آمریکا: روسیه می تواند سعی کنید به مخفیانه توصیه نامزدها در سال 2020

وزارت امنیت داخلی و FBI هشدار متحده در اوایل سال جاری که روسیه می تواند نگاه به دخالت در سال 2020 انتخابات آمریکا مخفیانه مشاوره نامزدهای سیاسی و مبارزات با توجه به اجرای قانون یادداشت به دست آمده توسط آسوشیتد پرس.

فوریه. 3 سند جزئیات تاکتیک های مقامات ایالات متحده معتقدند که روسیه می تواند با استفاده از دخالت در این انتخابات از جمله مخفیانه مشاوره نامزدها و مبارزات. آن را می گوید که هر چند مقامات “قبلا مشاهده شده روسیه تلاش این اقدام علیه ایالات متحده” استراتژیست های سیاسی کار برای یک کسب و کار مغول نزدیک به ولادیمیر پوتین رئیس جمهور درگیر شده اند و راز مبارزه در بسیاری از کشورهای آفریقایی.

این یادداشت تأکید چگونه مغلوب ساختن پیشی جستن مقامات دولت در ادامه به صدا هشدار دهنده در مورد چشم انداز آینده روسیه در دخالت در سیاست آمریکا حتی به عنوان رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به دنبال تطهیر کرملین دخالت در سال 2016 پیروزی دموکرات هیلاری کلینتون ،

به دلیل آن آماده شد قبل از coronavirus شیوع این یادداشت منعکس نمی کند چگونه این بیماری همه گیر ممکن است تحت تاثیر تاکتیک های روسیه ممکن است استفاده از به دخالت در انتخابات.

سخنران برای اف بی آی و وزارت امنیت داخلی تا به حال هیچ اظهار نظر فوری دوشنبه در این یادداشت.

این سند به عنوان “کمک های مرجع” و با عنوان “ممکن است روسیه تاکتیک های پیش از سال 2020 ما انتخابات” را شناسایی نمی کند نامزد خاص و یا مبارزات انتخاباتی است که روسیه ممکن است پشتیبانی از طریق اقدامات خود را. مقامات ایالات متحده گفته اند که روسیه پشتیبانی مغلوب ساختن پیشی جستن در سال 2016 و گام خود را برای کمک به مبارزات انتخاباتی خود و آسیب کلینتون نامزدی. مقامات امنیتی در جریان قانونگذاران در ماه فوریه در مورد منافع روسیه در این سال انتخابات است.

روسیه را رد کرده است دخالت.

این یادداشت هشدار از هشت احتمالی روسیه تاکتیک تقسیم نگرانی به آنچه مقامات می گویند “بالا” تهدیدات و “متوسط” تهدید.

در میان تهدید بالا هستند امکان روسیه می تواند هک و نشت اطلاعات مانند آن را در کمپین 2016 — هنگامی که ایمیل های به سرقت رفته از کلینتون در مبارزات انتخاباتی توسط هکرها منتشر شده توسط ویکی لیکس — و اخیرا در انتخابات ریاست جمهوری.

دیگر تهدیدات شامل است که روسیه می تواند با استفاده از “تحت کنترل دولت رسانه ها اسلحه به تبلیغ انتخابات-مضمون روایت به مخاطبان هدف” استفاده اقتصادی و کسب و کار اهرم برای به دست آوردن نفوذ در داخل یک کمپین و یا دولت و تکیه بر رسانه های اجتماعی جعلی افراد برای ترویج منافع روسیه و نوسان آمریکا ،

کمتر و یا “متوسط” تهدیدات شامل هدف قرار دادن و یا دستکاری در انتخابات زیرساخت مانند رای دهندگان پایگاه داده و رای tallying سیستم و ارائه حمایت های مالی آمریکا به نامزدها یا احزاب است.

امکان کرملین می تواند مخفیانه توصیه به نامزدهای انتخاباتی و مبارزات انتخاباتی نیز به عنوان یک توصیف وزش تهدید, اما آن را قابل توجه به دلیل این است که یک نگرانی مقامات ایالات متحده به طور معمول برجسته در زمانی که آنها هشدار می دهند در انتخابات روسیه دخالت. این یادداشت می گوید: “روسیه به دنبال استفاده از کشورهایی که درک نقاط ضعف در قوانین جلوگیری از خارجی کمپین کمک.”

که تاکتیک نشده است مشاهده شده در ایالات متحده آمریکا و مقامات نوشت: هر چند در این سند اشاره می کند که روسیه استراتژیست اعتقاد به کار برای یوگنی Prigozhin یک تاجر ثروتمند شناخته شده به عنوان “پوتین آشپز” به دلیل روابط پوتین “درگیر شدند و در مبارزات سیاسی در حدود 20 مختلف کشورهای آفریقایی در طول 2019.”

گزارش اکتبر از دانشگاه استنفورد اینترنت رصد دقیق یک Facebook عملیات در چندین کشور آفریقایی نسبت به نهادهای وابسته به Prigozhin که پشتیبانی فردی نامزدها در برخی موارد تحت فشار قرار دادند خاص روایت و تقویت و یا تحقیر, دولت در راه سازگار با سیاست خارجی روسیه دستور کار است.

Prigohzin بود در میان روس ها تحت تعقیب در ویژه مشاور رابرت مولر بررسی برای نقش خود را در یک دزدکی کمپین رسانه های اجتماعی با هدف ایجاد تفرقه در میان آمریکایی ها پیش از سال 2016 آمریکا.

سند طبقه بندی نشده اما مشخص شده به عنوان “فقط برای استفاده رسمی.” آن تهیه شده بود توسط کارشناسان سایبری در وزارت امنیت داخلی و FBI و هماهنگ با دیگر آژانس های فدرال. AP به دست آمده آن را از طریق یک درخواست سوابق.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im