ایالات متحده گفت: این امر ارسال هواپیما به ژاپن به ایالات متحده مسافران در قرنطینه کشتی کروز الماس شاهزاده که در آن اکثر عفونت کروناویروس در خارج از چین رخ داده است.

سفارت آمریکا در توکیو گفت: در نامه ای روز شنبه به مسافران که یک هواپیمای چارتر می رسند در ژاپن در یکشنبه شب و در آن توصیه می شود “از فراوانی احتیاط” شهروندان پیاده و بازگشت به خانه برای بیشتر نظارت است.

مسافران مورد نیاز خواهد بود به انجام بیشتر قرنطینه 14 روز پس از ورود به ایالات متحده, و اگر آنها را انتخاب کنید برای بازگشت پرواز آنها نمی قادر خواهد بود به بازگشت به خانه “برای یک دوره از زمان” در این نامه گفت.

“ما درک می کنیم این است که خسته کننده و تنظیم اما این اقدامات مطابق با دقیق سیاست های ما نهاد به حد پتانسیل گسترش این بیماری ،

همچنین گفت: مسافران خواهد بود به نمایش در آمد قبل از پرواز و دولت ایالات متحده مشغول به کار بود با ژاپن به طوری که هر نفر با علائم را دریافت مراقبت های مناسب اگر آنها نمی تواند در هیئت مدیره هواپیما.

ژاپن تایید شد هماهنگی با دولت آمریکا برای آمریکایی ها به ترک کشتی و بازگشت به خانه و گفت که سهولت بار ناشی از آن در حل و فصل وضعیت.

کشورهای دیگر ممکن است به دنبال کت و شلوار و درخواست برای بازگرداندن شهروندان خود را از این کشتی قبل از دوره قرنطینه به پایان می رسد در هفته آینده یک مقام دولتی به خبرنگاران گفت:.

کشتی کروز متعلق به کارناوال پارسیان قرنطینه شده پس از ورود در یوکوهاما در فوریه. 3 پس از یک مرد که متحرك در هنگ کنگ قبل از آن سفر به ژاپن تشخیص داده شد با این ویروس.

آن را تا به حال برخی از 3,700 مسافر و خدمه در هیئت مدیره. یکی دیگر از 67 نفر تست مثبت برای ویروس, ژاپنی, وزیر بهداشت Katsunobu کاتو گفت: آوردن مجموع 285 موارد است. کسانی که تست مثبت در حال انتقال به بیمارستان است.

ژاپنی, عمومی, پخش NHK گزارش کرده است وجود دارد بیش از 400 نفر از شهروندان ایالات متحده در هیئت مدیره.

کروز بوش را قرنطینه تنظیم شده است برای پایان دادن به پنج شنبه و در حالی که برخی از مسافران بودند حقارت در چشم انداز زمان بیشتری را در قرنطینه دیگران بودند و درک بیشتر.

“آنها بسیار نگران گسترش این ویروس وجود دارد و هیچ راه خوب برای حمل و نقل مردم از ژاپن بدون امکان انتقال ویروس پس از آن است که منطقی ترین چیزی که به انجام” سایر اسمیت 25 ساله به رویترز گفت.

هواپیما را در پایگاه نیروی هوایی تراویس در ایالت کالیفرنیا و برخی از مسافران خواهد شد و سپس در ادامه بعد به لککلند ایر فورس بس در تگزاس است.

در این نامه مشخص نیست چه مدت شهروندان ایالات متحده را که انتخاب می کنید به هیئت مدیره پرواز اجاره ممکن است باید صبر کنید قبل از آنها می تواند به خانه بازگشت و گفت که تصمیم نهایی خواهد بود تا به مراکز کنترل بیماری و پیشگیری است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im