دره 101 پادکست افکن خبر خوب و اعمال محبت در طول COVID-19 همه گیر

همه ما کسانی که آهنگ ها, کسانی که بوی آن مکان که حمل و نقل ما را به قابل توجهی خاطرات, برای بهتر یا بدتر. آن را عجیب و غریب, اگر چه گاهی اوقات چگونه شما را درک نمی کنند به شدت ماشه تا خوب آن باعث شما.

چند هفته پیش من در خواندن در Kiwanis Park در تمپی که یک بستنی کامیون سوار. من برداشت من تلفن زد و نسبت به آن برای ضبط صدا. چنین است که زندگی برای یک تولید کننده صوتی. من تصور کنید که چند نفر دیگر در پارک احتمالا فکر می کردم فقط واقعا از جان گذشته برای بستنی. با سلام همه ما همه چیز.

اما قبل از آن من بود با غلبه بر دلتنگی برای تابستان من صرف در Bubby را که من شنا کردن در زیر سوزان خورشید و تمیز کردن آشغال زیر شلواری برای چهارم برای خرید بستنی هنگامی که کامیون آمد در سراسر. مورد علاقه من بود Tweety bird آراسته با توپ آدامس برای چشم.

انتظار نداشتم تکراری لحن به بیرون کشیدن چنین شادی از من اما گمان می کنم آن را حس می کند در این زمان نامشخص است. به نظر می رسد وجود دارد به طور نامتناسبی بیشتر خبر بد از خوب و من برای یک, هستم, تلاش برای خیس خوردن تا تمام خوب من می توانید دریافت کنید.

آن آغاز شده و پس از یک مکالمه تلفنی با عمه من چند هفته قبل که در آن او بادی به من خانواده روزنامه نگار در مورد عدم وجود اخبار خوب در خارج وجود دارد. من اعتراف من کمی مزاحمت. من همیشه را وارد کنید به طور پیش فرض “دفاع mode” در هنگام مواجه با شکایت در مورد رسانه ها. اما آن را به من به درک من می تواند چیزی. و یا به عنوان کیسه زباله جعبه می گوید: “don’t get mad, دریافت خوشحالم!”

بنابراین در این قسمت از دره 101 پادکست از آریزونا جمهوری و azcentral.com من spotlighting دلگرم اعمال محبت مستند در طول بیماری همه گیر.

چرا که اگر شما در حال پرسیدن این سوال که “آیا هر خبر خوب در حال حاضر ؟” پاسخ این است که بله چشمگیر است.

من نیز با انتشار یک جایزه بخش جایی که من مصاحبه استادیار روانشناسی در دانشگاه ایالتی آریزونا میشل Shiota. ما تجزیه از طریق چک لیست بهداشت روانی: این است آنچه من احساس عادی در حال حاضر ؟ چگونه من می دانم که زمانی که رفتار من عبور کرده به ناسالم خاک ؟ ابزار چه می توانم استفاده برای مقابله ؟

گوش دادن به قسمت:

بهترین راه برای گوش است برای عضویت در دره 101 مورد علاقه خود را در پادکست برنامه اما شما همچنین می توانید جریان کامل قسمت زیر دانلود کنید.

گوش دادن به جایزه بخش:

توجه داشته باشید: دره 101 در نظر گرفته شده است شنیده می شود. اما ما نیز ارائه یک رونوشت از این قسمت. ممکن است اندکی انحراف از پادکست های صوتی.

می خواهید برای ارسال سوال به دره 101? اینجا را کلیک کنید.

مربوط به خواندن:

  • تمپه برادران serenaded همسایه ها با نی انبان. در حال حاضر آنها در تقاضا
  • معلمان ابتدایی رژه محله به استقبال دانش آموزان در طول بسته شدن
  • آریزونا رسومات معاوضه ارواح برای ضد عفونی کننده دست برای کسانی که در خط مقدم’
  • در کنار هم و شش فوت از هم جدا ارشد ساکنان پیدا کردن شادی در وسط یک بیماری همه گیر

بیشتر از دره 101:

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im