یوتا پیشرفت برنامه ای برای حذف جنایت وضعیت را برای چند همسری

چند همسری را نمی شود جرم و جنایت در ایالت یوتا برای اولین بار در سال 85 تحت یک لایحه که به تصویب قوه مقننه در روز جمعه و به نظر می رسد با حمایت فرماندار.

نمایندگان مجلس با اکثریت رای به این پیشنهاد که هواداران گفت: اجازه خواهد داد 30,000 یا طوری زندگی مردم در دولت چندهمسری جوامع به بیرون آمدن از سایه ها و گزارش موارد نقض حقوق بشر مانند زیر سن قانونی ازدواج با دیگر polygamists بدون ترس از پیگرد قانونی.

“به نظر می رسد حقیقی پس شما آنقدر به آن استفاده می شود نه اینکه این راه” گفت: جو Darger یک یوتا, مرد چند زنه که دارای سه همسران.

حزب جمهوری خواه ایالت یوتا رژیم صهیونیستی است. گری هربرت نشان داده است او به احتمال زیاد ثبت نام در این طرح است که باعث می شود چند همسری بین رضایت بزرگسالان یک مورد تخلف مانند ترافیک جرم است که حامل هیچ ،

“این یکی حمایت قاطع هر چند آن را بدون جنجال,” هربرت گفت: در طول ماهانه خود را در کنفرانس خبری در PBS یوتا در روز پنج شنبه. “از بین بردن آن را از یک جنایت به جرم کمتر است که احتمالا موجه است.”

برخی از اعضای سابق چندهمسری گروه باید گفت که اساسا decriminalizing عمل می تواند تشویق معتادان است.

قوه مقننه “در حال پریدن از یک طنز بدون نگاه کردن به فرود گفت: Ryan فیشر سخنگوی ضد چند همسری صدای گروه انتخاب ائتلاف. این لایحه رو تصویب از مجلس قانونگذاری پس از نهایی رویه رای گیری در سنا جمعه.

اعتقاد به این که جمع ازدواج به ارمغان می آورد تعالی در بهشت یک میراث اولیه کلیسای عیسی مسیح از روز دوم پرستاران. جریان اصلی ایمان رها شده در عمل در سال 1890 تحت فشار دولت آمریکا و در حال حاضر به شدت منع آن پافشاری کرده است.

کسانی که به آن عمل کرده اند یک ازدواج قانونی و متعدد “معنوی زنان است.” تلویزیون نشان می دهد “خواهر همسران” تواریخ زندگی یک مرد و چهار زن.

یوتا دادستان کل علنا کاهش یافته است در غیر این صورت تحت پیگرد قانونی قرار مطیع قانون polygamists برای سال اما “خواهر همسران” خانواده چپ دولت در مدت کوتاهی پس از رفتن مردم گفت: آنها ترس از پیگرد قانونی. آنها بعد از دست داد تلاش برای سرنگونی قانون چند همسری در دادگاه.

خواه حمایت از پیشنهاد تغییر از سوی دیگر ، Deidre هندرسون معتقد است که بدنام چندهمسری رهبران مانند Warren Jeffs باید “weaponized” دولت قانون برای حفظ پیروان از تعامل با جهان خارج و یا رفتن به پلیس. هندرسون پیشنهاد هنوز هم شامل شدیدتر مجازات برای جرایم مربوط به چند همسری مانند تشريع ازدواج و سوء استفاده جنسی.

Jeffs است که در حال حاضر در خدمت زندگی حکم زندان در تگزاس برای آزار جنسی دختران او در نظر گرفته جمع همسران.

ترس از جهان خارج شدند واقعی برای آلینا Darger یکی از جو Darger همسران. به عنوان یک نوجوان او می ترسم که به پلیس در مورد یک غریبه که در معرض خود را به او و یک دوست.

“من می ترسم اگر من آنها می آیند به خانه و دیدن پدرم دو زن و ما را دور” او گفت:. در حال حاضر رئیس یک سازمان غیر انتفاعی توسعه گروه به نام گرامی خانواده آلینا Darger گفت: تغییر قانونی به او کمک خواهد کرد اتصال چندهمسری جوامع به خدمات اعم از رفاه کودک به وام های دانشجویی.

“من سزاوار قادر به تماس در اجرای قانون” او گفت:. “من سزاوار همان حقوق را به عنوان افراد دیگر است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de