ون رول اور کشته شدن سه دانش آموزان دبیرستان زخمی شدن شش نفر دیگر در شرق آریزونا

سه دبیرستان دانش آموزان فوت کرد جمعه شب و شش نفر دیگر مجروح شدند پس از ون آنها در عبور از خط مرکزی و نورد بیش از ایالات متحده در مسیر 70 در نزدیکی شهر پیما در شرق آریزونا, مقامات گفت.

ون که متعلق به شرق آریزونا در تاچر بود نه سرنشینان از جمله راننده و هفت دانش آموزان دبیرستانی و یک EAC ، دیگر مسافران دریافت غیر تهدید کننده زندگی صدمات.

دانش آموزان در راه بازگشت از یک ملی میله داغ انجمن رویداد در چندلر با توجه به کریس مک براید مدیر بازاریابی و روابط عمومی برای EAC.

تصادف اتفاق افتاده است و در حدود 10 p. m. روز جمعه آریزونا وزارت امنیت عمومی گفت: در آزادی مطبوعات.

ون به رهبری بود رو به مشرق در بزرگراه هنگامی که آن را عبور به westbound خط سمت چپ جاده و نورد.

“ما یک جامعه گره نزدیک و ما پیوسته اند با هم” مک براید گفت. “ما در حال پیوستن به نماز با خانواده و دوستان خود را برای این دانش آموزان و ما صمیمانه تسلیت با رفتن به آنها را.”

سلامت و رفاه خود دانشجویان و استادان و کارکنان یک اولویت برای دانشگاه مک براید گفت.

“ما می دانیم این است که بسیار دشوار است روند” مک براید گفت. “این شده است یک زمان دشوار برای ما دانشگاه کل جامعه است.”

سقوط هنوز در دست بررسی و اسامی قربانیان بودند بلافاصله منتشر شد. اختلال است نه اعتقاد بر این است که یک عامل آزادی مطبوعات گفت.

“ما در حال همکاری نزدیک با Arizona Department of Public Safety,” مک براید گفت. “ما در حال انجام تحقیقات داخلی نیز هست.”

شرقی آریزونا پیک در سفورد وجود دارد گفت: یک کامیون در صفوف منظم به افتخار دانش آموزان بعد از ظهر شنبه از پیما دبیرستان به فورت توماس دبیرستان.

First Southern Baptist Church در تاچر نیز برگزاری شب زنده داری شمع برای قربانیان روز یکشنبه از 5:30 بعد از ظهر تا 7:30 p. m. شرقی آریزونا پیک گفت.

مک براید را تشویق می کند هر کسی که نیاز به حمایت فوری به تماس EAC مشاوره گروه در (928) 651-2889.

“ما همچنین باید 24 ساعت تدریس خصوصی در خانه بحران که در دسترس” مک براید به پایان رسید. “این 1 (866) 495-6735… اگر کسی است که با داشتن یک زمان دشوار آنها می توانید با ما تماس بگیرید.”

رسیدن به رایان در [email protected] یا او را دنبال کنید در توییتر @vlahovichryan

پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک azcentral امروز.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>