Verisys شرکت به رسمیت شناخته شده توسط Comparably به عنوان بهترین شرکت برای رهبری 2020

SOUTH JORDAN, یوتا, ژوئیه 22 سال 2020 /PRNewswire/ — Verisys شرکت پیشرو اعتبار تایید سازمان ارائه می دهد که به نوبه خود کلید و مدارک و ثبت نام راه حل برای بخش بهداشت و درمان مفتخر است که آن را به رسمیت شناخته شده توسط Comparably به عنوان “بهترین شرکت برای رهبری سال 2020 است.”

Comparably بهترین تیم رهبری 2020 لیست برگرفته از کارکنان که به صورت ناشناس در تاریخ رهبری خود را در Comparably.com گذشته از 12 ماه. رتبه بندی مشخص شد بر اساس ترین احساسات مثبت رتبه بندی از کارکنان خود مدیر عامل اجرایی تیم و مدیر مستقیم.

John P. بنسونمدیر عامل و بنیانگذاران Verisys مسئول رشد این شرکت از یک تیم از 12 به بیش از 200 اعضای تیم امروز. “رهبری نیاز به شجاعت و کنجکاوی و دلسوزی می گوید:” بنسون “ما سپاسگزار برای تیم ما برای در اختیار داشتن ویژگی های کلیدی است که شرکت ما هر دو انسان و موفق است. رهبری در Verisys همه چیز در مورد اخلاقی و شفاف پاسخگویی برای ما کلیدی ترکیبات اعضای تیم ما, مشتریان, سرمایه گذاران, و بیمار جامعه است.”

تزریق Verisys’ ماموریت حفاظت از مراقبت های بهداشتی مصرف کنندگان توسط مجری ارائه دهنده صلاحیت برای اطمینان از ایمنی بیمار و کیفیت مراقبت های الهام بخش کل سازمان به سمت تعالی و رضایت شغلی.

“رهبری این است که بخشی از هر فرد با حضور در Verisys می گوید:” جیمی هارپرCOO در Verisys. “ما در رسمی نقش رهبری و تعظیم به هر فرد در Verisys آلی رهبری آنها نشان می دهد هر روز برای رسیدن به اهداف کسب و کار.”

علامت Schaerrer, Verisys مدیر منابع انسانی, خلاصه با “ما فضا را برای کارکنان خود به خود می شود. من از ابراز لطف رهبران برای ایجاد این نوع از فرهنگ تا بتوانیم به موفقیت با هم.”

Jason Nazar, مدیر عامل شرکت Comparably یک منبع قابل اعتماد برای محل کار و فرهنگ و حقوق و دستمزد داده می گوید: “درست است رهبری تیم می دانم که چگونه به صورت جمعی با هم کار کنند برای الهام بخشیدن به بهترین نتیجه را از خود حقوقی واجد شرایط. مدیران ما سالانه لیست بالا-دارای رهبری تیم به عنوان مثال منجر شود و Verisys است در میان بهترین آنها را. کارکنان همواره ستایش خود را به جلو فکر کردن رهبران برای ارائه منظم تاون هال جلسات و تیم فعالیت های ساختمانی که منجر به مثبت و شفاف فرهنگ محیط کار.”

در حالی که شرکت در نظر گرفته شده کوچک تا اواسط اندازه بود باید حداقل 25 کارمند شرکت کنندگان وزن اضافی داده شد به شرکت با مشارکت بیشتر از کارکنان خود پایه نسبت به اندازه شرکت آماری با اهمیت است.

در مورد Verisys
Verisys شرکت در سال 1992 تاسیس یک تکنولوژی را فعال کنید داده ها و اعتبار و تأیید سازمان است. Verisys است متصدی FACIS®, بزرگترین ارائه دهنده پایگاه داده در ایالات متحده استفاده می شود برای تحریم غربالگری در فرآیند تایید اعتبار برای قرارداد privileging, استخدام بازپرداخت و ارجاع اعتبار و اهرم آن ابر مبتنی بر پلت فرم CheckMedic® برای ساده کردن مدارک. Verisys است NCQA خبره و URAC معتبر و دارای ایزو گواهینامه کیفیت (9001) و امنیت اطلاعات (27001). برای کسب اطلاعات در مورد فرصت های شغلی و چک کردن ما قابل پروفایل.

در مورد قابل
قابل این است که یک فرهنگ محیط کار و جبران سایت با یک ماموریت برای ارائه شفاف تر و با ارزش محل های کار است. کارکنان می توانند دسترسی به حقوق و دستمزد داده و رای خود را به شرکت های اجرائی و تجارب از طریق لنز از جمعیت های خاص از جمله جنسیت و قومیت و سن و تصدی, محل, عنوان اندازه شرکت و آموزش و پرورش.

عکس(s):
https://www.prlog.org/12831129

آزادی مطبوعات توزیع شده توسط PRLog

منبع Verisys شرکت

لینک های مرتبط

http://www.verisys.com/

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im