با تشکر از به طور گسترده ای انتظار می رود حرکت از پایان دفاعی Everson Griffen وایکینگ ها به دست آورد برخی از تسکین را شکننده کلاه وضعیت رفتن به لیگ جدید سال ماه آینده. وقت خود را با چهارم-پیشرو تصویب حمله کننده در تیم, تاریخچه هر چند می تواند به پایان رسیده است.

Griffen با توجه به لیگ, منبع, اعمال کرده است این گزینه را از درجه اعتبار ساقط نهایی سه سال از قرارداد او را یک عامل رایگان برای اولین بار. وایکینگ ها به Griffen این گزینه زمانی که آنها renegotiated قرارداد خود را قبل از 2019 فصل ارائه شده او در بازی حداقل 57 درصد از دفاعی خود را جرقه بزند, شده و حداقل شش کیسه. او در پاسخ با قوی 2019 فصل در پایان با هشت, کیسه و کیسه و 66 فشارها در حالی که بازی 77.5 درصد از تیم را دفاعی جرقه بزند و دوباره ایجاد خود را به عنوان یک آواز رهبر یک سال پس از پنج بازی غیاب تحت درمان برای مسائل مربوط به سلامت روان.

Griffen توانایی از درجه اعتبار ساقط قرارداد خود را آمد و به عنوان نتیجه renegotiated قرارداد او به توافق سال گذشته دقیقه قبل از 2019 حقوق و دستمزد پایه شد به طور کامل تضمین شده است. پایان دفاعی منتظر در پارکینگ در TCO عملکرد مرکز در حالی که وایکینگ ها با چکش یک بازسازی مقابله با عامل برایان مورفی; تیم به دست آورده بیش از 3 میلیون دلار از کلاه امداد در زمان و توانایی برای نهایی کردن آنتونی Barr جدید معامله در حالی که Griffen کردم گزینه ای برای کنترل وضعیت خود را در سال 2020 است.

وایکینگ ها بودند پیش بینی می شود بیش از 10 میلیون دلار بیش از این کلاه در شروع سال 2020 لیگ سال; Griffen تصمیم به تخلیه $13.9 میلیون نفر از کلاه فضایی با 800.000 دلار از پول مرده باقی مانده در وایکینگها’ کتاب. او خواهد بود 33 در ماه دسامبر و اگر این تیم می تواند بهره در آوردن او کوچکتر معامله Griffen ارقام به گزینه های بعد از احیا 2019.

روز بعد از این تیم 27-10 از دست دادن به 49ers در NFC بخشی آف Griffen گفت: “من می خواهم به یک وایکینگ برای زندگی, اما آن را به یک کسب و کار, بنابراین ما شکل که هنگامی که زمان می شود در اینجا.”

اگر خود را در 10 فصل اجرا با وایکینگ ها است که بیش از Griffen برگ با 74.5 حرفه ای, کیسه, رتبه بندی پشت تنها جان Randle کریس Amy and Jared Allen در تاریخ حق رای دادن. پس از آغاز کار خود را به عنوان یک چرخشی تصویب متهور پشت آلن و برایان Robison Griffen تعمیرشده خود را در مایک زیمر دفاع ارسال سه دو رقمی گونی فصل و رسیدن به سه نرم افزار کاسه از 2014-17. یک بازیکن شده بود که بازیگران به عنوان نابالغ پس از یک جفت از ظن خود rookie فصل مهار او استعداد شگرف درآمد دو پرسود قرارداد از این تیم در حالی که خود متحرک چهره شد و ثابت در مرکز این تیم pregame huddles.

خروج خود را — اگر Griffen در واقع زمین با یکی دیگر از تیم می تواند این حرکت برای اولین بار در یک سری از تغییرات بزرگ برای یک وایکینگ ها دفاع است که بالید خود را در تداوم.

, Cornerbacks Trae Waynes و Mackensie الکساندر و همچنین ایمنی آنتونی هریس به آمار رایگان آژانس در ماه آینده و وایکینگ ها می تواند نیروی بازیکنان مانند cornerback خاویر رودز و دفاعی در مقابله با Linval یوسف که هر کدام کلاه ارقام بالاتر از $12.8 میلیون نفر در سال 2020 به انتخاب بین بازسازی معاملات و رایگان آژانس.

در دفاعی در مقابل وایکینگ ها را به تعیین اگر آنها می خواهند به دوباره ثبت نام در انتظار عامل رایگان Stephen Weatherly و اینکه آیا آنها می خواهند به Ifeadi Odenigbo که ارسال شده هفت کیسه در یک برک آوت 2019 فصل یک نقش بزرگتر در سال 2020 است.

دو مربیان اضافه شده

وایکینگ ها اضافه شده دو مربیان روی اندرسون (دستیار دفاعی پشت) و Imarjaye آلبری (دستیار خط دفاعی).

اندرسون که مربی در 14 NFL فصل با کلاغ های سیاه بچههای 49ers و خرس بود منجر تحلیلگر دفاعی فصل گذشته برای کالج, فوتبال, قهرمان ملی LSU.

آلبری فارغ التحصیل دستیار در آرکانزاس دو فصل گذشته.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de