پس از تبدیل هلندی پرنیان به یک فرمول 1 شبیه ساز راننده و ساخت مسابقه رویاها به حقیقت می پیوندند و یک gamer – گشتاور Esports پارسیان (TSXV: بازی) (OTCQB: MLLLF) را دوباره بالا بردن نوار برای نسخه سوم از جهان سریع ترین پرنیان با زمین شکستن جایزه به ارزش بیش از 1 میلیون دلار.

برای نشان دادن حمایت از علاقهمندان به بازی در خانه طرفداران می توانید واجد شرایط برای این جایزه با دانلود بازی مسابقه ای, دنده.باشگاه به صورت رایگان در تمام فروشگاه برنامه.

برای نسخه سوم از #RacerToGamer رقابت گشتاور Esports قصد دارد به حفاری حتی عمیق تر و باز رقابت حتی گسترده تر برای پیدا کردن این مسابقه با مسابقه مجازی مهارت های است که می تواند انتقال به دنیای واقعی رقابت است.

هزاران نفر از پتانسیل های جهان سریعترین پرنیان برندگان تماشا دور دوم این مسابقه All-Star Esports نبرد زندگی می کنند جریان در یوتیوب امروز – با الهام از علاقهمندان به بازی گرفتن برخی از بزرگترین نامها در جهان سی.

هلندی رودی ون بورن اولین برنده از جهان سریع ترین پرنیان در سال 2017 – ضرب و شتم بیش از 30.000 شرکت کنندگان برای به دست آوردن “شغل رویایی” برای پرنیان. Van Buren شد یک شبیه ساز درایور برای مک لارن فرمول 1 تیم و سه سال بعد باقی می ماند در تقاضا به عنوان یک متخصص در زمینه خود را در همان نقش برای ماهیندرا مسابقه فرمول E تیم.

ون بورن برنده رویداد امروز در صحنه مجازی Indianapolis Motor Speedway جاده دوره – نه تنها ضرب و شتم همکار خود پارسه اما شکست فرمول 1, IndyCar و فرمول E ستاره از جمله خوان پابلو مونتویا, تونی Kanaan, Nico Hulkenburg, فلیکس آنتونیو دا کوستا و فلیکس Rosenqvist.

سال گذشته جیمز بالدوین قرار داده شد از طریق 12 روز شکنجه تست دنیای واقعی و مجازی حوادث مسابقه در برابر نه دیگر خط بالا علاقهمندان به بازی را به نفع خود نسخه دوم جهان سریعترین پرنیان.

Van Buren قادر به انتقال حق مشاوره برای بالدوین به عنوان یک مربی هلندی را “تیم نارنجی” در حالی که فرمول 1 افسانه خوان پابلو مونتویا و Rubens Barrichello شد بخشی از قضاوت تیم که انتخاب برنده.

بر recommencement مسابقه در اروپا بعد از این سال بالدوین را شروع مسابقه حرفه ای خود را رانندگی با مک لارن 720s برای این تیم شرکت متعلق به سال 2009 جهان F1 قهرمان دکمه جانسون – جانسون تیم موشک RJN.

فصل یکی از جهان سریع ترین پرنیان نشان داده شد در سراسر جهان در چهار بخش مجموعه مستند دیده می شود در شبکه های بزرگ از جمله ESPN, آسمان, CNBC و Fox Sports – رسیدن به بیش از 400 میلیون بیننده.

فصل دو را در شش بخش مستند اولین تاریخ به زودی اعلام خواهد شد و انتظار می رود که برای رسیدن به حتی بزرگتر مخاطبان است.

“ما در یک وضعیت بسیار ناگوار در این لحظه با حوادث مسابقه لغو سراسر جهان با توجه به COVID-19 وضعیت” گشتاور Esports رئیس جمهور و مدیر عامل شرکت دارن کاکس گفت:

“در حالی که ما قادر به تایید این زمان برای ما فینال تور و چه جایزه بزرگ خواهد بود در سال 2020 با تمام زمان لغو و محدودیت های ما در حال رفتن به شروع به جستجو برای پیدا کردن بهترین.

“به عنوان بخشی از ” ماندن در خانه اقتصاد’ – بیشتر و بیشتر مردم در حال تبدیل شدن به بازی به عنوان انواع دیگر سرگرمی ها لغو شود. ما بازی استودیو Eden Games گزارش 216 درصد افزایش در بازیکنان مسابقه ما دنده.باشگاه پلت فرم در حالی که گشتاور Esports’ تجزیه و تحلیل داده ها کارشناسان جریان تبر در حال نظارت بر افزایش قابل توجهی در تمام جریان سیستم عامل در سبک بازی های.

“اگر ما واقعا می خواهید به حفاری های عمیق و پیدا کردن که استعداد پنهان است که کسانی که مهارت های باور نکردنی است که می تواند انتقال در سراسر دنیای واقعی motorsport – پس از این زمان برای انجام آن است.”

تعدادی از مقدماتی حوادث اعلام خواهد شد در هفته های آینده از جمله اولین دنده.باشگاه های تلفن همراه مبتنی بر ورود ساز. پارسه همراه هنریک Drue و رایلی Gerster هر دو تحت تاثیر قرار گرفته قضات و شکست چندین PC و کنسول پارسه در جهان سریع ترین پرنیان فرایند حذف در #WFG1 و #WFG2.

فصل سه از جهان سریع ترین پرنیان نازل شد امروز در مسابقه All-Star Esports نبرد پخش. آنلاین مسابقه سری عرضه در هفته گذشته به عنوان بزرگترین-همیشه جریان esports مسابقه رویداد.

“ما نشان داده ایم که مهارت های مورد استفاده در نسخه آنلاین سی می تواند انتقال در سراسر به چیزی واقعی است و ما در حال ادامه برای محو کردن خطوط بین مجازی و واقعی در ورزش” کاکس گفت.

“این فقط برای اولین بار از بسیاری از اطلاعیه ها بزرگ ما در آینده برای جهان سریعترین پرنیان. ما بسیار هیجان زده در مورد این شانس را به ایجاد یک پرنیان رویاها به حقیقت می پیوندند.”

در مورد گشتاور Esports
این شرکت با تمرکز بر سه حوزه – esports اطلاعات ارائه esport مسابقات میزبانی و مسابقات esports. گشتاور با هدف متحول esports مسابقه و مسابقه سبک بازی از طریق آن صنعت پیشرو بازی استودیو Eden Games است که با تمرکز بر بازی های مسابقه ای موبایل و منحصر به فرد آن motorsport IP از جمله جهان سریعترین پرنیان (ایجاد و مدیریت توسط شرکت تابعه تماما متعلق به ایده های+اتومبیل, Silverstone, انگلستان). با شبیه ساز شرکت AiS به تازگی اضافه شده – گشتاور ارائه می دهد پارسه همه چیز از بازی رایگان, بازی موبایل, به بالاترین پایان شبیه سازی شده است. ساختمان در موقعیت پیشرو در جریان تبر یک شرکت تابعه تماما متعلق به گشتاور نیز فراهم می کند قوی esports داده ها و مدیریت اطلاعات به مارک های حامیان و رهبران صنعت. آن مسابقات را سازماندهی بازوی UMG به تازگی اضافه شده دیجیتال مسابقات پلت فرم به نمونه کارها خود را از دارایی های خود را در حال رشد اکوسیستم.

برای اطلاعات بیشتر www.torqueesport.com.

منبع گشتاور Esports Corp.

لینک های مرتبط

http://www.torqueesport.com

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im