وایکینگ Jayron Kearse محکوم به مشروط شدن خدمات اجتماعی برای رانندگی در حال مستی با یک اسلحه پر

وایکینگ ها پشت دفاعی Jayron Kearse محکوم شد به مشروط شدن و خدمت به جامعه پنج شنبه پس از اقامه دعوا به جرم رانندگی در حال مستی در یک مینیاپولیس بین ایالتی در وسط شب پاییز گذشته با لود handgun در ماشین خود را.

26 ساله بومی Floridian بستری در Hennepin شهرستان دادگاه منطقه ای به در اختیار داشتن اسلحه بدون مجوز یک ناخالص بزه و بزه چهارم-مدرک رانندگی در حالی که مست.

تقاضای خود را به اتهام تفنگ آمد و تحت اقامت دادرسی نگه می دارد که اعتقاد خاموش Kearse رکورد اگر او همچنان مطیع قانون برای یک سال و در حالی که در مشروط شدن. سه دیگر جنحه رد شد: داشتن یک تفنگ را در حالی که تحت تاثیر الکل و دوم مستی رانندگی تعداد و بی دقتی در رانندگی.

این حکم از قاضی Bev بنسون نیز برای 30 روز در workhouse می شود را کنار بگذارند و برای Kearse به انجام دو روز از صدور حکم به خدمات که اغلب بدان معنی است که بخشی از نظارت کار خدمه و یا انجام برخی دیگر از جامعه کار مربوط به کار فیزیکی.

او همچنین مورد نیاز برای شرکت در تکمیل NFL سوء مصرف مواد برنامه شرکت در یک قربانی تاثیر پنل کامل 50 ساعت خدمات اجتماعی در سازمان های غیر انتفاعی و برانند اسلحه گرم. او همچنین در قلاب برای 900 دلار جریمه به علاوه $78 در هزینه های دادگاه.

حدود 3:15 a. m. on Oct. 27, Kearse متوقف شد در بزرگراه بین ایالتی 94 پس از یک دولت سپاهی خال خال او را به رفتن در اطراف ساخت و ساز سد در مرسدس بنز.

همچنین در ماشین با Kearse شد دو مسافر یکی از آنها هم تیمی و همکار دفاعی پشت مایک هیوز بود که مست به نقطه ای از بیمار شدن در ترافیک متوقف کردن توسط یک سرباز دولت با توجه به شکایت کیفری علیه Kearse.

Kearse داده شد یک نفس تست در زندان حدود 90 دقیقه پس از کشیده شدن بیش از و آن را اندازه گیری محتوای الکل خون خود را در 0.10% بالاتر از حد قانونی برای رانندگی در مینه سوتا است. بعد Kearse عذرخواهی کرد “برای قرار دادن کسی در راه آسیب است.”

این سپاهی کشف 9 mm در مقابل تفنگ دستی در سمت راست عقب اتوموبیل. آن را لود شد با 28 دور و یکی در اتاق.

Kearse شده در NFL برای چهار فصل همه به عنوان یک ذخیره با وایکینگ ها. او در حال رفتن به سوی یک آژانس رایگان دادن او گزینه به ثبت نام با یک تیم دیگر.

 

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im