ما سهام آتی رها با اخبار ویروس تند گذار اعصاب

سهام ایالات متحده در معاملات آتی کاهش یافت و در یک سیگنال فروش در آمریکا بازارهای سهام ادامه خواهد داد و پس از یک تورنت از اخبار آخر هفته غنی شده coronavirus نگرانی به شدت آسیب اقتصاد جهانی است.

قرارداد در S&P 500 با کاهش 1% به 2,920 به عنوان 6:16 بعد از ظهر در نیویورک با ضرر و زیان کاهش گمانه زنی های فدرال رزرو را کاهش نرخ بهره در این ماه. شاخص های زمینه ای غرق 11 درصد در قبل از پنج جلسه در بزرگترین هفتگی تار و مار پس از بحران مالی است. میانگین صنعتی داو جونز آتی تضعیف 1.8 درصد و نزدک 100 قرارداد از دست 2.3%.

سهام فرو رفته در هفت روز تار و مار است که به ارمغان آورد و بازار گاو نر را به زانو خود را به عنوان گسترش ویروس مختل سفر و تهدید زنجیره تامین. اخبار بدتر از بازار گذشته باز اگر خواستار یک بانک فدرال نرخ برش شدت یافته است. گلدمن ساکس که سهام استراتژیست هشدار داد شرکت های آمریکایی ممکن است رشد سود در این سال در حال حاضر انتظار دارد بانک مرکزی برای کاهش نرخ 50 واحد بعد از آن نشست.

“کروناویروس است به خصوص بد است زیرا ما می دانیم که آن را تحت تاثیر کسب و کار منفی اما ما هیچ وضوح در مورد چگونه عمیقا و چگونه بلند گفت:” استیو Sosnick استراتژیست ارشد در کارگزاران تعاملی. “چین تعداد خواهد بود که برای اولین بار از بسیاری از subpar خوانش در سراسر جهان است. و وجود دارد عاطفی عدم قطعیت اگر نه هراس نیست که ترجمه به امور مالی است.”

فروش یکشنبه برجسته شکنندگی اعتماد سرمایه گذاران به عنوان ویروس شیوع بدتر. انتظارات برای تغذیه مداخله افزایش روحیه به روز جمعه زمانی که سرمایه گذاران ریخت سهام به قطع یک قطره رسیده است که 4 درصد فقط 0.8% پس از رئیس جروم پاول باز درب به کاهش صدور نادر بیانیه ای متعهد به “عنوان مناسب” برای حمایت از اقتصاد است.

تماس برای مواقع اضطراری قطع نصب شده بیش از آخر هفته رئیس جمهور و دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: فدرال رزرو باید نرخ پایین تر است. بانک مرکزی آمریکا در حال حاضر انتظار دارد بانک مرکزی به اصلاح 50 واحد در آن نشست.

شک داشت که کاهش نرخ در واقع قادر خواهد بود برای تحریک فعالیت در میان بهداشت و درمان اضطراری که تهدید به کاهش عرضه و تقاضا در اقتصاد است. چین در بخش تولید شاهد فعالیت های قرارداد به شدت در ماه فوریه با رسمی سنج ضربه زدن به پایین ترین سطح خود در تاریخ ثبت برجسته تاثیر مخربی از coronavirus در اقتصاد است.

“چین PMIs انتظار می رود که واقعا بد اما آنها خاموش نمودار بد” گفت: Nathan Thooft, Manulife مدیریت دارایی رئیس جهانی تخصیص دارایی. “متاسفانه این خبر بر آمریکا مرگ اجتناب ناپذیر به نظر می رسید. فاجعه انسانی اما انتظار می رود. از سرمایه گذاری و ضریب اطمینان مصرف کننده چشم انداز آن را به سطح دیگری از نگرانی خواهد شد که در ذهن مردم است.”

بازار درد نیست محدود به سهام. دریایی یوان کاهش یافت یکشنبه و استرالیا دلار پلمپ تازه 11 سال اخیر رسید. گنجينه رسید هفته گذشته بازده هل دادن در 10 و 30 سال یادداشت به پایین ترین سطح خود ، نفت سقوط را از طریق 45 دلار در هر بشکه در بزرگترین هفتگی تار و مار از سال 2008.

Goldman Sachs Group Inc. اقتصاددانان در حال حاضر انتظار می رود این ویروس به تحمیل یک “کوتاه مدت جهانی انقباض” در اقتصاد جهان است که نیروهای فدرال به بریده بریده نرخ در نیمه اول.

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: سرمایه گذاران باید با آرامش از قدرت مصرف کننده آمریکا حتی خود را به عنوان ویروس نیروی کار هشدار داد تعداد موارد احتمال افزایش یابد.

“بازار تمام خواهد شد بازگشت” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “بازار بسیار قوی مصرف کننده باور نکردنی قوی شرکت های بسیار قوی هستند. آن را قطعا خوب نیست زمانی که شما از دست دادن سفر است که بخش بزرگی از بازار است.”

در حالی که این ویروس را در چین در اواخر ماه ژانویه تهدید به بازارهای آمریکا نیست, ثبت نام تا بهمن. 19-سه روز پس از Apple Inc. هشدار داد که فروش آن می تواند مانع از وقوع. S&P 500 بسته در یک رکورد است که بعد. پس از آن تعدادی از شرکت های برش درآمد و سود اهداف اتحاد رسید. سهام روز 13% خروج از بازار گاو نر را افزایش داده و در معرض خطر.

“مشکل این است که مردم پژمرده این حق از دروازه و در حال حاضر آن را یک شبه” دن McMurtrie بنیانگذار و مدیر نمونه کارها در Tyro همکاران گفت: از طریق تلفن. “مردم در تلاش برای خرید این شیب در حال گرفتن بیش از اجرا.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>