تراکم در چهارم, پنجم, ششم و هفتم دور. و آن چهار میدارد شد داخلی تصویب حمله کننده که تا به حال 13½ کیسه در سال گذشته یکی دیگر از cornerback یک مقابله است که آغاز شده و 48 بازی و یک بازیکن خط حمله این تیم می تواند توسعه.

ویلیامز هنوز هم ممکن است یک بازیکن نخبگان. اما وایکینگ ها هستند بهتر است با پول آنها را نجات داد و تراکم آنها ساخته شده از overpaying پیری مقابله با.

 

علامت کریگ یک NFL و وایکینگ ها خودی. توییتر: @markcraigNFL. E-mail: [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de