ما مکان محدودیت های خبرنگاران چینی

ایالات متحده قرار داده است محدودیت های روزنامه نگاران از چین به عنوان تنش میان دو کشور همچنان به رشد.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و دیگر مقامات آمریکایی بارها و بارها ادعا کرد که دولت چین underplayed این کشور نقش آزمایشگاه در ووهان چین در حال گسترش coronavirus در سراسر جهان است.

خبرنگاران چینی که قبلا دریافت کرده باز ویزا در حال حاضر تنها قادر خواهید بود برای به دست آوردن 90 روز ویزای کار با گزینه ای برای درخواست 90 روز, پسوند, با توجه به وزارت امنیت داخلی.

در ماه مارس حداقل 13 خبرنگاران از وال استریت ژورنال و نیویورک تایمز و واشنگتن پست مواجه اخراج از دولت چین به عنوان یک تلافی به مغلوب ساختن پیشی جستن دولت برای محدود کردن دسترسی به رسانه های چینی از اعضای.

اخراج شد در پاسخ به یک حرکت از مقامات ایالات متحده کاهش می یابد که کارگران اجازه از پنج تحت کنترل دولت چین سازمان های خبری از 160 تا 100.

“بر اساس درمان با [جمهوری خلق چین (PRC)] از خبرنگاران خارجی از جمله شهروندان ایالات متحده وزارت امنیت داخلی تعیین کرده است که PRC است نه درمان نگاران در یک شیوه ای است که اعتراف . . . ویزا برای دارندگان این مدت وضعیت به اندازه کافی متقابل به درمان بهآنها توسط PRC به آمریکا روزنامه نگاران و یا در تراز با آمریکا در سیاست خارجی” DHS گفت: در آزادی مطبوعات.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im