Vikings GM ریک Spielman می گوید: “هیچ دلیلی به فکر می کنم Stefon Diggs نمی اقامت با وایکینگ ها

– Vikings مدیر کل ریک Spielman آیا بهترین خود را برای سرکوب حدس و گمان در مورد Stefon Diggs آینده روز سه شنبه در NFL ترکیب گفت: “هیچ دلیلی وجود دارد به پیش بینی [Diggs] نیست برای رفتن به یک مینه سوتا وایکینگ.”

Diggs باعث به هم بزنید در رسانه های اجتماعی این ماه زمانی که او برداشته شود تمام تصاویر خود را در یک وایکینگ ها یکنواخت از خود Instagram حساب پس از یک فصل است که در آن او متحمل شده بیش از $200,000 در جریمه برای پرش دو روز از جلسات و شیوه تیم در هفته 4 از دست دادن به Chicago Bears. خود را عدم وجود منابع گفت: استار تریبیون در آن زمان ناشی از سرخوردگی که ایجاد شده بود از بهار بیش از جهت جرم و نقش او در آن است.

Videoتصویری (03:37): در NFL سراغ ترکیب در Indianapolis, Vikings مدیر کل ریک Spielman مورد بحث “تصمیمات دشوار” در افق و کارفرمایی کرک عموزاده’ آینده.

Diggs داد مبهم کنفرانس خبری پس از بازگشت گفت: “وجود حقیقت به تمام شایعات” وقتی پرسیده شد که در مورد ناخشنودی رسید اما در این سال با یک حرفه ای-بالا 1,130 دریافت متری در حالی که ایجاد خود را به عنوان یکی از NFL بالا عمیق تهدیدات در وایکینگها’ بازی اکشن جرم. اخیر خود در رسانه های اجتماعی اقدامات باعث به هم بزنید حتی برای یک بازیکن داده شده به حفظ مرموز حضور آنلاین.

26 ساله گیرنده چهار سال در سمت چپ پنج سال 72 میلیون دلار قرارداد او امضا شده در ماه جولای سال 2018 است. دلار خود را به 10.9 میلیون حقوق و دستمزد پایه برای سال 2020 فصل خواهد تبدیل شدن به طور کامل تضمین شده 20 مارس.

“Stefon سال گذشته تا به حال احتمالا اکثر تولیدی خود را و او را یک جوان گیرنده ما فقط تمدید” Spielman گفت: در اولین نظر از نوامبر. “او نه تنها بخش عمده ای از جرم ما و بخش عمده ای از سازمان ما برنده بازی اما او نیز بسیاری از چیزهایی که برای این سازمان در خارج از میدان. هیچ دلیلی وجود دارد — شایعات و یا هر آنچه که شما در حال صحبت کردن در مورد — به پیش بینی که Stefon Diggs نیست برای رفتن به یک مینه سوتا وایکینگ. هنگامی که شما برخی از حمله استعداد است که ما با او [آدم] Thielen هم با رودی [Kyle رودلف] و از Irv اسمیت با Dalvin طبخ و [الکساندر] Mattison ما خیلی خوب حمایت بازیگران در اطراف ما کارفرمایی.”

وقتی پرسیده شد که اگر Diggs می خواستم به در مینه سوتا Spielman گفت او صحبت نکرده بود با Diggs’ عامل پس از پایان فصل. چنین جلسه ای می تواند رخ دهد این هفته در ترکیب; اگر آن را ندارد Spielman گفت: او را نگه داشتن محتویات خود را به.

Spielman نظرات درست و با بیش از هفت سال پس از مدیر کل معروف گفت وایکینگ ها “هیچ قصد” به تجارت پرسی Harvin هفته قبل از آنها برخورد او به سیاتل برای سه پیش نویس میدارد. به عنوان او در سال 2013 ترکیب هنگامی که خبرنگاران از او پرسید در مورد Harvin, Spielman بازیگران سوال در مورد Diggs به عنوان حدس و گمان است.

“هیچ بی احترامی به حرفه خود را, اما وجود دارد بسیاری از چیزهایی که دریافت گزارش شده است که دریافت sensationalized که شاید نباید” او گفت:. “ما در حال رفتن به رسیدگی به هر چیزی که ما در داخل است.”

وایکینگ ها باید مقدار زیادی برای فکر کردن در مورد فراتر از Diggs در سرب تا سال 2020 لیگ سال را ناچیز حقوق و دستمزد کلاه وضعیت است که می تواند آنها را وادار به قسمت با تعدادی از جانبازان.

یک قرارداد جدید برای کارفرمایی کرک عموزاده — که برنامه ریزی شده است را به $29.5 میلیون در آخر فصل از سه سال معامله می تواند وایکینگ ها برخی از کلاه امداد با یک ساختار است که هل می دهد برخی از عموزاده’ درآمد را به سال آینده. هر چند Spielman نمی خواهد بحث در مورد امکان تمدید برای عموزاده او ستایش 31 ساله کارفرمایی زده و امیدوار تن در مورد چگونه یک دومین سال در حمله هماهنگ کننده گری Kubiak سیستم می تواند کمک به عموزاده بهبود بخشد.

او همچنین ذکر شده در نرم افزار کاسه در حال اجرا پشت Dalvin کوک که در حال ورود به سال آخر خود را در ایران به عنوان بخشی از “کسانی که هسته گروه از بازیکنان است که ما قطعا می خواهید به سعی کنید و نگه دارید.” یک فرمت برای یک بازیکن سر به نهایی سال از قرارداد او Spielman گفت: به طور معمول نمی خواهد رخ می دهد تا در مدت کوتاهی قبل از اردوگاه های آموزشی. رویکرد خود را با این حال به نظر می رسید به نشانه علاقه به یک قرارداد جدید برای طبخ در زمانی که چند پشت در حال اجرا درآمد قراردادهای پر سود پس از خود rookie می پردازد.

هنگام صحبت با خبرنگاران در سال 2019 ترکیب Spielman اعلام کرد وایکینگ ها برداشت کرده بود یک گزینه در مربی مایک زیمر قرارداد برای سال 2020 فصل است. هر دو زیمر و Spielman به رهبری به سال پایانی معاملات جاری خود را; در شنبه Spielman کاهش یافته است به بحث در مورد وضعیت دو قرارداد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im