مونترال, Feb. 16, 2020 /PRNewswire/ — که از دوشنبه, فوریه 16, 5 pmلطفا توصیه شود که از طریق راه آهن خدمات هنوز لغو غیر از سودبوریWhite River (CP راه آهن) و چرچیلThe Pas (Hudson Bay راه آهن) تا اطلاع ثانوی.

مسافران برگزاری یک بلیط برای اولین بار است که سفر خروج برنامه ریزی شده است که بعد از یکشنبه, مارس 22باید این گزینه مستقل لغو حاضر برای بازپرداخت کامل و بدون هیچ هزینه خدمات حتی اگر بخش های اضافی پس از سقوط فوریه 22. مسافران همچنین ممکن است دریافت هزینه برای یک بلیط بازگشت برنامه ریزی شده پس از تاریخ 22 فوریهبه عنوان طولانی به عنوان اولین بخش از سفر برنامه ریزی شده بود قبل از آن تاریخ است.

تمام جزئیات در استرداد روش های موجود در سایت ما: https://www.viarail.ca/en/travel-advisory-information. در حال حاضر از طریق راه آهن لغو همه تحت تاثیر خروج تا پایان روز سه شنبه فوریه 18 و همه مشتریان دریافت کرده اند باید لغو متوجه.

لغو ساخته شده در مترقی اساس بسته تکامل از وضعیت. به عنوان به زودی به عنوان ما تایید می کنند که یک قطار لغو خواهد شد مسافران در این قطار خواهد شد از طریق ایمیل مطلع خواهد شد و به طور خودکار پرداخت. با توجه به حجم معاملات که ما روند در این شرایط استثنایی بازپرداخت می تواند حداقل 15 روز است.

از امروز, فوریه 16, 409 قطار لغو شده اند به دلیل محاصره است. بیش از ده 83 000 مسافران متاثر شده اند.

مسافران ما تکیه می کنند از طریق راه آهن به صورت منظم و امن بین شهری خدمات ریلی و ما مشتاق به از سرگیری عملیات.

ما همچنان امیدوار برای پایان دادن به این وضعیت به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است و تشویق همه احزاب مربوطه به ادامه تلاش های خود را به سمت یک راه حل صلح آمیز.

یکی دیگر از به روز رسانی صادر خواهد شد فردا 17 فوریه در 5 pm EST.

در مورد از طریق راه آهن
به کانادا راه آهن ملی خدمات مسافر از طریق راه آهن (viarail.ca) و همه کارکنان خود را موظف به ارائه کارآمد و مقرون به صرفه حمل و نقل مسافر و خدمات در هر دو زبان رسمی کشور ما است. از طریق راه آهن در عمل بین شهری و منطقه ای و قاره قطار ارتباط بیش از 400 جوامع در سراسر کاناداو در حدود 180 بیشتر جوامع از طریق وجهی مشارکت و با خیال راحت حمل و نقل بیش از 5 میلیون مسافر در سال 2019. این شرکت اعطا شده است پنج ایمنی جوایز و سه محیط جوایز توسط راه آهن انجمن کانادا از سال 2007. دیدار “در مورد از طریق راه آهن” در بخش https://www.viarail.ca/en/about-via-rail.

به دنبال از طریق راه آهن
توییتر @VIA_rail
Facebook viarailcanada
Instagram @viarailcanada
از طریق: وبلاگ

منبع از طریق راه آهن Canada Inc.

لینک های مرتبط

http://www.viarail.ca/

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im