در بخش کشاورزی گفت: این امر تجدید نظر یک قاضی حاکم است که این امر می تواند “خودسرانه و هوس باز” به حرکت رو به جلو در طول بهداشت جهانی با بحران مواد غذایی تمبر تغییرات است که می تواند نیروی صدها نفر از هزاران نفر از برنامه است.

قاضی فدرال بریل هاول در حکم اواخر هفته گذشته متوقف شد, مجموعه ای از تغییرات است که باید گرفته شود اثر در تاریخ 1 آوریل. در پنج بخش کشاورزی سخنگو در پاسخ به همراه پرس و جو با یک ایمیل مختصر و مفید گفت که “وزارت کشاورزی ایالات متحده مخالف با دادگاه استدلال و درخواست تجدید نظر تصمیم گیری آن است.”

در حال حاضر تحت قوانین سفت بزرگسالان بدون وابستگان باید نشان دهد آنها کار کرده ام حداقل 80 ساعت در ماه برای بیش از سه ماه در 36 ماهه به اقامت در ضربه محکم و ناگهانی و یا Supplemental Nutrition Assistance Program — معمولا شناخته شده به عنوان مواد غذایی.

اما فردی متحده باید توانایی چشم پوشیدن است که کار مورد نیاز و محدودیت زمانی برای مناطق از دولت است که نرخ بیکاری بالا. تغییرات و پشتیبانی توسط وزیر کشاورزی سانی Perdue نظر گرفته شده است که توانایی چشم پوشی از ایالات متحده شروع در تاریخ 1 آوریل. برآورد از کشاورزی بخش مجموعه ای از تعدادی از افرادی که می توان از این برنامه در حدود 700 ، 000.

در پاسخ به طرح دعوی در دادگاه آورده شده توسط یک گروه از وکلای دولت به طور کلی هاول دستور توقف تغییرات.

“به خصوص در حال حاضر به عنوان یک جهانی همه گیر به شمار گسترده خطرات بهداشتی تضمین است که مقامات دولتی در هر دو فدرال و ایالتی سطوح باید انعطاف پذیری لازم برای رسیدگی به نیازهای تغذیه ای از ساکنان و اطمینان از رفاه خود را از طریق برنامه هایی مانند ضربه محکم و ناگهانی ضروری است” هاول نوشت: در او حاکم است.

الن Vollinger حقوقی, مدیر انجمن حمایت از غذا پژوهش و عمل مرکز گفت: سازمان مخالف تغییرات در هر زمان. اما این ایده از فشار کم درآمد کارگران خود را به نگه دارید تا ساعت به خصوص خطرناک است راست, در حال حاضر, او گفت:.

“شما نمی خواهید به کارگران بیرون رفتن زمانی که آنها بیمار و تلاش برای سند شماره سمت راست ساعت فقط برای حفظ منافع خود,” او گفت:.

در دسامبر ستون در آریزونا جمهوری Perdue گفت: تغییرات طراحی شده بودند برای جلوگیری از سفت مردم از حل و فصل را به یک زندگی از رفاه وابستگی.

“دولت می تواند یک نیروی قدرتمند برای خوب اما دولت وابستگی هرگز رویای آمریکایی” پردو نوشت. “ما نیاز به تشویق مردم آنها را با دادن یک دست کمک و نه اجازه می دهد آن را به تبدیل شدن به یک به طور نامحدود دست دادن.”

Vollinger گفت که اگر کشاورزی بخش واقعا قصد مبارزه برای ضربه محکم و ناگهانی برنامه تغییرات آن ممکن است تا پایان علنا برخورد با کنگره است. اقتصادی بسته امداد به تازگی تصویب شده توسط مجلس نیز تعلیق دولت توانایی برای حذف ضربه محکم و ناگهانی مزایای بیش از این کار مورد نیاز است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de