در غرب میانه بالا به شبکه برق نیاز به سرمایه گذاری بیش از ده سال آینده و فراتر از آن به عنوان قدرت تولید کنندگان به طور فزاینده تغییر از زغال سنگ به باد و انرژی خورشیدی است.

این کلمه از یک مطالعه منتشر شد پنج شنبه توسط منطقه عمده ارائه دهندگان برق که در حالی که تخمگذار از انتقال مسائل ارائه نمی دهد جزئیات در هزینه ها و یا خطوط برق.

اما اگر گذشته است مقدمه صرف خواهد به احتمال زیاد محسوب می شود در میلیاردها دلار هزینه خواهد فیلتر پایین به ratepayers. چنین سرمایه گذاری خواهد بود حیاتی برای حفظ قدرت قابلیت اطمینان به عنوان نیروگاه های زغال سنگ — با توانایی خود را برای ارائه قدرت ثابت — راه را برای متغیر منابع انرژی با توجه به مطالعه است.

“ما فکر کردیم که این (مطالعه) بسیار به عنوان اولین گام” گفت: Michael بره معاون ارشد رئیس جمهور از انتقال به اکسل انرژی, مینه سوتا, بزرگترین ابزار برقی. “ما فکر کردیم که از آن به عنوان بنیادی و آموزشی است.”

مینیاپولیس مبتنی بر اکسل افرا گراو مبتنی بر رودخانه بزرگ انرژی و هشت دیگر غرب میانه بالا ارائه دهندگان برق تولید شده در این گزارش جدید دوبله “CapX2050 انتقال چشم انداز.” که نام مورد connotes عاقبت به Capx2020 های چندین ساله, $2 میلیارد و منطقه ای انتقال پروژه.

CapX2020 شامل ساخت و ساز از 800 کیلومتر از خطوط انتقال با ولتاژ بیشتر در مینه سوتا بلکه در شرق Dakotas و غربی ویسکانسین. ساخت از سال 2004 از طریق 2017 شد با هدف تقویت منطقه ای شبکه از جمله یکپارچه سازی مجموعهای جدید از مزارع بادی.

“این CapX2020 پروژه های انجام دقیقا آنچه که آنها قرار است انجام دهد و بیشتر” گفت: Priti پاتل افسر ارشد فناوری در رودخانه مینه سوتا, دومین, برق, تولید کننده و تامین کننده به 28 خرده فروشی power co-ops.

اما آب و برق و انرژی پاک گروه می گویند بسیاری از CapX2020 پروژه های در حال حاضر نزدیک به ظرفیت.

در حال حاضر در مینه سوتا می شود حدود 20 درصد از برق خود را از باد و فقط بیش از 1% از انرژی خورشیدی است. اما تعداد کسانی که انتظار می رود به افزایش آب و برق دنبال مهاجم کربن اهداف کاهش 2050 تا حدودی از طریق اوایل بازنشستگی از شبکه های تاریخی شالوده — نیروگاه های زغال سنگ.

“این یک تغییر عظیم برای شبکه” بره گفت.

شبکه اصلی گره ها “dispatchable” و “غیر dispatchable” ژنراتور با دومی در حال افزایش است. زغال سنگ و گاز و نیروگاه های هسته ای می شود اعزام خواهد شد و ارائه مستمر قدرت. باد و انرژی خورشیدی در مزارع خود را در طبیعت نمی تواند.

ذخیره سازی برق, شبکه, باتری می تواند کمک به نیروگاه های تجدید پذیر به طور موثر تبدیل شده تا حدی dispatchable. اما مقرون به صرفه باتری برای ذخیره سازی طولانی مدت به طور بالقوه سال های دور.

“Dispatchable منابع پشتیبانی شبکه برق در راه است که dispatchable منابع در حال حاضر نمی تواند و در نتیجه برخی از dispatchable منابع لازم خواهد بود” این CapX2050 مطالعه گفت.

سوخت فسیلی و نیروگاه های هسته ای ارائه پشتیبانی به شبکه — تنظیم ولتاژ و فرکانس به عنوان مثال — که مهم است برای برق قابلیت اطمینان و در نهایت کیفیت. بر اساس این گزارش به عنوان زغال سنگ گیاهان بسته سرمایه گذاری در فن آوری های جدید خواهد بود لازم است برای حفظ چنین خدمات.

“ما نیاز به انجام بیش از جایگزین انرژی آن سنتی منابع قدرت ارائه,” او گفت:.

پول بیشتری مورد نیاز خواهد بود برای بیشتر خطوط انتقال بیش از حد و نه تنها به خاطر باد و انرژی خورشیدی مزارع هستند و از لحاظ جغرافیایی پراکنده. به عنوان سوخت زغال سنگ گیاهان نزدیک تر انتقال مورد نیاز خواهد بود به کشتی مازاد تجدید قدرت از یک نقطه شبکه به نقطه دیگری که به آن نیاز دارد در این مطالعه به این نتیجه رسیدند.

چه می آید بعدی پس از CapX2050 مطالعه روشن نیست. این CapX2020 پروژه درگیر سال بحث و گفتگو. و به عنوان با Capx2020 پروژه springing از CapX2050 نیاز دولت تصویب قانونی.

هنوز “این مسئولیت ما را به مطمئن شوید که هر گونه انتقال و ارتقاء مورد نیاز برای تسهیل کم کربن آینده درک شود در حال حاضر,” او گفت:.

دیگر ارائه دهندگان برق درگیر در CapX2050 مطالعه عبارتند از: Duluth مبتنی بر مینه سوتا قدرت; فرگس فالز-بر اساس Otter Tail قدرت; روچستر بر اساس جنوبی مینه سوتا برق شهری آژانس; لاکراس مبتنی بر Dairyland قدرت و Sioux Falls-بر اساس Missouri River خدمات انرژی.

 

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im