یوتا قانونگذاران توقف فشار به ملامت رامنی بیش از استیضاح

یوتا قانونگذاران گفت: آنها نمی در نظر گرفتن طرح به سرزنش و یا به یاد بیاورید پلیس آمریکا میت رامنی پس رای خود را به محکوم کردن رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در استیضاح محاکمه.

یوتا مجلس براد ویلسون گفت: جمهوری پارلمانی تصمیم خود را برای پیشبرد هر دو پیشنهاد زیر را یک “بحث قوی” در پشت درهای بسته. به جای ویلسون خواهد شد در حال حاضر استناد ضمن تشکر از رئیس جمهور برای دولت او کار بر روی مسائل مربوط به “بحرانی به ایالت یوتا است.”

استناد نیز مصرانه از کنگره برای قرار دادن ستیز روند پشت سر آنها.

یوتا رهبران مجلس سنا در حال حاضر نشانه حمایت از این ایده اما اشتهای کمی برای عموم rebuking رامنی.

رامنی بازگشت به یوتا روز پس از رای خود که مجموعه ای خاموش موج ملی ایران با خشم به توضیح تصمیم خود را به قانونی رهبران. که به نظر می رسید به mollify برخی نگرانی از قانونگذاران یکی از آنها تا به حال معرفی یک قطعنامه به عموم ملامت جمهوریخواه مجلس و نامزد سابق ریاست جمهوری.

دوم جداگانه پیشنهاد اشاره نمی رامنی اما ایجاد کرده اند که راه به یاد نشسته سناتور. آن را به احتمال زیاد خواهد شده اند بر خلاف قانون اساسی در صورت تصویب ،

پشتیبانی از تهمت نیست به عنوان قوی در ایالت یوتا به عنوان در دیگر محافظه کار متحده اما رامنی رای به محکوم در سوء استفاده از قدرت مقاله در پی یک سخنرانی احساسی و عاطفی را هم بزنید جمهوریخواه خشم.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>