Randy Moss تا به حال حرفه ای-بالا 111 پذیرایی در سال 2003. یک سال بعد او یک مصدومیت همسترینگ و 49 عبور می کند در حالی که رسیدن به ارتفاعات جدید در این دلخوری متر است.

وایکینگ ها معامله او را به اوکلند برای چه شد شماره 7 به طور کلی پیش نویس انتخاب در سال 2005 و پس از آن آنها استفاده می شود که نقطه به پیش نویس گیرنده Troy Williamson با سرعت سوز از کارولینای جنوبی است.

Red McCombs در چند هفته گذشته به عنوان وایکینگ ها مالک گفت استار تریبیون را Sid هارتمن که سراغ مدیر اسکات Studwell “شده نمی تواند بیشتر هیجان زده در مورد یک بازیکن” از او ویلیامسون.

Daunte culpepper در حال حرفه ای-بالا 4,717 عبور متری با 39 touchdowns و 11 interceptions در سال 2004. یک سال بعد culpepper در و وایکینگها به وحشتناک شروع و پس از آن او دچار وحشتناک حرفه ای-تغییر مصدومیت زانو در بازی 7.

مربی جدید براد Childress feuded با culpepper در بیش از Daunte را نوتوانی طرح و داد و ستد او به میامی و نیک سابان برای دور دوم انتخاب در سال 2006. یک سال بعد سابان بود در راه خود را به Alabama.

Childress بود براد جانسون به عنوان یک جانباز کارفرمایی و گفت: او می خواست به انتخاب کنید تا یک “رشد و نمو” QB در این پیش نویس به “تولیدات مانند یک تکه از خاک رس است.” که کارفرمایی بود Tarvaris جکسون از بخش I-AA ایالت آلاباما گرفته شده در پایان دور دوم (شماره 64).

در اینجا مشاهده شده است که دو نومیدی از جای ماست از یک سال و culpepper در آینده مرتبط است ویلیامسون و جکسون در بانک حافظه وایکینگ ها fandom.

این لینک وجود دارد برای همه برای دیدن در یکی از حیرت انگیز لحظه Dec. 30, 2007 در دنور. ویلیامسون در حال بازی چه خواهد بود او در بازی نهایی با وایکینگ ها و جکسون بود در تلاش برای پایان پراکنده فصل امیدوارم که با یک تکان دهنده جاده پیروزی.

وایکینگ ها آمد تا با یک بازی است که اجازه ویلیامسون به در حال اجرا کفش در وسط میدان. جکسون نقل مکان کرد و به سمت چپ خود را به زمان برای ویلیامسون به دریافت عمیق و تخلیه یک علامت عبور برای چه بوده است 72-حیاط زمین نشستن کامل هواپیما.

این بود آخرین نگاه اجمالی از ویلیامسون که Studwell و مربی مایک کردن مشق و عمل تا به حال در مورد خواب: سریعترین تاری در شانه پد باد گذشته ثانویه گرفتن باز کردن و رفتن از راه دور برای TDs, Randy-سبک.

فوتبال رفت و از طریق ویلیامسون دست و ضربه او در ماسک. بازی نبود بیش از جکسون به عنوان آورده وایکینگ ها improbably برای دو اواخر touchdowns به زور اضافه کاری اما وایکینگ ها روز بیش برای تروی شماره 7 به طور کلی.

Childress خواسته شد به یاد که در مورد بازی در یک تماس تلفنی این هفته گفت:

“من آمار مرد بزرگ جوانه گود … او همیشه گفت:” براد شما می دانید آنچه که گیرنده باید قادر به انجام دهید ؟ دریافت خواهید کرد.’

“جوانه خواهد به من نشان می دهد آمار خود را در مورد تاثیر کاهش یافته است عبور می کند. ما در حال تمرکز بر چگونه بسیاری از جلب و نه گرم. اما قطره قاتلان … امتیاز هزینه کشتن درایوهای.

“ما نمی پیش نویس Troy اما ما عاشق سرعت درست مثل قبلی کارکنان. ما فقط نمی تواند ‘دریافت’ بخش ثابت شده است.”

این Childress-ویلیامسون رابطه بسیار راکی حتی قبل از رها کردن در دنور. وایکینگ ها ساخته شده وحشتناک روابط عمومی اشتباه زمانی که معلوم شد آنها به خوب ویلیامسون یک بازی چک در سال 2007 برای از دست رفته یک بازی مادر بزرگ خود را برای حضور در مراسم تشییع جنازه برنامه ریزی برای روز بعد.

خوب شد لغو, اما نه ویلیامسون تلخی بیش از آن و غیر فعال بودن چندین بار.

این بود که راه را در ماه های منتهی به فصل 2007. دکتر آلن Reichow پسر وایکینگ ها فوق العاده طلایه دار جری و سر از نایک چشم انداز موسسه, کشف یک چشم انداز نقص با ویلیامسون.

Troy آموزش داده شد و هزاران نفر از گرفتار فوتبال تایید کرد, های جدید بهره وری. Reichow کار با ویلیامسون تمدید به چراغ بودن تغییر در وایکینگها’ تمرین سرپوشیده تسهیلات و همچنین زوایای Metrodome چراغ برای بازی فوتبال.

من صرف 90 دقیقه در Childress’ زمستان در پارک در ژوئیه 2007: 45 دقیقه اختصاص داده شده به مایک سفید استخدام داستان از سرد را روز به عنوان یک ایلینوی فارغ التحصیل دستیار دیگر 45 با مربی خوش بینانه صحبت کردن در مورد ویلیامسون تعهد در کار با Reichow به جذب این نکات مفید.

کار نمی کند. هنوز هم قطره در افتضاح لحظات.

مرگ Tarvaris جکسون در این هفته در یک تصادف رانندگی در سن 36 مرا به فکر (همیشه خطرناک):

Tarvaris بود No. 64 انتخاب کنید از غیر اصلی فوتبال بازی پیچیده ترین موقعیت در آمریکا ، وجود دارد در طول رگه برنده در سال 2007 به طرفداران اجازه داده شد به فکر می کنم “کمی بیشتر در قالب صدمات کمتر T-جک یک فرصت است.”

بنابراین سوال این است که اگر ویلیامسون شده بود و یک نسخه اولیه از Tyreke تپه فروزان سرعت و یک گیرنده است که می تواند دریافت خواهد Tarvaris را ساخته اند آن را و برت Favre هرگز فرسوده بنفش?

“نمی توانم بگویم که برای مطمئن” Childress گفت. “ما باید Sidney برنج پس از تروی و او ‘دریافت’ قسمت پایین. Favre به نام من بیش از یک روز در عمل به سوی سیدنی و گفت: “او می رود و توپ را بهتر از هر کسی من شده.’ “

 

نوشتن به پاتریک Reusse توسط e-پستی sports@startribune.com و از جمله نام خود را در خط موضوع.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im