زهره Medtech و اپوس درمان های پزشکی, LLC اعلام همکاری برای Transcatheter تعویض دریچه میترال (TMVR) و Transcatheter سه گوش تعویض دریچه (TTVR) در چین بازار

HANGZHOU چین و آتلانتا, آوریل 2 سال 2020 /PRNewswire/ — زهره Medtech (Hangzhou) Inc. (“زهره Medtech” و یا “شرکت” همراه با شرکت های تابعه آن به “گروه” انبار کد: 2500), چینی پیشرو transcatheter دریچه قلب شرکت و اپوس درمان های پزشکی, LLC یک شرکت تجهیزات پزشکی با تمرکز بر توسعه transcatheter ميترال و سه گوش شیر جایگزینی محصولات برای بیماران تحت ميترال و سه گوش بیماری دریچه امروز اعلام کرد یک توافق نامه همکاری به منظور توسعه و تولید و فروش این TMVR و TTVR محصولات در چین.

این توافقنامه پوشش کل چین بازار خواهد شد اجازه می دهد تا پزشکان و بیماران در این منطقه به بهره مندی از transcatheter ميترال و سه گوش تعویض دریچه. این ترکیب در دسترس نیست در هر بازار دیگر و یا از هر شرکت دیگر.

“این است که بیشترین اهمیت را برای ما که دستگاه های ما می توانید ذخیره کنید بیشتر بیماران و بهبود کیفیت خود را از زندگی است. همکاری با اپوس درمان های پزشکی را قادر خواهد ساخت زهره Medtech برای رسیدن به پوشش کامل از کاربردی ميترال به علت نارسایی در اساس خود خط تولید خواهد شد و تا حد زیادی سرعت بخشیدن به استفاده بالینی از سه گوش تعویض دریچه فناوری. هیچ شرکت دیگری ارائه می دهد این همه دریچه های محلول در چین و آسیا,” گفت: Eric زیمدیر عامل شرکت ونوس Medtech.

ميترال (MR) شایع ترین بیماری دریچه قلب که ناشی از آلی یا تغییرات عملکردی به دريچه ميترال دستگاه از جمله دريچه ميترال, جزوات شیر آنولوس, پاپيلری عضلات و chordae tendinae. در چین, شیوع MR بالاتر از سن 60 است 13.4% و تعداد بیمارانی که نیاز به درمان (آقای≥ درجه 3) 10 میلیون. در حال حاضر برای بیماران مبتلا به مهم ميترال قلب, عمل جراحی است که هنوز هم جریان اصلی راه درمان, اما تعداد دريچه ميترال جراحی در کشور ما بسیار بیشتر از 40000 مورد در سال است. در واقع حداقل 50% از بیماران با دریچه میترال نارسایی در معرض خطر هستند چرا که از پیشرفته سن کم و کسر جهشی و یا به دلیل عوامل دیگر. متاسفانه اکثریت قریب به اتفاق از این بیماران دریافت نمی کنند و همچنان به رنج می برند. در سال های اخیر transcatheter میترال درمان باید به سرعت توسعه یافته در سراسر جهان, اما با توجه به پیچیدگی دريچه ميترال دستگاه و پیچیدگی دريچه ميترال ضایعات این محصولات در حال حاضر در دسترس در بازار بین المللی هستند و چند گران است و آنها باید محدودیت های قابل توجهی در کاربرد بالینی. چرا که تحقیق و توسعه از transcatheter دریچه میترال درمان است که از لحاظ فنی به چالش کشیدن و نیاز به سرمایه گذاری های بزرگ توسعه دريچه ميترال فن آوری در چین است که به طور جدی محدود شده است.

همچنین محدود است و توسعه روش های درمانی برای سه گوش نارسایی (TR) حتی اگر متوسط یا بیشتر سه گوش نارسایی غیر معمول نیست در جامعه است. هر چند خفيف تا متوسط نارسایی ممکن است چند علائم بیماران مبتلا به نارسایی شدید رنج می برند می تواند از علائم ناتوان کننده و در معرض خطر بالاتر مرگ. در واقع اگر چه سه گوش شیر شده است را فراموش کرده اید “شیر” چند دراز مدت ثبت شده نشان داده است که سه گوش نارسایی قابل توجهی اثرات بيماران بقا و کیفیت زندگی است. دیگر ثبت شده نشان داده است که این خطرات را کاهش می دهد درمان گاهی اوقات حتی در بیمارانی که متوسط TR پیچیده قابل توجهی حلقوی ديلاتاسيون. با وجود این مزایا خطرات ناشی از عمل جراحی بالا; بيماران تحت درمان جراحی می تواند یک حومه از عمل میزان مرگ و میر تا 10% تا 25% مرگ و مير در طول پیگیری در 32 ماه پس از عمل جراحی و حتی به عنوان بالا که 35 درصد و 56 درصد در طول پیگیری در 3 و 5 سال بود و پس از درمان. بنابراین transcatheter درمانی است که به شدت مورد نیاز به عنوان یک گزینه جدید برای بیماران مبتلا شدید سه گوش نارسایی که در معرض خطر بالا و مناسب برای عمل جراحی است.

“زهره تاسیس یک موقعیت غالب در چین TAVR بازار با آن فوق العاده امن و موثر پلت فرم. به دلیل شرکت من بنیانگذاران Jaime Sarabia و ین لیائوو بقیه اپوس تیم ما گسترده های پیش بالینی و بالینی تجربه در TMVR و TTVR فضا. با عمق تجربه ما و زهره را پشتیبانی ما معتقدیم که این همکاری منجر خواهد شد در پیشبرد زهره خطوط لوله که پتانسیل بزرگ اندازه بازار جهانی,” دکتر گفت: Vivek Rajagopalبنیانگذار و مدیر عامل شرکت Opus درمان های پزشکی. “این همکاری نیز فراهم می کند و ما از این فرصت برای ایجاد یک تاثیر در رشد سریع ساختاری قلب فضا و در یک بازی فوق العاده مهم جغرافیایی بازار است. با زهره به عنوان شریک ما, ما همچنین امیدواریم که برای ایجاد یک تاثیر در بقیه جهان است.”

این تاثیر را تا حد زیادی کاهش بار برای میلیون ها نفر از بيماران مبتلا به MR و TR که بیش از حد بیمار بیش از حد ضعیف یا بیش از حد قدیمی به تحت عمل جراحی با خیال راحت. به عنوان پزشکان و دیگران پیشرفت فن آوری های نوین در سراسر جهان زهره MedTech خواهد منجر به ادامه راه در چین به عنوان آن را همچنان گسترده خود در پایه ابتدایی و تحقیقات بالینی در transcatheter دریچهای درمان. در حال حاضر موفق به امضای قرارداد همکاری با اپوس درمان های پزشکی, زهره منجر خواهد شد چین به جلو و در مرکز صحنه جهان TMVR و TTVR تحقیقات زمینه است.

در مورد زهره Medtech (Hangzhou) Inc.
زهره Medtech پیشرو transcatheter دریچه قلب دستگاه های پزشکی بازیکن در چین از نظر لانه گزینی حجم در سال 2018 است. این شرکت با تمرکز بر روی طراحی و توسعه و تجاریسازی transcatheter دریچه قلب محصولات. با توجه به Frost & Sullivan این شرکت تا به حال 79.3 درصد از سهم بازار در چین توسط لانه گزینی حجم TAVR محصولات در سال 2018 است. این شرکت خود را توسعه محصول VenusA-شیر اولین TAVR محصول تایید شده توسط NMPA و تجاری در چین. به عنوان پیشگام در transcatheter دریچه قلب صنعت در چینشرکت برای اولین بار تکان دهنده مزیت است. این شرکت معتقد است که اول آن تکان دهنده مزایای آن محصول جامع خط لوله پوشش هر چهار دریچه های قلب, قوی, مالکیت معنوی, نمونه کارها با 193 صادر اختراعات و 196 برنامه های کاربردی ثبت اختراع از نوامبر 18, 2019و رویایی تیم مدیریت را به عنوان موانع ورود به بالا و افتراق این شرکت از همسالان خود.

برای کسب اطلاعات بیشتر لطفا از سایت: www.venusmedtech.com

تماس با ما: کریستی Ng, [email protected], +852 3120-6515

منبع زهره Medtech (Hangzhou) Inc.

لینک های مرتبط

http://www.venusmedtech.com

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de