ایالات متحده اصرار مردم به احتیاط خارجی جاسوسی سازمان انجام تأثیر مبارزات پیش از سه شنبه به گزارش ایالات متحده آمریکا امروز.

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت همچنان به “کار با همه 50 ایالت ایالات متحده سرزمین های محلی, مقامات, سیاسی, احزاب و بخش خصوصی همکاران به نگه داشتن انتخابات آزاد از دخالت خارجی” می خواند بیانیه ای از وزیر امور خارجه مایک Pompeo دادستان کل ویلیام Barr و اقدام وزیر امنیت داخلی چاد گرگ.

“ما را تشویق رای دهندگان رفتن به پای صندوق های رای خود را برای بررسی روند ثبت نام رای دهندگان و جلوتر از زمان هنگامی که برای رای دادن که در آن به رای خود را در انتخابات و اینکه آیا دولت خود را نیاز به شناسایی” مقامات گفت.

دو میلیون رای دهندگان در بیش از یک دوجین از کشورها و مناطق خواهد رای خود را در انتخابات مقدماتی.

ایالات متحده به طور فزاینده ای هدفمند توسط روسیه و چین و دیگر رقبا در خارج از کشور که دسترسی به ابزار پیچیده از سیستم های بدون سرنشین به دستگاه های بیومتریک و رمزگذاری پیشرفته با توجه به استراتژی منتشر شد Feb. 10 ملی ضد جاسوسی و امنیتی مرکز.

“دشمنان ما توجه فریب یا دستکاری از دیدگاه شهروندان ایالات متحده و سیاستگذاران به طور موثر و ارزان و کم خطر روش خود را برای دستیابی به اهداف استراتژیک” با توجه به 20-صفحه: استراتژی است. “این کمپین طراحی شده اند به عنوان مثال برای برخی از افکار عمومی علیه آمریکا و سیاست های دولت و یا به نفع برنامه های خارجی نفوذ و فریب کلیدی تصمیم گیران تغییر برداشت عمومی و تقویت تئوری های توطئه است.”

مقامات دوشنبه گفت که ایالات متحده باقی می ماند “هشدار و آماده پاسخ به هر گونه تلاش برای اخلال در سال 2020 انتخابات” مقامات گفت. “ما همچنان به آن را حذف به بازیگران خارجی که هر گونه تلاش برای تضعیف ما فرایندهای دموکراتیک خواهد بود ملاقات با تیز عواقب.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im