واتیکان: پاپ و نزدیک ترین دستیاران ندارد Coronavirus

واتیکان روز شنبه اعلام کرد که آزمایش انجام شده در ساختمان که در آن فرانسیس زندگی پس از یک اقامت آزمایش مثبت برای coronavirus نشان داد که پاپ و نزدیک ترین دستیاران لازم نیست این بیماری است.

این اولین اعلام در مورد 83 ساله پاپ و coronavirus وضعیت پس از بحران کنونی در ایتالیا آغاز شد که در آن بیش از 10000 نفر کشته شده اند.

آزمايشات انجام شده بر 170 نفر در واتیکان و شش نشان داد مثبت از جمله یکی از چند ده دائمی ساکنان سانتا مارتا مهمانخانه در واتیکان زمینه واتیکان سخنگوی Matteo برونی در بیانیه ای گفت.

“من می توانم تایید می کنند که نه پدر مقدس و نه نزدیک ترین مشاوران در میان این” او گفت:.

کسی که آزمایش مثبت آثار در دبیرخانه دولت است و در یک رم بیمارستان.

آزمایشات نشان داد و یک نفر دیگر که در تماس با کشیش نیز آمد تا مثبت اما که فرد زندگی می کنند نه در پاپ اقامت.

مدرن اقامت که دارای 130 اتاق و سوئیت و یک هیات از حدود 30 نفر است که ده ها تن از کشیشان که در کار کلید واتیکان بخش است.

برونی گفت: کل اقامت است که اجرا مانند یک هتل اما نشده است پذیرش موقت مهمانان برای چند هفته گذشته بررسی شد.

فرانسیس به نظر می رسد به طور کلی در سلامت خوب است اما بخشی از یکی از ریه های خود خارج شد بعد از یک بیماری که او یک مرد جوان بود.

یک منبع که وارد محل اقامت به طور منظم گفت: اقدامات احتیاطی گرفته شده اند مانند تشویق اجتماعی فاصله و ساخت دست عفونی در دسترس است.

پس از 6 مارس واتیکان صادر کرده است حداقل پنج اعلامیه یا احکام که آینه اقدامات انجام شده در ایتالیا سخت ترین آمار کشور در اروپا با بیش از 10 ، 000 مرگ و میر ناشی از شنبه.

آنها شامل توصیه هایی برای برقراری ارتباط از طریق تلفن و حتی با مردم در همان دفتر متناوب شیفت و تشویق به همان اندازه کار از خانه به عنوان امکان پذیر است.

فرانسیس را لغو کرده است ظاهر عمومی و در حال انجام خود را به طور کلی مخاطبان از طریق تلویزیون و اینترنت است. اما او هنوز هم در مورد دریافت پنج واتیکان مقامات یک روز با توجه به تقویم رسمی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>