شهر آمستردام, مارس 16 سال 2020 /PRNewswire/ — VEON منابع B. V., یک شرکت تابعه از VEON Ltd. (نزدک: VEON) (Euronext آمستردام: VEON) اعلام استقرار جهانی میان مدت توجه داشته باشید برنامه برای صدور اوراق قرضه (به “ایرانسل برنامه“) با یک برنامه حد US$6.5 میلیارد دلار و یا معادل آن در ارزهای دیگر.

در ارتباط با استقرار ایرانسل برنامه VEON نیز آماده پایه ارائه تفاهم نامه که امروز تایید شده توسط لوکزامبورگ بورس به منظور فعال کردن اوراق قرضه صادر شده تحت ایرانسل برنامه به بستری برای مثال در لیست رسمی از لوکزامبورگ بورس و تجارت در یورو MTF بازار از لوکزامبورگ بورس. شرایط عمومی و شرایط ایرانسل برنامه ای که در تمامیت خود را در این پایگاه ارائه تفاهم نامه.

در مورد VEON
VEON است نزدک و Euronext آمستردام ذکر شده ارائه دهنده جهانی از اتصال و خدمات اینترنت مستقر در آمستردام. چشم انداز ما این است که برای توانمند سازی مشتریان جاه طلبی از طریق تکنولوژی اقدام به عنوان یک دربان دیجیتال به راهنمای خود را انتخاب و آنها را در ارتباط با منابع است که مطابقت با نیازهای خود را.

اطلاعیه مهم
این نسخه فقط برای مقاصد اطلاعاتی و نباید تشکیل یک دفترچه یا یک پیشنهاد به فروش و یا درخواست پیشنهاد برای خرید اوراق بهادار در ایالات متحده و یا هر حوزه قضایی است.

به دنبال اظهارات
این نسخه شامل “به دنبال اظهارات” به عنوان عبارت تعریف شده است در بخش 27A ایالات متحده آمریکا قانون اوراق بهادار سال 1933 به عنوان اصلاح و بخش 21E ایالات متحده اوراق بهادار قانون در سال 1934 به عنوان اصلاح. واژه “انتظار” “را” و کلمات مشابه در نظر گرفته شده برای شناسایی برآورد و اظهارات به جلو نگاه. به دنبال اظهارات هستند و نه حقایق تاریخی. به دنبال اظهارات شامل ریسک و عدم قطعیت. اگر چنین ریسک یا عدم قطعیت تحقق یا چنین فرضیات اثبات نادرست نتایج واقعی می تواند متفاوت مادی از آن بیان شده یا ضمنی چنین اظهارات به جلو نگاه یا فرضیات. برخی دیگر از عوامل است که می تواند باعث نتایج واقعی به اختلاف مادی از آن مورد بحث در هر گونه اظهارات به جلو نگاه شامل عوامل شرح داده شده در VEON گزارش سالانه در فرم 20-F برای سال منتهی به 31 دسامبر 2019 و دیگر براده های ساخته شده توسط VEON با SEC. این اظهارات به جلو نگاه در این نسخه گنجانده شده تنها از تاریخ در این خصوص و VEON سلب هر گونه تعهد برای به روز رسانی آنها و یا اعلام عمومی هر نسخه به هر یک از این اظهارات به جلو نگاه موجود در این نسخه و یا برای ایجاد اصلاحات به منعکس کننده رویدادهای آینده و یا تحولات است.

تماس با ما:
[email protected]
+31-20-79-77-200

منبع VEON Holdings BV

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de