VEON منصوب الکساندر Torbakhov به عنوان اقصر طرق روسیه مدیر عامل

شهر آمستردام, آوریل 3 سال 2020 /PRNewswire/ — VEON Ltd. (نزدک: VEON) (Euronext آمستردام: VEON) پیشرو در ارائه دهنده جهانی از اتصال و دیجیتال خدمات, اعلام انتصاب موثر از 6 آوریل از الکساندر Torbakhov به عنوان مدیر اجرایی اقصر طرق روسیه VEON عملیات در روسیه.

الکساندر بیش از 25 سال تجربه از جمله اخیرا در گروه X5 خرده فروشی و Sberbank روسیه بزرگترین خرده فروش و بزرگترین بانک بود. در Sberbank او خدمت در هیئت مدیره خود را به عنوان معاون و مدیریت خرده فروشی عملیات بانکی از جمله گسترش محصولات دیجیتال و خدمات به بیش از 80 میلیون مشتری. الکساندر به طور خلاصه به رهبری اقصر طرق روسیه عملیات یک دهه پیش.

الکساندر خواهد شد به گزارش VEON همکاری مدیران سرگی Herrero و Kaan Terzioglu.

اظهار نظر در انتصاب Kaan و سرگی گفت: “الکساندر محترم است کسب و کار شکل در روسیه به ارمغان می آورد و با او ثروت موفقیت از برخی از بزرگترین کشور مصرف کننده فناوری و کسب و کار. تجربه و رهبری بسیار مهم خواهد بود که ما در ادامه برای تبدیل عملیاتی و عملکرد مالی از اقصر طرق روسیه است.”

الکساندر گفت: “اقصر طرق یکی از روسیه قوی ترین برندها و من مشتاقانه منتظر پیشرو شرکت و در ادامه عملیاتی و مالی تحول آغاز شد که چند ماه پیش. این بیماری همه گیر کوروناویروس دوباره بر اهمیت اتصال و دیجیتال خدمات برای جامعه و من متعهد به قرار دادن مشتریان در مرکز اقصر طرق آینده استراتژی است.”

الکساندر دارای مدرک MBA از دانشگاه شیکاگو غرفه دانشکده کسب و کار و قبلا فارغ التحصیل از موسسه حمل و نقل هوایی مسکو و مسکو در موسسه دولتی روابط بین المللی.

در مورد VEON

VEON است نزدک و Euronext آمستردام ذکر شده ارائه دهنده جهانی از اتصال و خدمات اینترنت مستقر در آمستردام. چشم انداز ما این است که برای توانمند سازی مشتریان جاه طلبی از طریق تکنولوژی اقدام به عنوان یک دربان دیجیتال به راهنمای خود را انتخاب و آنها را در ارتباط با منابع است که مطابقت با نیازهای خود را.

برای اطلاعات بیشتر: http://www.veon.com.

سلب مسئولیت

این نسخه شامل “به دنبال اظهارات” به عنوان عبارت تعریف شده است در بخش 27A ایالات متحده آمریکا قانون اوراق بهادار سال 1933 به عنوان اصلاح و بخش 21E ایالات متحده اوراق بهادار قانون در سال 1934 به عنوان اصلاح. به دنبال اظهارات هستند و نه حقایق تاریخی و شامل اظهارات مربوط به, در میان چیزهای دیگر انتظارات در مورد برنامه های مدیریت و توانایی به موفقیت اجرای عملیاتی مدل حکومت و برنامه های توسعه. به دنبال اظهارات ذاتا موضوع به ریسک و عدم قطعیت که بسیاری از VEON نمی تواند پیش بینی با دقت و که برخی از آنها VEON ممکن است حتی پیش بینی است. این اظهارات به جلو نگاه موجود در این نسخه تنها صحبت از تاریخ از این نسخه. VEON انجام نمی کند به طور علنی به روز رسانی, به جز به عنوان مورد نیاز توسط فدرال ایالات متحده اوراق بهادار قوانین به دنبال بیانیه به انعکاس رویدادها یا شرایط پس از تاریخ یا منعکس وقوع حوادث پیش بینی نشده.

VEON اطلاعات تماس


 

ارتباطات

کیه Toohey

[email protected]

تلفن: +31 20 79 77 200

 

روابط سرمایه گذار

Nik Kershaw

[email protected]

تلفن: +31 20 79 77 200

منبع VEON Ltd

لینک های مرتبط

http://www.veon.com/

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>