وایکینگ ها به طور موقت به حالت تعلیق کروز عملیات تا مه 1 سال 2020

لس آنجلس, مارس 11 سال 2020 /PRNewswire/ — وایکینگ (www.viking.com) امروز اعلام کرد آن را به طور موقت به حالت تعلیق در رودخانه و اقیانوس کروز عملیات تا مه 1 سال 2020 در پاسخ به کروناویروس COVID-19 وضعیت. امروز اعلام شد در یک ویدئو و یک نامه ای از وایکینگ رئیس Torstein هاگن به در حال حاضر رزرو مهمان; هر دو ویدئو و نامه ای نیز در دسترس هستند وایکینگ در وب سایت. در این نامه آمده است به شرح زیر است:

عزیز Viking مهمان

پس ما شروع وایکینگ نزدیک به 23 سال پیش ما باید همیشه مراقبت اولین و مهمترین مورد مهمانان ما و کارکنان ما است. من احساس می کنم ما را تبدیل به یکی از بزرگ وایکینگ خانواده 500,000 مهمانان هر سال و 10 ، 000 کارمند دارد. پس از یک روز است و ما ماموریت برای ایجاد تجربه برای مهمانان ما که تمرکز بر روی مقصد و اجازه می دهد آنها را به اکتشاف جهان در آسایش است. این همواره وایکینگ جاه طلبی و باقی خواهد ماند.

من مطمئن هستم که شما تشخیص دهند که COVID-19 ساخته شده است سفر بسیار پیچیده است. افزایش تعداد بنادر از جمله ونیز, مونت کارلو و برگن را به طور موقت بسته به کشتی های کروز; جاذبه های مهم مانند واتیکان و موزه های دیگر بسته شده اند و برخی از کشورها در حال اعمال محدودیت در مجامع عمومی و بازدید کنندگان است.

در روزهای اخیر ما تا به حال یک تجربه که در آن یک رودخانه کروز مهمان در جنوب شرقی آسیا قرار گرفت به COVID-19 در حالی که در حمل و نقل بین المللی شرکت هواپیمایی. در حالی که این مهمان است نه برگزاری نمایشگاه نشانه های او قرار داده شده است در قرنطینه. به طور جداگانه باقی مانده 28 مهمانان نیز در قرنطینه می شود.

من امروز به دلیل وضعیت در حال حاضر تبدیل شده به طوری که عامل به عنوان یک سفر شرکت شامل خطرات قابل توجهی از قرنطينه یا پزشکی, دستگیری, که می تواند کاهش تجربیات سفر که مهمانان ما برنامه ریزی شده اند. به عنوان یک شرکت خصوصی با منابع مالی ما لازم نیست که به نگرانی در مورد سود سه ماهه انتظارات و انعطاف پذیری که به ما اجازه می دهد توانایی برای انجام آنچه که بهترین است برای مهمانان ما و کارکنان ما همانطور که ما همیشه انجام می شود.

ما را ساخته اند این تصمیم دشوار را به طور موقت به حالت تعلیق عملیات ما رودخانه و اقیانوس عروق شروع از 12 مارس تا 30 آوریل سال 2020 – که در آن زمان ما معتقدیم وایکینگ خواهد شد در یک مکان بهتر برای ارائه تجارب مهمانان ما انتظار دارند و سزاوار است. این تصمیم ما با قلب سنگین اما با شرایط فعلی چه آنها ما قادر به ارائه با کیفیت بالا وایکینگ تجربه که برای ما شناخته شده است.

برای آن دسته از مهمانان که کروز می افتد در این پنجره به حالت تعلیق عملیات ما در حال ارائه انتخاب آینده کروز کوپن به ارزش 125 درصد از تمام پول های پرداخت شده به وایکینگ یا بازپرداخت برابر با مقدار پرداخت می شود. مهمانان باید 24 ماه برای استفاده آینده خود را کروز کوپن به یک هتل در هر رودخانه و اقیانوس و یا سفر کروز. برای انعطاف پذیری بیشتری اگر شما قادر به استفاده از کوپن خود را, ما به طور خودکار به شما ارسال و هزینه برابر با اصل مبلغ پرداخت شده به وایکینگ بعد از کوپن منقضی می شود. این آینده کروز کوپن نیز خواهد شد به طور کامل قابل انتقال است.

مطمئن باشید ما رزرو تیم در حال حاضر در روند صدور آینده کروز کوپن از 125 درصد از تمام پول های پرداخت شده به وایکینگ. اما اگر شما ترجیح می دهند جایگزین لطفا تماس وایکینگ در 1-833-900-0951 یا تماس عامل سفر خود را توسط مارس 25 سال 2020.

ما نیز به دنبال به جلو به عنوان ما قصد داریم به ادامه گسترش مقصد ما متمرکز بر تجربیات سفر. در علاوه بر این به بسیاری از ما برنده جایزه رودخانه و اقیانوس, کشتی, در اوایل سال 2022 ما خواهد شد راه اندازی, سفر, سفر به قطب شمال و قطب جنوبو همچنین آمریکای شمالی دریاچه های بزرگ. و در آغاز ماه مارس سال 2020ما اعلام خواهد کرد جدیدترین رودخانه سفرهای نزدیک به خانه در آمریکا انجامید.

ما ایستاده مهمانان ما کارکنان و همکاران در این زمان به چالش کشیدن و امیدواریم که آنها به نوبه خود ایستاده خواهد شد توسط ما.

صمیمانه شما

Torstein هاگن
رئیس

در مورد وایکینگ

وایکینگ در سال 1997 تاسیس شد با خرید چهار کشتی در روسیه. طراحی شده برای تشخیص مسافران را با منافع خود در علم و فرهنگ و غذاهای رئیس Torstein هاگن می گوید: اغلب وایکینگ ارائه می دهد مهمانان “تفکر فرد کروز” در مقابل جریان اصلی کشتی است. در آن چهار سال اول عملیات وایکینگ شده است دارای رتبه #1 کروز اقیانوس خط در سفر + اوقات فراغت‘s 2016, 2017, 2018 و 2019 “بهترین” جایزه. وایکینگ یک ناوگان از 79 عروق (در سال 2020) ارائه منظره کروز در رودخانه ها و اقیانوس ها و دریاچه ها در سراسر جهان است. در علاوه بر این به سفر + اوقات فراغت افتخارات وایکینگ نیز مفتخر شده چندین بار در Condé Nast مسافر‘s “طلا لیست” را به عنوان به خوبی به عنوان به رسمیت شناخته شده توسط کروز منتقد به عنوان “بهترین کلی” کوچک و اواسط اندازه کشتی در سال 2018 موبایل’ جوایز انتخاب “بهترین رودخانه کروز خط” و “بهترین رودخانه ماندوی” با تمام وایکینگ Longships® ناوگان بودن نام “بهترین جدید رودخانه کشتی” در سایت ویراستاران’ میدارد جوایز. برای کسب اطلاعات بیشتر تماس وایکینگ در 1-800-2-وایکینگ (1-800-284-5464) و یا بازدید از www.viking.com.

منبع وایکینگ

لینک های مرتبط

http://www.viking.com

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر