به عنوان جدید کروناویروس سایه افکنده زندگی روزمره آرایشگری و آرایشگاه ها نیاز به تنظیم به تغییرات گسترده است که تحت تاثیر قرار چگونه آنها انجام کسب و کار و اقامت محافظت می شود.

Hairstylist نیک راجرز از سالن جو-EL در Arcadia می گوید تطبیق با تغییرات به معنی داشتن به دهند و مطمئن شوید که مردم بیمار نیست.

“من یک کودک به دلیل در یک ماه و من نمی خواهم به خطر اندازد وضعیت” راجرز گفت.

او توضیح داد که او تا به شده است از طریق یک دوره از تغییر قبل از. او رفت و از طریق رکود اقتصادی در سال 2008 زمانی که او یک زمین نقشه بردار و رو گذاشته.

“اگر این می رود برای هر طول زمان خود را در من استعداد برای استفاده در دیگر مناطق از تجربه و تخصص” راجرز گفت.

سالن هنوز باز برخی به تعویق انداختن قرار ملاقات

برای Shannon فیشر صاحب سمور یا راسو سالن در اسکاتسدیل, همه چیز در مورد متعادل کردن نیازهای مشتریان با اطمینان از او و مشتریان خود را امن هستند.

“در حال حاضر من بسته تا آوریل 4, اما از آن خواهد شد بستگی دارد در گسترش ویروس. من نه بازگشت تا زمانی که ما در واقع باید برخی از چیزهایی که پاک کردن. من در معرض خطر اگر من آن را دریافت کنید. بنابراین من باید به دور ماندن دیگر اگر اقدامات مناسب توسط دولت نیست, گرفته,” او گفت:.

او گفت: برخی از مشتریان ناراحت هستند او شروع به لغو قرار ملاقات فعالانه قبل از این دولت و یا دولت فدرال صادر شده و محدودیت.

“من باید برای تماس با تمام مشتریان من که از قبل رزرو بیش از دو هفته آینده و اجازه دهید آنها را می دانم که قرار ملاقات خود را لغو و بدون دادن آنها در پاسخ به عنوان زمانی که ما می توانیم برنامه ریزی مجدد آنها. طرح من نیاز به ایجاد اطمینان حاصل کنید که آنها مراقبت از گرفته شده به عنوان به زودی به عنوان آن را امن برای بازگشت به کار به معنی من خواهد بود به احتمال زیاد در هفت روز هفته برای چند ماه.”

هفته گذشته رژیم صهیونیستی است. mlb اعلام کرد او را محدود خدمات رستوران و کافه تئاتر و سالن های ورزشی در شهرستان با تایید موارد COVID-19.

زمانی که خواسته جمعه که آیا او ممکن است گسترش از بسته شدن به چشمه های معدنی و سالن او گفت: “من هیچ تمایلی به شاتر چیزی است که نمی خواهد به حفاظت از سلامت عمومی است. ما در حال رفتن به کار در هماهنگی در تراز.”

فیشر گفت: نه همه مشتریان شده اند درک درستی از انتخاب خود. کاخ سفید توصیه کرده است اجتناب از تجمع بیش از 10 نفر و بسیاری از سالن اغلب بیشتر از آن.

“برخی از آنها فکر می کنم من در اوایل تعطیلات زمانی که من فقط تلاش می شود بخشی از راه حل در مقابل بخشی از مشکل” او گفت:.

او گفت: او می داند که بسته شدن می تواند یک مشکل مطرح به خصوص برای مشتریان است که الحاقات مو. برخی از آنها از بین بردن آنها خود را, او گفت:.

او گفت که او نیاز به کمک مالی که ممکن است از یک ممکن است فدرال محرک اقتصادی لایحه. کنگره مذاکرات در چنین یک بسته متوقف شده در روز دوشنبه.

“من نیاز به کمک. مشتریان من هستند تنها راه من ، من هنوز هم مدیون من صاحب ساختمان اجاره. من لوایح متوقف نخواهد شد.

مشکل آموزش آینده cosmetologists

برای کتی Koluch بنیانگذار و رئیس این استودیو از آکادمی و زیبایی که در عمل مدارس در شهر فینیکس, چندلر و Tolleson تغییر به معنی نیاز به تبدیل از یک کلاس درس, دست در تنظیم به یک فرمت آنلاین در یک هفته.

“با اماکن تعطیل و نیاز به نگه داشتن مردم فاصله از یک دیگر ما تا به حال هیچ چاره ای اما به سعی کنید برای تبدیل به آنلاین. وجود دارد بیش از 1300 معتبر زیبایی مدارس سراسر کشور در مواجهه با همان فشار. ما 450 دانش آموزان در سه مدرسه,” Koluch گفت.

چون لوازم آرایشی نیاز به دست در عمل و در فرد مشاهده آن است که معمولا تدریس آنلاین.

“ما تا به حال برای کار با سه سازمان: آریزونا دولت هیئت مدیره از لوازم آرایشی وزارت آموزش و پرورش ملی و تأیید کمیسیون های حرفه ای و هنر و علوم” نیز نامیده می شود NACCAS, او گفت:.

هر سه این سازمان کار کرده اند و به دانش آموزان می دهد انعطاف پذیری لازم برای کار آنلاین و جمعه NACCAS در هماهنگی با وزارت آموزش و پرورش اعلام کرد: لغو محدودیت به آموزش روشهاي hands-on.

“من فکر می کنم در مورد چگونه شما وفق دهند و در یک بحران یک تیم از افراد شده اند-دست-در-عرشه اساسا از نو خلق کردن یک برنامه در چند روز مطمئن شوید که آموزش و پرورش دانش آموزان است قطع شود. این است معجزه آسا واقعا” Koluch گفت.

رسیدن به خبرنگار Christopher Roth در Christopher.Roth@gannett.com و یا در توییتر @cprothnews.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net