وایکینگ ها برش سابق طرفدار پرتاب خاویر رودز و Linval یوسف

تعمیرات اساسی وایکینگ ها دفاع آغاز شده جمعه زمانی که تیم منتشر شد cornerback خاویر رودز و مقابله با Linval یوسف.

کسانی که حرکت می کند که حذف دو سابق Pro کاسه بازیکن از فهرست پاک حدود 18.5 میلیون دلار در حقوق و دستمزد کلاه فضا.

مدیر کل ریک Spielman در بیانیه ای گفت وایکینگ ها خواهد “باقی می ماند در ارتباطات” با هر دو بازیکن که به عنوان رایگان آژانس, اما این حرکت در حال حاضر از حسن نیت ارائه میدهد به هر دو در تلاش به آنها زمان بیشتری برای کشف گزینه های خود را.

NFL free agency هفته آینده آغاز می شود.

وایکینگ ها را متحمل می شوند 2.4 میلیون دلار از پول مرده خود را در برابر 2020 کلاه با انتشار جوزف اما صرفه جویی خواهد شد $10.4875 میلیون برش 31 ساله بینی مقابله با.

او تا به حال جراحی شانه آخرین offseason و تا به حال عمل جراحی زانو در ماه نوامبر پس از بازی از طریق یک منيسک آسیب برای اولین قسمت از فصل.

یوسف اولین عامل رایگان وایکینگ ها پس از امضا مایک زیمر شد سر مربی در سال 2014 بود لنگر از این تیم اجرا دفاع. او به نام طرفدار کاسه پس از سال 2016 و 2017 فصل ارسال یک ترکیب 7½ کیسه در آن سال در حالی که اثبات می شود یک نیروی در وسط خط.

رودز’ انتشار صرفه جویی وایکینگ ها $8.1 میلیون (با 4.8 میلیون دلار از پول مرده). با فرض اینکه 29 ساله با نشانه های جدید, تیم, حرکت, بسته کتاب در اجرا که در آن رودز یکی از این لیگ بهترین پوشش گوشه تا بازی خود را در زمان رکود اقتصادی پس از او بهترین فصل در سال 2017.

فیزیکی خود را به سبک بازی و توانایی خنثی کردن بالا گیرنده به او لقب “رودز بسته” و او به دست آورده تیم اول تمام نرم افزار افتخارات در سال 2017.

او تا سال 2018 فصل چند بود خدشه دار آسیب های که رودز سعی کردم به بازی از طریق زیمر گفت: در سال 2019 صاحبان جلسات که cornerback مورد نیاز برای بازی بهتر برای زندگی کردن به تمدید قرارداد او امضا قبل از 2017.

فصل گذشته وایکینگ ها به ندرت خواسته رودز به سایه مخالفت گیرنده نگه داشتن safeties آنتونی هریس و Harrison Smith در پوشش بیشتر از آنها تا به حال در سال های اخیر به حد بزرگ نقش downfield.

رودز جریمه شد هشت بار در فصل گذشته و عذرخواهی کرد و پس از گرم حاشیه ارز با زیمر در وایکینگها’ از دست دادن به Seahawks on Dec. 2 پس از رودز داد تا 60 حیاط touchdown پاس در یک بازی که در آن او ظاهرا انتظار می رود به کمک در پوشش.

با این وجود او در اواخر علاوه بر نرم افزار کاسه ساخت که رویداد برای بار سوم.

“خاویر و Linval کلیدی بودند که بخش هایی از ساختمان این تیم و ایجاد وایکینگ ها دفاع راه ما می خواستیم” زیمر در بیانیه ای گفت. “آنها جوانب مثبت و ساخته شده و هر کس در اطراف آنها بهتر است. من آرزو می کنم آنها بهترین و من می دانم که ریک و پرسنل کارکنان را در ارتباط با آنها در طول رایگان آژانس است.”

در NFL ترکیب Spielman گفت: “خاویر شده است یک حرفه ای کاسه گوشه می دانید ؟ او شاید تا به حال نه به عنوان بزرگ از یک سال به عنوان او تا به حال در گذشته اما او هنوز هم به ما کمک کرد تا برنده بازی است. … شما را به هر یک از این بازیکنان فردی و سپس ارزیابی جایی که آنها در در حرفه خود و جایی که آنها در مالی و سپس شما را به تصمیم گیری است.”

وایکینگ ها نیز منتشر شد تنگ پایان دیوید مورگان که از دست رفته همه 2019 فصل را با مصدومیت زانو با یک “شکست خورده فیزیکی” طراحی; مورگان در سال گذشته از خود rookie قرارداد در سال 2019 و $750,000 معامله شد به تلفات اگر او در این تیم 2020 فهرست. ممکن است این تیم می تواند مورگان در غیر تضمین شده معامله را برای سال 2020 است.

سه حرکت جمعه پاک بیش از 19 میلیون دلار در کلاه ، این بدان معناست که این تیم انجام خواهد داد حدود 180 میلیون نفر در کلاه تعهدات به 2020 لیگ سال که حقوق و دستمزد کلاه گزارش شده است و پیش بینی شده بین $196 میلیون و 201 میلیون.

وایکینگ ها را به دیدن اگر بازیکنان جدید را تایید توافق دسته جمعی (رای گیری به پایان می رسد شنبه شب) قبل از شروع لیگ سال — و اگر لیگ عمل خواهد شد توسط قوانین از توافق جدید در سال 2020 و یا چوب با مقررات در محل معامله.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>