وایکینگها’ 15 پیش نویس میدارد خواهد شد که نقش مهمی در شکل دادن به بازسازی فهرستی

پس از در نظر گرفتن 12 بازیکن در سال 2019 پیش نویس وایکینگ ها را با هم در یک کلاس بیش از آخر هفته که باعث می شود سال گذشته گروه به نظر می رسد عجیب و جالب در مقایسه ، آنها خود را از پیش نویس عرضه 12 انتخاب به 17 میدارد تجارت دو برای تراکم در سال آینده پیش نویس و فرود 15 بازیکن کلاس که شد NFL بزرگترین آنجا پیش نویس رفت به هفت دور در سال 1994.

وایکینگ ها’ کار خود را با 2020 rookies, اگر چه تنها آغاز کرده است: آنها می تواند در گروه برای پر کردن یک تعداد انگشت شماری از شروع لکه بر روی فهرست و انجام این کار پس از coronavirus نگرانی مجبور NFL تیم به جای بهار شیوه برای “مجازی offseason” برنامه با, انفرادی, دریل و جلسات آنلاین.

هر زمان که وایکینگ ها قادر به اجازه بازیکنان و مربیان را به عمل خود را تسهیلات می تواند آنها را مجبور به جبران زمان از دست رفته با یک جوان فهرست.

پس از مشغول پیش نویس آخر هفته, در اینجا نگاهی به پنج تا از بزرگترین پرسش ها هنوز هم رو به 2020 وایکینگ ها:

1. چه می rookies را به ثانویه ؟

فهرست “تکامل” است که مدیر کل ریک Spielman بحث هفته گذشته خود واضح ترین بیان در دفاعی backfield که در آن مایک هیوز است که این تیم با تجربه ترین cornerback با خاویر رودز, Trae Waynes و Mackensie الکساندر تمام تیم های دیگر. وایکینگ ها در زمان سه گوشه این آخر هفته; اولین طفیلی جف Gladney و سوم-انتخاب دور کامرون Dantzler می تواند هر دو فشار نقش مهمی در این فصل اگر آنها قادر به درک خاص از مایک زیمر دفاعی طرح.

ایمنی آنتونی هریس تا 15 جولای به ثبت نام خود را حق رای دادن و یا تگ کار کردن یک قرارداد جدید با این تیم اما به عنوان Spielman بحث هفته گذشته نگه داشتن هریس در این زمینه در کنار هریسون اسمیت می تواند کمک به وایکینگ ها سفت در غیر این صورت جوان ثانویه است.

2. هنگامی که عزرا کلیولند آماده می شود ؟

Spielman گفت: Riley Reiff را “پایین نگه داشتن فورت” در مقابله با چپ تا وایکینگ ها دیدن آنچه که آنها در کلیولند خود را در دور دوم انتخاب از Boise State. اما آن می ایستد به همین دلیل وایکینگ ها می خواهم انتقال به دیر اتفاق می افتد بعد از آن. Reiff است که با توجه به $10.9 میلیون در این فصل زمانی که او خواهد بود 32 و وایکینگ ها را هدف قرار داده بود کلیولند در روز 2 پیش نویس در بخشی به دلیل چگونه به خوبی او را متناسب با خود را در خارج از منطقه در حال اجرا طرح.

این تیم خوشبین است در مورد پیشرفت از سال دوم مقابله با Oli denis salamanca, و همچنین, اما کلیولند پیشرفت ارقام به متغیر که بیشتر تحت تاثیر قرار Reiff آینده در مینه سوتا است.

3. که شروع خواهد شد در guard

هر چند وایکینگ ها در زمان جفت از نگهبانان شنبه در ایالت اورگان را بلیک Brandel (که آمار و ارقام را به حرکت در داخل پس از بازی مقابله در دانشگاه) و Washburn را Kyle Hinton, آن را به سختی در انتظار هر یک از نهایی 52 میدارد از پیش نویس به یک نقطه شروع به ویژه بدون عادی offseason. Spielman گفت: شنبه وجود خواهد داشت و رقابت در هر دو گارد نقاط که به معنی هیچ چیز تضمین شده است برای پت Elflein پس از یک سال 2019 فصل است.

وایکینگ ها خوش بینانه در مورد درو سمیه در سال دوم خود را. آنها به ارمغان آورد داکوتای دوزیه و امیدواریم که می تواند برای یک پرش از Aviante Collins اگر او را سالم در تمام طول سال. آنها می تواند همچنین نگاه کنید به جاش کلاین که نگه باز به یک بازگشت پس از او منتشر شد در یک صرفه جویی در هزینه حرکت در ماه مارس است.

4. خواهد جاستین جفرسون کمک به وایکینگ ها طرفداران فراموش Stefon Diggs?

وایکینگ ها استفاده می شود در دور اول انتخاب آنها به دست آورد از بوفالو برای Diggs به پیش نویس خود را جایگزین. این یک استراتژی است که همیشه نمی تابه, اما وایکینگ ها بود غافلگیر LSU محصول در دسترس بود به آنها را در شماره 22 به طور کلی. آنها تا به حال انجام داده بسیار کمی از کار در جفرسون و TCU را Jalen Reagor و در زمان جفرسون انتخاب کنید پس از Eagles برداشت Reagor. جفرسون طبیعی ترین و مناسب ممکن است در حافظه است که در آن آدم Thielen نیز بسیار از کار خود را, اما هر دو بازیکن باید به اندازه و تطبیق پذیری به خط تا در جاهای دیگر.

Jefferson نمی خواهد بود قادر به کار با کرک عموزاده بلافاصله و تا زمانی که توسعه یک حس زمان با کارفرمایی وایکینگ ها ممکن است به طرح برخی از سریع می اندازد برای گرفتن توپ در دست خود را.

5. باید از این تیم انتظار می رود را به نفع خود در حال حاضر ؟

ما در حال حاضر یک تصویر نسبتا کاملی از سال 2020 وایکینگ ها فهرست و آن را قابل توجه به گام به عقب و نگاه در نحوه آن متفاوت خواهد بود نسبت به نسخه های اخیر از این تیم است. فرض وایکینگ ها پر نهایی خود را در 15 نقطه فهرستی از با رایگان undrafted عوامل آنها باید 90-مرد فهرستی که در آن 53 بازیکنان خود را در اول یا دوم فصل با 10 ورود به سال سوم خود را.

وایکینگ ها ساخته شده آن را یک offseason هدف برای دریافت جوانتر و آنها را حمل به اندازه جوانان به 2020 فصل به عنوان آنها در سال است. که رویکرد می دم یک تیم با سرعت و انرژی, اما آن را نیز می تواند منجر به دردهای در حال رشد. این همه باعث می شود برای یک ترکیب جالب برای یک تیم است که به نظر می رسد تلاش برای نگه داشتن آن رقیب پنجره باز در حالی که طراوت آن دفاع; وایکینگ ها امضا عموزاده به یک قرارداد جدید و هنوز هم قیمت بالا جانبازان در Thielen اسمیت Harris, Danielle شکارچی اریک Kendricks و آنتونی Barr. زیمر و Spielman در قرارداد سال; یک منبع با اشاره به ارسال پیش نویس چارچوب زمانی که در آن GM می تواند یک دیگر برخورد و آن را نمی تواند تعجب آور باشد برای دیدن وایکینگ ها به نوعی از فرمت به هر دو قبل از فصل است.

هنوز هم بسیاری از تیم زیربنایی ساخته شده است نسبت به برنده شدن در حال حاضر, که بدان معنی است که وایکینگ ها را به جلو و حیله گر چرخش به انجام این کار با فهرست. زیمر در هفته گذشته تشبیه آن به جایی که برنامه گرفتن بازیکنان جدید در همه زمان ها; او می خواهد شانس خود را در یک نوع جدید از چالش های این فصل است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im