VeChain حضور در جهان, هوش مصنوعی, کنفرانس 2020 میزبانی شانگهای شهری مردم دولت

VeChain باز خواهد شد اولین blockchain تکنولوژی جلسه در این کنفرانس با ما جلسه ای با عنوان “blockchainize آینده قدرت اقتصاد”.

این blockchain فروم خواهد بود co-میزبانی شانگهای شهری کمیسیون اقتصاد و Informatization, شانگهای اطلاعات مالی انجمن و چند بزرگ دیگر شرکت ها و سازمان ها. VeChain خواهد شد به اشتراک گذاری تجربه ما در blockchain استقرار یکپارچه سازی و استفاده برای کسب و کار های مختلف حالات و زمان کاربران موفق.

VeChain حضور WAIC در کنار تکنولوژی غول و Juggernauts

پس از اولین WAIC در سال 2018 این رویداد تبدیل به یک گرند نشست و جشنواره جمع آوری نفوذ بین المللی در سراسر صنایع مختلف است. در خط با روند رو به رشد آنلاین جدید اقتصاد دیجیتال و تحول کنفرانس امسال خواهد بود دعوت top-of-line tech شرکت ها از جمله مایکروسافت, Amazon, Alibaba, Tencent, Huawei و بیشتر.

این رویداد خواهد بود کامل خیابان برای VeChain به نمایش گذاشتن ما صنعت پیشرو blockchain زیرساخت ها و فن آوری است. به عنوان شرکت مسئول برای باز کردن blockchain جلسه WAIC کنفرانس ما هیچ شکی نیست که ما کلیدی خواهد بود نزدیک گوش به دیگر شرکت کنندگان و افراد برجسته دعوت شده به این رویداد است.

Blockchain: تریلیون یوان نقطه کانونی از دولت چین و اقتصاد

در 20 مارس سال 2020, چین ملی توسعه و اصلاحات (NDRC) هیئت دولت در سطح بخش که تساوی سیاست ها و استراتژی های جهت اقتصاد چین گسترش یافته تعریف خود از “زیرساخت های جدید” شامل فناوری blockchain.

سرمایه گذاری در زیرساخت های جدید است که انتظار می رود شامل 7%-12% از تمام زیرساخت هزینه با چین بین المللی سرمایه شرکت (CICC) دیدن زیرساخت های سرمایه گذاری بین 1-1.8 تریلیون یوان. به عنوان blockchain تکنولوژی در حال تبدیل شدن به یکی از ویژگی های عمده نیروهای خود را برای افزایش پست-COVID اقتصاد WAIC در نظر دارد برای باز کردن بیشتر بحث در اطراف آن توسعه است.

با موضوع “اتصال هوشمند تفکیک جامعه” این کنفرانس خواهد بود سطح بالا پلت فرم جذب تاثیرگذارترین دانشمندان و کارآفرینان در سراسر جهان به عنوان به خوبی به عنوان رهبران دولت به صحبت و بحث در مورد فن آوری مرزهای روند صنعت و تحریک مسائل در قالب سخنرانی و سطح بالا مرجع تخصصی.

VeChain را در این سرمایه گذاری عظیم فرصت را به زمین و به اشتراک گذاری تجربه ما و راه حل برای همه ذینفعان حضور در این کنفرانس است. ما با اعتماد به نفس است که ما شهرت و تجربه در حل نقاط درد در کسب و کار جهانی را متقاعد خواهد کرد و حتی بیشتر همکاران برای آمدن پردازنده و گسترش شبکه ما فرصت است.

در مورد WAIC
هوش مصنوعی تبدیل به یک هسته نیروی محرکه برای دور جدید از تحول صنعتی است و اعمال بسیار تاثیر عمیقی در اقتصاد جهانی پیشرفت اجتماعی و زندگی انسان است. به منظور تعمیق ادغام اینترنت, داده های بزرگ, هوش مصنوعی و واقعی اقتصاد به عنوان مورد نیاز توسط حزب 19th, ملی, کنگره, خدمت بهتر به نظام ملی نوآوری مبتنی بر توسعه استراتژی به دنبال بین المللی روند دور جدید از تکنولوژی انقلاب صنعتی و اصلاحات و توسعه شانگهای را در سطح جهان شناخته شده مرکز علم و نوآوری شانگهای تنظیم شده است برای ساخت جهان پلت فرم بالا برای AI همکاری و مبادله از طریق مجموعه ای از کنفرانس جهانی تا که به ترویج و منجر به ادغام AI در صنعت و نوآوری در فن آوری در میان روند جهانی جدید علمی و فناوری انقلاب صنعتی و تغییر و تحول است.
وب سایت: http://www.worldaic.com.cn/portal/en/aboutus.html

در مورد VeChain
راه اندازی در سال 2015 VeChain متصل blockchain تکنولوژی به دنیای واقعی با ارائه جامع ساختار حکومت قوی اقتصادی و IoT ادغام. VeChain پیشگام از برنامه های کاربردی جهان واقعی با استفاده از فناوری blockchain با عملیات بین المللی در سنگاپور, لوکزامبورگ, توکیو, شانگهای, پاریس, دلار هنگ کنگو سان فرانسیسکو. همراه با شرکای استراتژیک ما PwC و DNV, GL, ما قادر به ایجاد روابط همکاری با بسیاری از شرکت های پیشرو در صنایع مختلف از جمله خارج چین بایر چین, BMW, BYD خودکار, Haier, H&M, LVMH, D. I. G, ارتباطات نسل نو شانگهای, گاز, AWS, PICC ASI ،
وب سایت: www.vechain.com

منبع VeChain

لینک های مرتبط

http://www.vechain.com

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im