تورنتو, Feb. 14, 2020 /PRNewswire/ – VersaPay شرکت (TSXV: VPY) (از “شرکت” یا “VersaPay“) پیشرو در ارائه دهنده ابر مبتنی بر فاکتور-به-نقد راه حل های الکترونیکی از جمله فاکتور presentment و پرداخت خودکار حساب های دریافتنی, پول نقد, نرم افزار و مجموعه مدیریت خشنود است تا اعلام کند که در یک جلسه ویژه سهامداران آن (این “جلسه“) امروز برگزار شد سهامداران آن (“سهامداران“) به شدت تایید کسب پیشنهادی توسط 1233518 B.C. Ltd. سهامداران بزرگ هیل و همکاران از تمام صادر شده و برجسته مشترک سهام شرکت (“VersaPay سهام“) از یک طرح قانونی تنظیم تحت کانادا کسب و کار شرکت های بزرگ عمل می کنند (از “تنظیم“). به موجب این ترتیب هر یک از سهامداران را دریافت نقدی در نظر گرفتن C$2.70 برای هر VersaPay به اشتراک گذاری برگزار شد.

از آراء در این نشست در مجموع 25,221,117 VersaPay سهام بودند رای دادند به نفع ترتیب به نمایندگی از حدود 99.90 درصد از آرا در ویژه قطعنامه تصویب آرایش. علاوه بر این در مجموع 24,315,917 VersaPay سهام به نمایندگی از حدود 99.89 درصد از آرا در ویژه قطعنامه تصویب این ترتیب به استثنای رای توسط سهامداران که رای مورد نیاز برای حذف شود به موجب سکته قلبی 61-101 – حفاظت از اقلیت سهامداران در معاملاتبودند رای دادند به نفع آرایش. سهامداران که شرکت در این رای گیری نشان داده حدود 57.39% و 55.33 درصد از تمام صادر شده و برجسته VersaPay سهام دارای حق رای در این قطعنامه تصویب آرایش.

VersaPay در نظر دارد به دنبال یک حکم نهایی از دادگاه عالی انتاریو دادگستری (تجاری لیست) برای تایید پیشنهاد تنظیم در یک جلسه انتظار برگزار می شود در فوریه 20, 2020. اگر شرایط دیگر به آرایش تبدیل شدن به موثر راضی هستند و یا چشم پوشی از آن است که انتظار می رود که به ترتیب تکمیل خواهد شد و یا در مورد فوریه 21 سال 2020.

پس از بسته شدن این ترتیب این VersaPay سهام خواهد بود delisted از TSX سرمایه گذاری ارز (“TSXV“).

اطلاعات بیشتر در مورد تنظیم در مدیریت دایره اطلاعات از VersaPay مورخ 15 ژانویه 2020 (این “دایره“) که در دسترس است www.versapay.com و یا در زیر مشخصات شرکت در SEDAR در www.sedar.com.

در مورد بزرگ هیل

بزرگ هیل همکاران بوستونمبتنی بر شرکت سهام خصوصی با هدف قرار دادن سرمایه گذاری 25 میلیون دلار به ما 500 میلیون دلار در شرکت های بالا رشد در سراسر مصرف کننده دیجیتال, زیرساخت های, مالی, فناوری, بهداشت و درمان, و نرم افزار بخش. بیش از دو دهه گذشته بزرگ هیل مطرح شده است و نزدیک به 8 میلیارد دلار از تعهدات و سرمایه گذاری در بیش از 75 شرکت ایجاد گسترده سابقه ایجاد همکاری های دراز مدت با کارآفرینان و ارائه انعطاف پذیر منابع برای کمک به میانه بازار شرکت مقیاس. برای اطلاعات بیشتر www.greathillpartners.com.

در مورد VersaPay شرکت

VersaPay است Fintech شرکت و پیشرو در ارائه دهنده ابر مبتنی بر فاکتور-به-نقدی راه حل کسب و کار را قادر می سازد به ارائه یک مشتری برتر تجربه پرداخت سریعتر و ساده کردن عملیات مالی و به طور چشمگیری کاهش مست و هزینه های. VersaPay ARC اولین پلت فرم برای ارائه به مشتری محور علیرضا با مشتری سلف سرویس محیط زیست به مشاهده فاکتورها آنلاین, همکاری در سوالات و اختلافات و تسهیل پرداخت آنلاین امن (EFT/ACH و کارت اعتباری). کسب و کار به دست آوردن دسترسی به مجموعه ای از ابزارهای قدرتمند است که قادر به کارآمد مجموعه, نقدی, برنامه و زمان واقعی بینش حساب های دریافتنی. VersaPay قوس به صورت خودکار آشتی پرداخت و اطلاعات حساب از طریق یکپارچگی با طیف گسترده ای از ERPs نرم افزار حسابداری و ارائه دهندگان خدمات.

اطلاعات بیشتر در مورد VersaPay در دسترس است www.versapay.com و یا در زیر مشخصات شرکت در SEDAR در www.sedar.com.

به جلو به دنبال اطلاعات

این آزادی مطبوعات شامل “به دنبال اطلاعات” است که ممکن است شامل اما نه محدود به, اظهارات, با توجه به اتمام آرایش از جمله زمان انتظار. به طور کلی به دنبال اطلاعات را می توان با استفاده از اصطلاحات مانند “پیش بینی”, “معتقد است”, “انتظار”, “برنامه”, “در نظر دارد”, “برآورد”, “برنامه”, “پیش بینی”, “بودجه”, “پیشنهاد” و یا تغییرات و یا قابل مقایسه زبان از جمله کلمات و عبارات و یا اظهاراتی که برخی اقدامات وقایع و یا نتایج “مارس”, “می”, “می”, “باید”, “ممکن است” یا “شما”, “رخ” و یا “توان” و یا مفهوم منفی آن است.

به دنبال اطلاعات است که بر اساس برخی مفروضات و دیگر عوامل مهم است که اگر نادرست یا نادرست می تواند باعث نتایج واقعی عملکرد و یا دستاوردهای این شرکت به مادی متفاوت از آینده نتایج عملکرد و دستاوردهای بیان یا ضمنی چنین اطلاعاتی. خوانندگان باید محل اعتماد به ناروا به دنبال اطلاعات. عواملی که می تواند باعث نتایج واقعی به اختلاف مادی از به دنبال اطلاعات شامل, اما نه محدود به, این احتمال وجود دارد که این تنظیم را نمی توان در شرایط و یا در زمان حال در حال حاضر فکر و که آن را نمی ممکن است تکمیل شود و در همه به دلیل یک شکست برای به دست آوردن و یا ارضای به موقع و یا در غیر این صورت دادگاه مصوبات و شرایط دیگر از بسته های لازم برای کامل تنظیم و یا به دلایل دیگر امکان عوارض جانبی و یا تغییرات در روابط کسب و کار ناشی از اعلام و یا تکمیل آرایش و تغییرات در بازارهای سهام. مرجع خاص ساخته شده است به “عوامل خطر” بخش دایره ای برای بحث در مورد برخی از عوامل و خطرات اساسی به دنبال اطلاعات. همه به دنبال اطلاعات در انتشار اخبار این است که واجد شرایط توسط این اظهارات هشدار و ساخته شده از تاریخ در این خصوص. این شرکت هیچ مسئولیتی به آنها به روز رسانی و یا تجدید نظر در آنها را به منعکس کننده رویدادهای جدید و یا شرایط دیگر به عنوان مورد نیاز قانون است.

نه TSXV و نه آن مقررات ارائه دهنده خدمات (که مدت تعریف شده در سیاست های TSXV) با قبول مسئولیت کفایت و یا دقت این نسخه.

منبع VersaPay شرکت

لینک های مرتبط

www.versapay.com

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im