مغلوب ساختن پیشی جستن دولت ابقاء سیاست خود را از باز کردن زمین های عمومی به “مسئول توسعه زغال سنگ” با توجه به دفتر مدیریت زمین در روز چهارشنبه.

“رئیس جمهور [دونالد] تهمت رهبری وزارت امور داخلی به پایان رسیده است, جنگ آمریکا با انرژی و زغال سنگ است که اجازه می دهد تا جوامع محلی رستگار سرپرست معاون وزیر برای زمین و مواد معدنی مدیریت کیسی هاموند نوشت: در بیانیه ای.

“زغال سنگ است و ادامه خواهد داد و بخش مهمی از ملت ما در سبد انرژی و ما متعهد به مسئول توسعه منابع فراوان ما و پیشرفت آمریکا استقلال انرژی مشاغل و رشد اقتصادی است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن به صدور یک فرمان اجرایی را به گام های مهمی برای ترویج تمیز و امن توسعه منابع انرژی از جمله زغال سنگ بلند کردن اجسام از دستور توقف اجرا شده توسط دولت قبلی.

این حرکت جلب انتظار سرزنش از محیط زیست با توجه به تپه.

“نتیجه این بررسی های زیست محیطی پخته شد از شروع — مغلوب ساختن پیشی جستن دولت از تلاش برای پایان دادن به زغال سنگ مهلت قانونی سه سال پیش بود اما خیلی درهم و برهم است که یک قاضی به آنها گفت به دوباره سعی کنید” این مرکز برای غرب اولویت’ جنیفر Rokala در بیانیه ای گفت: در هر تپه.

“به جای اطمینان عمومی ما سرزمین بخشی از راه حل آب و هوا سابق نفت لابی مسئول داخلی وزارت در تلاش است برای باز کردن و حتی بیشتر مکان ها برای حفاری و استخراج معدن,” او اضافه شده در این گزارش است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de