Venturis درمان, Inc. اعلام برنامه های خود برای چهار اختراع ثبت شده مربوط به استفاده از درمانی آنژيوژنز در درمان بیماری های مربوط به COVID-19 ویروس و همچنین بیماری های مرتبط با ویروس های دیگر

دالاس, مه 5 سال 2020 /PRNewswire/ — Venturis درمان, Inc. (“VT”) امروز اعلام کرد که اعمال می شود برای چهار موقت اختراع ثبت شده مربوط به درمان و یا پیشگیری از virally ناشی از بیماری های مربوط به COVID-19 ویروس و همچنین سایر ویروس ها. این برنامه های کاربردی ثبت اختراع استناد به کلی زیر زمینه: قلب آسیب و virally ناشی از سکته مغزی; سندرم حاد تنفسی (سارس); اختلال در عملکرد روده یا روده اپیتلیال آسیب سلول ها و نارسایی کلیوی و یا شکست است.

طی چند ماه VT تیم شده است بررسی های متعدد گزارش های اولیه و اطلاعات از متخصصان پزشکی در سراسر جهان مربوط به بیماری های مرتبط با آسیب سلول های اپی تلیال و عروق خونی کوچک در بافت ناشی از COVID-19 ویروس. این آسیب ثبت شده در بیماران در گروه های سنی مختلف هر دو در طول و پس از آشکار بازیابی از COVID-19 ویروس و در بیمارانی که تجربه شدید یا خفیف ویروسی علائم. ارائه virally ناشی از بیماری می تواند شامل اما نه محدود به, سکته, نارسایی ارگان ها فیبروز ناگهانی لخته شدن خون و سلول و بافت ايسکمی. VT دارای سالها تجربه در استفاده از درمانی آنژيوژنز در درمان و بازسازی ایسکمیک و/یا آسیب دیده اپیتلیال و عروق خونی کوچک سلول ها و بافت.

VT انتظار دارد که این اختراعات جدید همراه با VT دیگر اختراع ثبت شده به عنوان مثال ما موجود سکته مغزی اختراعات اجازه خواهد داد VT به گسترش و توسعه آن از زمان و دستیابی به موفقیت و روشهای درمان, برای درمان این تهدید کننده زندگی و ناراحت کننده شرایط در جمعیت های بیمار. با این پیشنهاد موجود و اختراعات VT به دنبال در خط مقدم از شرکت های بخش خصوصی مبارزه با اثرات مخرب این بیماری است.

در مورد VENTURIS درمان
Venturis درمان, Inc. یک شرکت biopharmaceutical توسعه پروتئین مواد مخدر نامزدها به آدرس بیماری هایی مانند دیابت زخم شدید عروق کرونر قلب و بیماری عروق محیطی بیماری, اختلال در نعوظ, سکته مغزی و دیسک ستون فقرات, بیماری و بیماری های مربوط به virally ناشی از آسیب به سلول های اپی تلیال و عروق خونی کوچک در بافت. ماده فعال دارویی (API) در ما نامزد مواد مخدر است FGF-1 یک انسان پروتئین است که باعث تحریک رشد رگ های خونی جدید در نتیجه افزایش جریان خون به ایسکمی اندام ها و بافت ها.

رو به جلو به دنبال اظهارات
این نسخه ها شامل جلو به دنبال اظهارات که شامل ریسک و عدم قطعیت. نتایج واقعی و نتایج ممکن است مادی از آن بحث شده و یا پیش بینی. به عنوان مثال اظهارات در مورد انتظارات برای تحقیقات جدید پیشرفت, با آزمایش های بالینی و یا در آینده طرح های کسب و کار در حال جلو به دنبال اظهارات. عواملی که ممکن است بر نتیجه واقعی شامل, اما نه محدود به, تایید FDA از Venturis مواد مخدر داوطلبان پذیرش در بازار از Venturis محصولات توسط مشتریان تحولات جدید در صنعت, آینده, درآمد, هزینه های آینده, آینده, حاشیه های نقدی استفاده و عملکرد مالی. علاوه بر این تا زمانی که Venturis است جریان نقدی مثبت از عملیات این شرکت وابسته به افزایش سرمایه برای تامین مالی عملیات خود و ملاقات تعهدات خود را به عنوان آنها می آیند به علت. می تواند وجود دارد هیچ تضمینی وجود ندارد که Venturis خواهد بود قادر به جمع آوری سرمایه لازم که مورد نیاز است.

منبع Venturis درمان, Inc.

لینک های مرتبط

https://www.venturistherapeutics.com

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de