UVC قدرت: دشمن از پاتوژن

BREWSTER, n. y., مارس 12 سال 2020 /PRNewswire/ —

خلاصه گلوله امتیاز

  • محصول جدید از UVC قدرت ارائه می دهد یک راه حل برای ایجاد تمیز و امن تر فضاهای داخلی.
  • خروجی بالا UVC نور درمانی برای سیستم های تهویه مطبوع پاکسازی airborn پاتوژن از دوباره گردش هوا.
  • به طور مداوم به درمان هوا در محیط داخلی ما به اشتراک گذاری با UVC نور قابل اعتماد راه حل تمیز کردن در جنگ علیه انسان مدرن بزرگترین اقتصادی و سلامت جهانی چالش است.
  • شاون الکساندر, Eddie ویلسون و بروس Beutler تاسیس یک شرکت جدید برای آینده ای بهتر.

یک شرکت جدید است که در یک ماموریت به مردم با خیال راحت پشت هم و بازگشت به کار دوباره. واقع فقط در خارج از شهر نیویورک, UVC قدرت تاسیس شد توسط بروس Beutler, Eddie ویلسون و شاون الکساندر – سه مرد با پس زمینه در مهندسی ایمنی, ساخت سفارشی و ساخت و ساز به شکل یک ایده بهتر به پاکسازی آمریکا فضاهای عمومی. خود را بالا خروجی “هو” UVC لامپ ضد باکتری تمیز کردن هوایی که تنفس می کنیم را به اشتراک گذاشته هوایی بهداشتی. بروس Beutlerصاحب EE کنترل (شرکت مادر) و از بنیانگذاران UVC قدرت می گوید: “من نیاز به انطباق با جوانه مبارزه با محصول ما به فروش می رسد برای سال های بسیاری با EE کنترل به منظور بسیار بهبود زیادی تهویه مطبوع واحدهای ضد عفونی میکنم.”

UVC قدرت مهندسی ایمن خروجی بالا “هو” UVC لامپ ضد باکتری سیستم برای پاکسازی هوابرد پاتوژن از دوباره منتشر تهویه مطبوع هوا است. UVA و UVB اشعه از خورشید به سطح زمین می رسند ما فضای UVC فیلتر کردن امواج. مستقیم UVC نور برای انسان مضر است بلکه مرگبار برای مواد آلی مانند ویروس ها و باکتری ها. UVC قدرت است چند سطح ایمنی اقدامات انقلابی در صنعت برای محافظت از کاربران از اتفاقی مستقیم UVC قرار گرفتن در معرض در حالی که هنوز مهار کامل آن پاتوژن-killing قدرت.

فیلتر تهویه مطبوع ناتوان هستند به طور کامل مطابق با هوا. مرطوب و تاریک محیط های خنک کننده کویل ایده آل هستند زمینه برای پرورش باکتری ها است. آسیب پذیر فضاهای مانند بیمارستان ها و فرودگاه ها باید به طور موثر مورد استفاده لامپ های UVC در تهویه مطبوع را باکتری ها و ویروس ها جلو گیری سیستم برای سال. دیگر وجود دارد UVC دستگاه های موجود در بازار برای تمیز کردن استفاده شناخته شده تا آنجا اشعه ماوراء بنفش. این روش گران قیمت sanitizes سطوح کوچک یا مناطق کوچک از هوا در یک اتاق اما نه کل ساختمان. شاون الکساندربنیانگذاران می گوید: “ویروس ها وفق دهند و بنابراین ما باید. UVC قدرت می خواهد برای کمک در مبارزه علیه هوابرد پاتوژن در آینده است.”

وجود دو عامل مهم اقتصادی upsides به این محصول است. در کوتاه مدت UVC سیستم قادر هستند تا 20% فن صرفه جویی انرژی به عنوان یک نتیجه از ظرفیت خود را برای حذف آلاینده های که مسدود کردن فیلتر هوا. این صرفه جویی در انرژی است که قادر به جبران UVC نصب و راه اندازی هزینه. از همه مهمتر این پتانسیل دراز مدت از این محصول می تواند به جلوگیری از اقتصاد از بستن دوباره به سطح آن را در پاسخ به COVID-19. “اگر ما به اشتراک گذاشته فضاهای سالم و تمیز همه ما می تواند به بازگشت به کار.” می گوید: co-founder ادی ویلسون.

مطبوعات تماس با ما:
بروس Beutler
[email protected]
203.300.7099

منبع UVC قدرت

لینک های مرتبط

https://uvcpower.com

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net