خدمات پستی ایالات متحده هشدار می دهد, آن می تواند قربانی بعدی از Coronavirus

U. s. خدمات پستی را صادر کرد و هشدار داد که ممکن است زنده ماندن نیست با توجه به کروناویروس بیماری همه گیر.

روز جمعه سرویس ایمیل گفت: این ویروس شروع به آسیب رساندن به کسب و کار در اواخر ماه مارس و کاهش همچنان ادامه دارد.

“تخمین زده می شود که COVID-19 همه گیر خواهد شد قابل ملاحظه ای افزایش خدمات پستی را خالص عامل از دست دادن بیش از هجده ماه آینده تهدید خدمات پستی توانایی به کار” آزادی مطبوعات متحده است.

Postmaster کلی مگان برنان درخواست کنگره و مغلوب ساختن پیشی جستن دولت به ارسال کمک های مالی.

“ما پیش بینی است که کسب و کار ما را رنج می برند به طور بالقوه عواقب وخیم باقی مانده از سال” Postmaster عمومی و مدیر عامل مگان کشور گفت: در روز جمعه در بیانیه ای. “در زمانی که امریکا باید خدمات پستی بیشتر از همیشه همه گیر شروع به یک اثر قابل توجهی در کسب و کار ما با حجم پست الکترونیکی کاهش و به عنوان یک نتیجه از این بیماری همه گیر.”

بیش از 60,000 ایمیل حامل و پستی کارگران مشغول به کار را از طریق شیوع ویروس.

خدمات پستی را منتشر کرد در سه ماهه دوم شماره روز شنبه که به طور مصنوعی بالا توسط پستها به آمار آمریکا.

“در مقایسه با سه ماهه مشابه در سال گذشته کلاس اول پست افزایش درآمد 89 میلیون دلار یا 1.4 درصد با وجود یک دوره کاهش از 29 میلیون قطعه یا 0.2%. این رشد با توجه به یک بار پستها در ارتباط با 2020 سرشماری ایالات متحده در غیر این صورت کلاس اول پست درآمد و حجم را هر رد” خدمات پستی گفت.

ماه گذشته برنان هشدار داد کنگره این سازمان خواهد اجرا از پول نقد تا پایان سپتامبر اگر قانونگذاران نمی گام با کمک های مالی. USPS درخواست 75 میلیارد دلار در بودجه از کنگره است.

وزیر خزانه داری استیو Mnuchin گفت که $10 میلیارد دلار وام برای USPS مجاز بود در مراقبت عمل بسته محرک در اواخر ماه گذشته. شرایط وام هنوز در حال بحث USPS سخنگوی دیوید Partenheimer سی ان ان گفت در روز جمعه.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: او نمی خواهد تصویب وام مگر اینکه USPS افزایش قیمت آن برای آمازون و دیگر شرکت های باربری به چهار تا پنج برابر نرخ فعلی.

برنان التماس به کنگره و مغلوب ساختن پیشی جستن دولت برای کمک بیشتر.

“به کنگره و دولت گام برای حمایت از کسب و کار و صنایع در سراسر کشور ضروری است که آنها نیز اقدام به تقویت منابع مالی از خدمات پستی و ما را قادر به ادامه به انجام برسانند ما نقش ضروری در طول همه گیر و نقش مؤثری در این کشور را بهبود اقتصادی” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de