سناتور ادوارد Markey برای پیوستن به لئومینستر بیمارستان RNs در مارس 3 Standout در فیچبرگ

فیچبرگ, Mass., Feb. 29, 2020 /PRNewswire/ —

چه:

Standout به نگه داشتن امن پرستار-سطح نیروی انسانی در محل در لئومینستر پردیس UMass یادبود HealthAlliance – کلینتون در بیمارستان (لئومینستر بیمارستان)

که:

به گزارش ایسنا ، ادوارد Markey ماساچوست; RNs از لئومینستر بیمارستان و همچنین خانواده و دوستان خود

وقتی که:

جمعه, آوریل 3 سال 2020 در 4 p. m.

که در آن:

تقاطع خیابان جنوبی و برق خیابان در فیچبرگ جرم.

به گزارش ایسنا ، ادوارد Markey خواهد شد پیوستن به لئومینستر بیمارستان RNs در مارس 3 standout در فیچبرگبرگزار خواهد شد که در 4 بعد از ظهر در تقاطع خیابان جنوبی و برقی, خیابان. پرستاران شده اند برگزاری روزانه standouts در سراسر شهرهای دوقلو برای چهار هفته اخیر به منظور جلب توجه عمومی به تلاش های مداوم برای امن نگه دارید پرستار-سطح نیروی انسانی در محل در “بیمارستان بر روی تپه.”

“ما مفتخر به سن. Markey پیوستن به ما در standout گفت:” ناتالی M. Pereiraیک لئومینستر بیمارستان RN و رئیس آن MNA چانه زنی واحد. “او شده است متعهد به خدمت به مردم کشورهای مشترک المنافع برای تمام زندگی خود را. او حمایت از ما در مبارزه ما برای محافظت از بیماران ما فقط یک نمونه از آن تعهد است.”

در اواخر سال 2019 و به عنوان بخشی از پرستاران قرارداد فعلی مذاکرات در بیمارستان مدیریت چندین بد درک پیشنهادات که ایستاده به ضرر ایمنی بیمار. این پیشنهادات خواهد خطرناکی افزایش تعداد بیماران هر RN باید برای مراقبت در یک زمان در حالی که همچنین از بین بردن مهم بیمار-مراقبت از منابع است که هر دو گروه بيماران و پرستاران آمده بستگی دارد. (جزئیات کامل در مدیریت را خطرناک پیشنهادات برای کاهش پرستار سطح نیروی انسانی و منابع در دسترس هستند در اینجا.)

همه مدیریت طرح های اسلش دور در مهم نیروی انسانی پیشرفت است که پرستاران جنگیدند — و مدیریت توافق برای قرارداد — فقط پنج سال پیش. در پاسخ لئومینستر RNs شده اند برگزاری متعدد عمومی standouts در مکان های مختلف و زمان در سراسر شهرهای دوقلو در طول چهار هفته اخیر و واکنش های عمومی در حمایت از تلاش های خود شده است طاقت فرسا. اخیرا آنها راه اندازی یک طومار کمپین که به دست آورد فقط به عنوان توجه زیادی (در دسترس هر دو https://secure.everyaction.com/x9TcfS7-YkWCgGP40_iHQA2 و www.massnurses.org/LeominsterRNs).

“ما از سوی دیگر ، Markey برای تمایل خود را برای کمک به ما در مبارزه ما برای نگه داشتن بیماران ما امن” اضافه شده پریرا. “حمایت خود را بسیار ارزشمند است و اهمیت آن به جوامع ما در خدمت است.”

MassNurses.orgFacebook.com/MassNursesTwitter.com/MassNursesInstagram.com/MassNurses

تاسیس در سال 1903 ماساچوست انجمن پرستاران بزرگترین اتحادیه پرستاران ثبت شده در کشورهای مشترک المنافع ماساچوست. آن 23,000 اعضای پیشبرد حرفه پرستاری پرورش استانداردهای بالای خدمات پرستاری ارتقاء اقتصادی و رفاه عمومی از پرستاران در محل کار طرح ریزی یک مثبت و واقعی از پرستاری و توسط لابی های مجلس و سازمان های نظارتی در مراقبت های بهداشتی مسائل مربوط به پرستاران و عمومی است.

منبع ماساچوست انجمن پرستاران

لینک های مرتبط

http://www.massnurses.org

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>