شارلین Gulliford در گاندی رقصنده هرگز نمیفهمد وجود خواهد آمد یک روز هنگامی که در میشیگان رستوران شناخته شده برای آن استیک و غذاهای دریایی می فروش کاغذ توالت و کارتن تخم مرغ اما coronavirus رستوران ها در حالت زنده ماندن.

رستوران محبوب در آن آربور در حال حاضر دو برابر به عنوان یک فروشگاه مواد غذایی ارائه محصولات اساسی مانند شیر و نان علاوه بر گوشت و ماهی خود را از شربت خانه — و حتی حوله کاغذی و همیشه گریزان کاغذ توالت. فروش آغاز شد و دو هفته پیش و گاندی رقصنده پیدا کرده است یک منبع درآمد برای برخی از آن از دست شام خوردن در کسب و کار در حالی که همچنین پر کردن یک نیاز پس از سنتی فروشنده در حال تلاش برای نگه دارید تا با تقاضا است.

“بسیاری از مردم می گویند آنها خوشحال برای حمایت از ما, اما بسیاری از مردم می گویند” با تشکر از شما برای کمک به ما,'” گفت: Gulliford رستوران مدیر کل.

ایده این است که در ابتلا به سراسر کشور. اقامت در خانه و اجتماعی فاصله سفارشات به معنای آهسته گسترش COVID-19 قرار داده اند رستوران ناهار خوری در برگزاری بسیاری مجبور به بستن و خروج از دیگران به سختی زنده ماندن. از زنجیره های بزرگ برای mom-and-pop, eateries صاحب رستوران به طور فزاینده ای تبدیل به فروش مواد غذایی.

Panera این هفته راه اندازی Panera مواد غذایی ارائه نه تنها سنت لوئیس مبتنی بر زنجیره محبوب نان شیرینی و شیرینی اما موارد مانند شیر و تخم مرغ و محصولات تازه که آن 2,100 فروشگاه های ایالات متحده به طور معمول به استفاده از وعده های غذایی. اقلام مواد غذایی می تواند تحویل داده و یا برداشت.

مترو فروش مواد غذایی در 250 فروشگاه های خود را در پنج متحده — کالیفرنیا, کانکتیکات, اورگان, تنسی و واشنگتن است. Potbelly ساندویچ فروشگاه franchises راه اندازی Potbelly شربت خانه, ارائه, بیشتر غذاهای که زنجیره ای با استفاده از آن ساندویچ مانند گوشت و پنیر و نان.

Panera معاون رئیس جمهور از سلامتی و مواد غذایی سیاست سارا برنت گفت: تصمیم به فروش مواد غذایی است که در واکنش به “بحران بی سابقه ای در کشور ما رفتن را از طریق در حال حاضر.” او نمی خواهد فاش چقدر همه گیر است و هزینه Panera اما او گفت: 30 درصد از کسب و کار خود را به طور معمول می آید از در رستوران ناهار خوری “است و بدیهی است که به طور کامل از بین رفته اند.”

انجمن ملی رستوران می گوید: صنعت دهکدهای از دست داد 3 میلیون شغل و 25 میلیارد دلار در فروش پس از آوریل 1. سخنگوی ونسا سینک گفت: 3 درصد از رستوران ها بسته شده اند به طور دائم و دیگری 11% انتظار می رود برای انجام این کار تا پایان ماه.

حرکت به فروش مواد غذایی شده است سویفت. Panera به طور معمول صرف ماه در یک کسب و کار جدید پیشنهاد, انجام, تحقیقات, انجام نظرسنجی و باز تست بازار. نه این زمان. Panera مواد غذایی رفت و از یک ایده برای راه اندازی در دو هفته برنت گفت.

اقلام مواد غذایی به فروش می رسد توسط رستوران ها تا حد زیادی متفاوت است. برخی از ارائه بیشتر این نوع از چیزهایی که در حال حاضر در خود را pantries مانند گوشت و سبزیجات و میوه و پنیر و شیر و تخم مرغ است. دیگران مانند گاندی رقصنده ارائه طیف بسیار گسترده تر انتخاب کنید.

اتحادیه کفش راحتی در سنت لوئیس است که امید بستن برای کیفیت حتی اگر این معنی است که قیمت بالاتر است. رستوران شروع به فروش به صورت محلی تولید کالا مانند تخم مرغ و شیر و مربا و گوشت در 31 مارس است. مالک مشترک شان Netzer گفت: مراجعان از ذهن نیست بالاتر قیمت — ترین موارد فروش روزانه است.

این رستوران های زنجیره ای که خرید فوق العاده ای به صورت فله می توانید استطاعت برای فروش در هزینه های پایین. مترو و Panera مواد غذایی قیمت ها قابل مقایسه با فروشگاه مواد غذایی قیمت این شرکت گفت.

Gulliford گفت: گاندی رقصنده قیمت بیش از رقابتی و حتی می تواند ارزان تر از فروشگاه های مواد غذایی است. برای مثال شش لیمو فروش برای $1 و سیب زمینی 1 $در هر پوند, او گفت:.

بسیاری از رستوران ها-تبدیل-فروشگاه های مواد غذایی در حال ارائه “تماس رایگان” خدمات است که در آن مشتری سفارش از طریق تلفن و یا آنلاین و کالا تحویل مستقیم به تنه یا عقب ماشین. Gulliford گفت: افراد مسن که در معرض خطر بالاتر ابتلا به بیماری های جدی و یا مرگ از coronavirus به ویژه سپاسگزار از اینکه قادر به جلوگیری از رفتن به فروشگاه.

رستوران اپراتورهای مطمئن نیستید اگر فروش مواد غذایی ادامه خواهد داد و پس از همه گیر عبور می کند. Panera می بیند و این به عنوان “نوع یک نقطه اوج برای دیدن آنچه که مشتریان ما نیاز” برنت گفت.

Gulliford گفت: در آینده است به خصوص دشوار است برای پیش بینی طول این زمان بی سابقه.

“این واقعا بستگی دارد در چه طبیعی جدید است,” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de