جانبازان بیمارستان در شهر فینیکس, توسان درمان غير جانباز COVID-19 بيمار

توسان و ققنوس جانباز امور سیستم بهداشت و درمان در مصرف غير جانباز COVID-19 بيمار در پاسخ به درخواست از سازمان مدیریت اضطراری فدرال و ایالت آریزونا است.

هر محل دارای فضایی برای مراقبت تا 10 غير جانباز COVID-19 بيمار با توجه به اخبار منتشر شده از سازمان های چهارشنبه.

ققنوس و شروع به پذیرش غير جانباز بیماران جولای 11, انتقال سه بحرانی و غیر بحرانی COVID-19 مبتلايان به آن کارل T. هیدن VA Medical Center, انتشار گفت.

و به طور سنتی فراهم می کند مراقبت های بهداشتی, مزایا و یادبود امور منحصرا به ایالات متحده جانبازان اما در طول ملی اضطراری و می تواند به ارائه خدمات بر اساس درخواست از فردی متحده است.

این چیزی است که شناخته شده به عنوان “VA چهارم ماموریت” برای کمک به خدمت به عموم انتشار گفت.

“از آنجا که آریزونا همچنان به دیدن coronavirus موارد بالا و اشغال در بیمارستان ما مفتخر به باز کردن درب به جامعه ما به عنوان ما گسترش مشارکت ما در VA چهارم ماموریت” دکتر Alyshia اسمیت مدیر موسسه ققنوس و سیستم مراقبت های بهداشتی گفت: در یک بیانیه آماده.

بستری شدن در بیمارستان در سراسر کشور ممکن است شروع به روند اما باقی می ماند بالا با بیش از 3000 COVID-19 بيمار در بيمارستان روزانه از اوایل ماه جولای.

هر دو ققنوس و توسان و همچنین در حال ارسال و پرسنل و تجهیزات به غیر VA بیمارستان ها و امکانات مراقبت در آریزونا.

برای دو هفته آینده, Tucson, VA ارسال 53 مراقبت های بهداشتی کارگران به 4 non-VA facilities, در علاوه بر این به آن مداوم نیروی انسانی کمک در Whiteriver هند خدمات بهداشتی و درمانی بیمارستان آغاز شده است که در ماه ژوئن و مقامات.

VA در ققنوس فرستاده 16 پرستاران به Kayenta و طوبی شهرستان آریزونا و همچنین چهار نفر از پرستاران به جامعه پرستاری خانه در لس آنجلس. ققنوس و کارکنان نیز اهدا لوازم به ملت ناواهو.

تمام این تلاش ها آمده اند تا علاوه بر تمرکز بر ماموریت اولیه: درمان جانبازان است.

“من فوق العاده افتخار کارکنان هر سه ما, آریزونا و امکانات به ما ادامه داد: ما برای مراقبت از جانبازان و در حال حاضر همکار ما آمریکایی ها در سراسر کشور” اسمیت گفت.

تماس با گریس در اولدهام [email protected] و یا در توییتر @grace_c_oldham

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de