ما هشدار به شهروندان از افزایش بازداشت خطرات در چین

وزارت امور خارجه ایالات متحده هشدار داد شهروندان آمریکایی در روز شنبه به “ورزش افزایش احتیاط” در چین با توجه به افزایش خطر ابتلا به دلخواه اجرای قانون از جمله بازداشت و ممنوعیت از خروج از کشور است.

“شهروندان آمریکایی ممکن است بازداشت بدون دسترسی به آمریکا خدمات کنسولی و یا اطلاعات خود را در مورد اتهام جرم” وزارت امور خارجه گفت: در یک هشدار امنیتی صادر شده به شهروندان خود در چین اضافه کرد که شهروندان آمریکایی ممکن است به صورت “طولانی مدت بازجویی و تمدید بازداشت” به دلایل مربوط به امنیت کشور.

“پرسنل امنیتی ممکن است بازداشت و یا اخراج شهروندان ایالات متحده به صورت خصوصی ارسال پیام های الکترونیکی انتقادی از دولت چین” به آن اضافه شده بدون استناد به نمونه های خاص. وزارت امور خارجه نیز نگفت آنچه باعث هشدار از طریق.

هشدار امنیتی می آید به عنوان دو جانبه تنش تشدید بیش از مسائل اعم از COVID-19 pandemic, تجارت, جدید, هنگ کنگ, قانون تامین و اتهامات نقض حقوق بشر علیه Uighurs در منطقه سین کیانگ.

واشنگتن و پکن به تازگی رد و بدل ویزا ممنوعیت در برابر هر یک از دیگر مقامات تاکید وخامت روابط.

وزارت خارجه چین نمی تواند بلافاصله نظر رسیده در خارج از ساعات کار در روز شنبه. پکن به نام روز چهارشنبه هشدار مشابه صادر شده توسط استرالیا در مورد خطر بازداشت خودسرانه در چین “کاملا مضحک و گمراه کننده است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im