یک مرد مرده است و همسرش بود در بخش مراقبت های دوشنبه پس از زن و شوهر مصرف یک ماده شیمیایی به خود دارو برای کروناویروس جدید, بنر, بهداشت اعلام کرد در آزادی مطبوعات.

این زن و شوهر هر دو در 60s مصرف کلروکين فسفات که یک ماده افزودنی مورد استفاده در آکواریوم برای تمیز کردن تانک ماهی آزادی مطبوعات گفت. در عرض 30 دقیقه از مصرف آنها با تجربه اثر است که مورد نیاز پذیرش برای یک بنر, بهداشت, بیمارستان, آن را گفت.

این حادثه اتفاق افتاد روز پس از 19 مارس در کنفرانس خبری که در آن رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت کلروکين در حال آزمایش است که ممکن است یک COVID-19 درمانی است.

کلروکين در حال استفاده بوده است پس از سال 1944 برای مبارزه با مالاریا و دارای اثرات ضد ویروس. محققان معتقدند ممکن است تداخل با توانایی ویروس جدید به فیوز به همراه دیوار و آنها را آلوده اما تحقیقات بیشتری مورد نیاز است. در حال حاضر پزشکان بدون تاسیس درمان برای کسانی که رنج می برند از COVID-19 فراتر از مراقبت های حمایتی که به طور کلی شامل IV مایعات اکسیژن تب گیربکس و قاتلان درد.

زن و شوهر از Maricopa County, نه اعتقاد به COVID-19

بیمارستان را فاش نمی کند زن و شوهر هویت است. این Maricopa County, زن و شوهر تا به حال علائم آنها نگران بودند به نمایندگی از بیماری COVID-19 اما تا به حال آزمایش نشده بودند و نه اعتقاد به آلوده شده اند دکتر دانیل بروکس, بنر سم و دارو, مرکز اطلاعات پزشکی, مدیر گفت: Arizona Republic.

این هنوز روشن نیست که کجا و چگونه زن و شوهر, کردم, شیمیایی, بنر, بهداشت, سخنگوی گفت.

“با توجه به عدم قطعیت در اطراف COVID-19 ما درک می کنیم که مردم در حال تلاش برای پیدا کردن راه های جدید برای جلوگیری و یا درمان این ویروس اما خود درمانی است راه را برای انجام این کار گفت:” بروکس در بیانیه ای از جمله در آزادی مطبوعات.

“آخرین چیزی که ما می خواهم در حال حاضر به سیل زده های ما در بخش اورژانس با بیمارانی که به اعتقاد آنها مبهم و خطرناک راه حل است که به طور بالقوه می تواند سلامت خود را به خطر اندازد” او ادامه داد.

بیمارستان مردم هشدار داد در برابر استفاده نامناسب از داروها و محصولات خانگی برای جلوگیری و یا درمان COVID-19. به طور خاص, بنر, بهداشت گفت کلروکين یک مالاریا دارو نباید مصرف شود برای درمان و یا جلوگیری از ویروس مطبوعاتی گفت:.

بنر, بهداشت سم مراکز تماس گرفتن در مورد کلروکين

بروکس گفت: جمهوری اسلامی که بنر, بهداشت, سم مراکز در آریزونا دریافت می کردند افزایش تعداد تماس های تلفنی از مردم درخواست اگر آنها می تواند استفاده از برخی از داروها و یا محصولات خانگی برای COVID-19. تعداد دقیق تماس نمی شد به راحتی در دسترس است.

برخی از هرگونه پرسش به ترتيب مربوط به کلروکين به احتمال زیاد به دلیل “اطلاعات غلط است که آنها در حال به دست آوردن از interweb و تلویزیون” بروکس گفت.

“در این زمان هیچ بزرگ داده است که این داروها در حال رفتن برای کمک به اکثریت بیماران” با COVID-19, او گفت:.

بروکس توضیح داد که در حالی که بیمارستان ها از جمله بنر, بهداشت, بودند, دادن برخی از آن در بیمارستان بستری COVID-19 بیماران تجویز دارو به بیماران به طور معمول در حد متوسط و یا علائم شدید هستند و تحت نظارت “بسیار سخت و فشرده شرایط” برای کمک به کاهش خطر عوارض مرتبط با مواد مخدر است.

در حالی که ضد ویروسی داروها مانند کلروکين و هیدروکسی کلروکین به نفع برخی از COVID-19 بیماران مبتلا به آن دارای عوارض جانبی قابل توجهی و در نتیجه باید با توجه به غیر بستری بیماران, او گفت:.

“ما به شدت اصرار جامعه پزشکی به تجویز این دارو برای هر غیر بستری بیماران” بروکس گفت: در آزادی مطبوعات.

بروکس گفت: حدود هشت یا نه COVID-19 بيمار از 10 بهبود می یابند در خانه با کمک از بیش از حد دارو برای تسکین سردرد و یا تب همراه با خود را به طور منظم داروها برای دیگر تشخیص داده و در صورتی که هر.

“آنها نباید تلاش به آمده تا با یک قرص سحر و جادو,” بروکس گفت. “این یک مثال دیگر است که در آن وجود دارد نمی شود یک قرص سحر و جادو برای coronavirus است که می آید از اینترنت که فقط قصد ندارم به اتفاق می افتد.”

بیمارستان مردم خواست برای بررسی با پزشک مراقبت های اولیه باید از آنها تجربه علائم مربوط به COVID-19. بسیاری از افراد مبتلا به این بیماری نیاز به علامت مراقبت از خود و انزوا آزادی مطبوعات گفت.

رسیدن به خبرنگار در chelsea.curtis@arizonarepublic.com و یا او در توییتر دنبال کنید @curtis_chels.

پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک azcentral امروز.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de