ولی مترو را راه اندازی مجدد به حالت تعلیق خدمات اتوبوس در جولای 27 زمانی که دولت بازگشایی

ولی مترو راه اندازی مجدد خواهد شد حداقل یک دوجین معلق مسیرهای اتوبوس زمانی که رژیم صهیونیستی. mlb اجرایی به منظور کاهش سرعت گسترش جدید کروناویروس منقضی می شود در جولای 27.

اکسپرس اتوبوس آغاز خواهد شد نگهداری راه ها در گلندیل چندلر مسا تمپه و مکان های دیگر به عنوان دره مترو آماده برای افزایش ridership.

“در حال حاضر که دولت بازگشایی و ما (بیشتر) مردم سفر به منطقه مرکز شهر ما تصمیم به بازگرداندن این سفر گفت:” دره مترو سخنگوی بریتنی هافمن.

هافمن گفت: دره مترو دیده است کمی بیشتر سواران در هفته های اخیر و انتظار افزایش تقاضا به مردم بازگشت به کار در دفاتر و فروشگاه ها.

شرکت حمل و نقل مقایسه برگشت خدمات حمل و نقل در اوایل ماه آوریل هنگامی که آریزونا را تشویق همگان را به “خانه بمانند امن متصل بمانید.” تنها 24 مردم شناخته شده اند و از COVID-19 زمانی که دره مترو اعلام کرد سرویس کاهش.

آریزونا تعداد مرگ در حال حاضر 100 برابر بیشتر با 2,434 مردم شناخته شده اند و بیش از 130,000 موارد تایید شده از این ویروس به عنوان چهارشنبه.

ولی مترو ساخته شده است که تغییرات برای حفاظت از سلامت کارگران و سواران در جامعه است. اتوبوس در حال تمیز در صبح و بین راه در بعد از ظهر و آنها مجهز به سپر حفاظتی برای جدا کردن اپراتورها از مسافران هافمن گفت. نور راه آهن, قطار, پرداخت ایستگاه ها و نرده ها نیز مقادیر را به صورت منظم.

لیست کامل خدمات تغییرات ذکر شده است در دره مترو وب سایت.

رسیدن به خبرنگار در [email protected] و یا در توییتر @helenwieffering.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im