وایکینگ Cruises Ltd اعلام کرد قیمت گذاری خصوصی ارائه $675 میلیون ارشد امن یادداشت

لس آنجلس, مارس 12 سال 2020 /PRNewswire/ — وایکینگ کشتی, با مسئولیت محدود (“وایکینگ”) امروز اعلام کرده است که قیمت آن خصوصی ارائه $675 میلیون مجموع مقدار اصلی از 13.000% ارشد امن یادداشت با توجه 2025 (“یادداشت ها”). ارائه یادداشت ها است که انتظار می رود به در مارس 15, 2020, موضوع عرفی بسته به شرایط.

وایکینگ در نظر دارد به استفاده از خالص درآمد حاصل از این یادداشت پس از بودجه بازپرداخت $74 میلیون از بدهی های موجود و بهره تعلق خاصی رودخانه عروق به صورت کلی اهداف شرکت.

یادداشت ها ارائه شده تنها برای افراد منطقی اعتقاد به “واجد شرایط نهادی خریداران” را به عنوان تعریف شده در قانون 144A قانون اوراق بهادار سال 1933 به عنوان اصلاح (قانون “قانون اوراق بهادار”) و برخی غیر ایالات متحده افراد در خارج از ایالات متحده تحت مقررات S تحت قانون اوراق بهادار. یادداشت نشده است و خواهد بود ثبت شده تحت قانون اوراق بهادار و ممکن است ارائه شده و یا به فروش می رسد بدون ثبت نام مگر اینکه به موجب معافیت از, و یا در یک معامله منوط به ثبت نام نیاز از قانون اوراق بهادار و همه قابل استفاده قوانین ایالتی. این آزادی مطبوعات تلقی نمی شود پیشنهاد به فروش و یا درخواست پیشنهاد برای خرید هر یک از این یادداشت ها نه نشانی از آن را تشکیل می دهند یک پیشنهاد و درخواست و یا فروش در هر حوزه قضایی که در آن چنین ارائه درخواست یا فروش غیر قانونی است.

به دنبال اظهارات

این آزادی مطبوعات شامل اظهارات در مورد باورها و انتظارات از نتیجه از حوادث آینده است که به دنبال اظهارات, از جمله, بدون محدودیت, اظهارات, با توجه به استفاده از درآمد حاصل از یادداشت ها. این اظهارات به جلو نگاه به موضوع ریسک و عدم قطعیت است که می تواند باعث نتایج واقعی به اختلاف مادی از اظهارات ساخته شده است. وایکینگ ها طول می کشد هیچ مسئولیتی برای به روز رسانی اطلاعات مندرج در این اطلاعیه مطبوعاتی پس از تاریخ در این خصوص به انعکاس رویدادها یا شرایطی رخ می دهد پس از این تاریخ در این خصوص و یا وقوع حوادث پیش بینی نشده.

در مورد وایکینگ Cruises Ltd

وایکینگ یکی از ارائه دهندگان پیشرو در جهان از مقصد متمرکز تجربیات سفر برای ثروتمند مهمانان کنجکاو 55 ساله و مسن تر. برای 2019 فصل بیش از 500.000 مهمانان سفر با ما به بیش از 375 شهرستانها و شهرهای کوچک در بیش از 100 کشور جهان است. ما راه اندازی وایکینگ رودخانه محصول در سال 1997 و رشد کرده به یک پیشرو در سطح جهانی به رسمیت شناخته شده با نام تجاری در رودخانه کروز. ما بزرگترین اپراتور river cruises در اروپا, روسیه و چین برای آمریکای شمالی مسافران است. برای 2019 فصل ما عمل ناوگان 72 رودخانه عروق و شش کشتی های اقیانوس.

منبع وایکینگ

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im