یوتا Decriminalizes دو شوهری

یوتا جرمزدایی دو شوهری که اجازه می دهد تا دو نفر برای ازدواج در حالی که یکی یا هر دو آنها در حال حاضر متاهل به جرم حمل همان مجازات به عنوان یک بلیط ترافیک.

دو شوهری بود یک بار یک سوم-مدرک جرم حمل یک زندان تا پنج سال و جریمه نقدی به $5,000.

یوتا ایران با رژیم صهیونیستی است. گری هربرت امضا این لایحه به صورت قانون در ماه مارس و آن را تا به اثر امروز.

جمهوریخواه دولت سناتور. Deidre هندرسون که این لایحه حمایت گفت: یوتا قبلی قانون هرگز نگه داشته و مردم از حفظ چندهمسری روابط آن تنها تحت فشار قرار دادند و آنها را به سایه. که نگه داشته قربانیان سوء استفاده جنسی از گزارش این جنایت به پلیس.

“شدید اجرای این قانون در اواسط قرن 20th نمی جلوگیری از عمل جمع ازدواج” هندرسون نوشت: در یک ایمیل به سی ان ان در ماه فوریه است.

چند همسری – وقتی که متعهد در ارتباط با سوء استفاده و تقلب و خشونت و قاچاق انسان – است که هنوز هم یک جنایت مجازات به 15 سال حبس.

“به جای این اقدامات دولت سوار چندهمسری خانواده های زیرزمینی به یک سایه جامعه ای که در آن آسیب پذیر را طعمه آسان” هندرسون نوشت. “نام تجاری همه polygamists به عنوان felons تسهیل سوء استفاده را حذف نمی کند و چند همسری.

“تاریخ از حملات و خانواده جداسازی همراه با پتو بان در کل شیوه زندگی منجر به ترس که یک تحقیق ممکن است شکستن کل خانواده و از بین بردن کودکان و incarcerating پدر و مادر” او به این نتیجه رسیدند. “که مانع بالا و بنابراین سوء آرام نگه داشته.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net