ما هشدار کاشت ناخواسته دانه از چین

وزارت کشاورزی ایالات متحده در روز دوشنبه شهروندان هشدار داد در برابر کاشت ناخواسته بسته از دانه ورود از چین به دلیل آنها می تواند به محیط زیست آسیب برساند.

حداقل هشت متحده از واشنگتن به اوهایو نیز گفته ساکنان در چند روز اخیر برای قرار دادن دانه ها در زمین بعد از آنها وارد ظاهرا از چین در پستی از مردم که آنها را سفارش. مقامات گفتند که دانه می تواند گونه های مهاجم است که می تواند تهدید محصولات یا دام.

“در این نقطه در زمان ما لازم نیست که اطلاعات کافی به می دانم که اگر این جعل یک شوخی اینترنتی کلاهبرداری و یا یک عمل کشاورزی بیوتروریسم” رایان Quarles, کنتاکی, کشاورزی کمیسر گفت: در یک ویدیو ارسال شده در گروه وب سایت.

عکس از بسته هایی که دولت در بخش کشاورزی نوشته شده در رسانه های اجتماعی نشان می دهد دانه های با اندازه های مختلف و اشکال و رنگ های که وارد شده در سفید یا زرد پاکت نامه. مقامات دولتی گفت: برخی از بسته بودند به عنوان برچسب طلا و جواهر و ممکن است شامل نوشتن چینی.

به سفارت چین در واشنگتن, DC, بلافاصله پاسخ به یک درخواست برای نظر.

وزارت کشاورزی ایالات متحده گفته است که “آگاه باشید که مردم در سراسر کشور دریافت کرده اند و ناخواسته بسته های بذر از چین در روزهای اخیر.” این سازمان در حال همکاری با وزارت امنیت داخلی و ایالات متحده برای حفاظت از ایالات متحده در بخش کشاورزی و جلوگیری از ورود غیر قانونی ممنوع دانه با توجه به بیانیه ای.

مقامات دولتی خواسته اند گیرندگان به امن دانه ها را در کیسه های پلاستیکی مهر و موم شده تا زمانی که آنها توسط مقامات.

پلیس در وایتهوس اوهایو گفت: به نظر می رسد دانه ها با یک کلاهبرداری است که در آن فروشندگان کشتی محصولات ارزان قیمت به بی خبر رسیور و سپس ارسال کنید بررسی مثبت در وب سایت های تجارت الکترونیکی بر روی گیرنده از طرف.

“اگر چه نه به طور مستقیم خطرناک ما هنوز هم ترجیح می دهند که مردم با ما تماس بگیرید به درستی دور از دانه” به پلیس گفت: در Facebook.

دولت واشنگتن و وزارت کشاورزی گفت: در Facebook که محموله ها “کشاورزی قاچاق.” آن خواسته گیرندگان به آنها را ذخیره کنید برای این وزارتخانه به دلیل “آنها ممکن است مورد نیاز به عنوان شواهد.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de