روز پیروزی در اروپا جشن رفتن مجازی

Coronavirus همه گیر است طرح میتوانست به برنامه های در پاریس و لندن و مسکو و نیویورک به مناسبت روز پیروزی در اروپا در روز جمعه اما پنتاگون و ایالات متحده اروپایی ستاد فرماندهی در آلمان خواهد رفت مجازی به برجسته سالگرد 75.

ژنرال Tod Wolters اروپایی فرمان رئیس و ناتو عالی متفقین فرمانده اروپا را به شرکت در یک مجازی تاج گذاری در بلژیک ستاره و راه راه گزارش شده است.

“در این نقطه عطف سالگرد V-E بعد ما به یاد داشته باشید همه کسانی که مقاومت پشت خطوط دشمن, کسانی که به گونه ای خستگی ناپذیر مشغول به کار در مزارع و کارخانه ها برای تامین و تجهیز جنگی که مبارزه بر روی زمین و در هوا” Wolters در بیانیه ای گفت ستاره و راه راه گزارش شده است.

“ما همچنین تأمل در وحشت از جنگ جهانی دوم هولوکاست فوق العاده ای نابودی میلیون ها زندگی را از دست داده که همه جدی یادآوری اهمیت حفظ صلح است.”

با توجه به EUCOM مورخ ویلیام باتلر میراث جنگ جهانی دوم مبارزات نیز اثبات سازمان ملل می تواند با پیوستن به یکدیگر در جنگ و یا بحران است.

“که داد که ائتلاف از سازمان ملل همکاری جهت شکست دشمن پس به صحبت می کنند باید کلیدی برای ما,” او گفت ستاره و راه راه. “ما تا به حال این همکاری پایدار در اروپا است. ما تا به حال ناتو و دیگر اتصالات . . . که به طول انجامید و در خدمت ما هست.”

او گفت: خروجی اخبار درس نیز می توان کشیده شده از V-E روز طول COVID-19 بحران الهام الهام از تابآوری “بزرگترین نسل است.”

“آنها می دانستند آنچه در آن می خواهم برای دیدن زندگی عادی مختل بسیار قابل توجهی در راه است . . . ما را تجربه نکرده است که به عنوان یک کشور به عنوان یک کل در حالی که کاملا” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im